Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε πουυστη Ντε ροσι τι το ηθελες το γκολ??

Ακομα εμεις εχουμε τα ηνια :D

Παντως μαγκες κατα διαστηματα η ομαδα επαιξε διαστημικη μπαλα,ειδικα η το 2 η το 3 γκολ ηταν λες και η μπαλα ηξερε απο μονη της που να παει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος τι 2-3 ακομα καραμελες ειναι?Αν και απο καποια στιγμη και μετα χαλαροσανε.Μεγια στην Ρομα.

 

αμε...καραμελες τα κανανε τα γκολ σημερα οι παιχταραδες...γιατι οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jesus Christ... έβλεπα την Βαλένθια που ήταν η ομάδα που υποστήριζα περισσότερο για να το σηκώσει αλλά δυστυχώς αποκλείστηκε (από τις εναπομείναντες προτιμώ την Man Utd), και δεν τον είδα τον αγώνα. Είδα λίγο τώρα στη ΝΕΤ το πρώτο ημίχρονο και ήταν αρκετό. Τι να πει κανείς; Αυτή η ομάδα έτσι και της αφαιρέσεις εντελώς το άγχος (που έτσι κι αλλιώς έχει λίγο), κάνει όργια, βγάζουν φτερά στα πόδια οι παίχτες. Ήταν και καυτή η έδρα (ο κόσμος με την παραμικρή ενέργεια πανηγύριζε λες και το σήκωσαν), δεν ήθελε και πολύ. Είναι και αμυντικογενής ομάδα η Ρόμα που ελέγχει το κέντρο και κέντρο δεν υπήρχε σήμερα... Είναι και μάγος ο Κριστιάν... Θα το ξαναπώ όσες φορές θέλετε, το παιδί θα γίνει ένας από τους μεγαλύτερους παίχτες όλων των εποχών αναμφισβήτητα (δεν μπορώ να πω ότι είναι ήδη γιατί ένας παίχτης κρίνεται από το σύνολο της καριέρας του, όταν αυτή τελειώσει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παμε μωρη uniteddddddd!!!!!!!! φερτε μας τους γερμανους παλι στον τελικο να τους στειλουμε κλαμενους παλι σπιτια τους. ευτυχως δεν επαληθευτηκα. μερες 99 που ημουνα στο μανστεστερ. γαμωτο δεν ισοφαριστηκε το ρεκορ του γαβρου τι το εβαλε το γκολ ο αλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ημιτελικό το πολύ θα πάει με τους Γερμανούς. Τελικό με Αγγλική ομάδα (Λίβερπουλ - Τσέλσι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ημιτελικό το πολύ θα πάει με τους Γερμανούς. Τελικό με Αγγλική ομάδα (Λίβερπουλ - Τσέλσι)

 

ωραια φερτε μας τους γερμαναραδες στον ημιτελικο τοτε δεν ηξερα οτι διασταυρωνει, να φυγουνε κλαμενοι με λουκανικα. ελατε ανοιξαμε και σας περιμενουμε. θα πεσει πολυ κλαμα παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον

 

 

Εχωντας δει στιγμιοτυπα απο ΝΕΤ

 

 

ΤΑΠΕΙΝΩΣΗ!!!

 

 

Το διαστημα 10'-20' και το διαστημα 60'-65' ηταν πραγματικα πως σκαγανε τα Ορκς στο Χελμς Ντιπ?Οσα και να σκοτωνες ερχοταν και αλλο κυμα?Δηλαδη οκ, καποια στιγμη επιτιθεμασταν σε ορδες

 

 

Ενιγουει η ομαδα θα επρεπε να λεγεται Πυθαγορας or smth διοτι απο την μεση και μπροστα ειναι γεωμετρια, δεν το γυρναμε σε μπιλιαρδο λεω γω?

 

 

ΥΓ. Και οπως ρωτησα και πιο πριν, αυτο το παλικαρακι με τις ανταυγειες, ο Ροναλντο πως τον λενε, καλος παικτακος μου φαινεται.Αοκορυφωμα στο 6ο γκολ το τριπλιδι στην περιοχη και μια αλλη φαση που κανει τον Κασετι χαζο και ο κομπλεξικος ο Ιταλος τον κραταγε απο την μεση απο τα νευρα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρείτε τσαγιεροί, χαρείτε. Θα σας τα σκάμε όπως τους V2 στην Ινδοπρωτεύουσά σας.

 

ρε βλεπετε μαντσεστερ και τρεμετε. τα κλαματα τα ξεχασες? ψυχικο τραυμα

 

εχετε παθει απο τοτε. τα λουκανικα να ετοιμασετε. ααμμμααααα περασετε αυριο

 

αλλα πλεον θελω να περασετε για να γινουμε ο εφιαλτης σας. πολυ κλαμα και

 

πολυ λουκανικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θυμάμαι, ποιά κλάματα. Πότε? Δν ξέρω τι λες. Δεν έχω ιδέα. Κάποιο λάθος θα κάνεις, θα μας μπερδεύεις με άλλους. Βέβαια, αυτό είναι.

 

εγω τα θυμαμαι παντως. δεν νομιζω να τα ξεχασατε. πολυ κλαμα λεμε. το τσαγιεροι παντως κορυφαια ατακα καθε φορα γελαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χουχ. Πέρα απ'την πλάκα τώρα, εγώ τη Bayern τη θέλω στον τελικό γτ γουστάρω να δω μπάλα. Δε με καίει τόσο να νικήσουμε, απλώς σιχαίνομαι το Ισπανικό ποδόσφαιρο και δεν γουστάρω να βλέπω αγγλομπάμπουρες να χαρίζονται μεταξύ τους ανάλογα με το πως θα βολέψει τα κέρδη. Αμα θέλω να δω μάντσα με τσέλση (πούστη μπάλακ, προδότη να σου ξεραθούν οι φτέρνες) βλέπω πρέμιερ ληγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 παρατηρησεις

 

1. Στο 5ο γκολ την μαγεια Ρουνευ με το δεξι(που το αφησαν ασχολιαστο στη ΝΕΤ). Το παλικαρι κατεβασε, τριπλαρε και πασαρε με ενα ποδι!Δηλαδη ηταν σχεδον στασιμος και επιτοπου με ενα ποδι εβγαλε στον Γκιγκς

 

2. Στο 6ο δειτε ποσο ΤΕΛΕΙΑ τροχεια εχει το σουτ του Καρικ. Με το που παει στα διχτυα συνεχιζει να εχει φαλτσα και βλεπεις την αριστερη πλευρα των διχτυων να καμπυλωνεται και την μπαλα να ακολουθει την καμπυλη ως το βαθος, δηλαδη δεν τα τεντωσε και τελος, ηταν "συστυμενη" για να παει στο βαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...