Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαφωνώ για τον Άντερσον. Βγάζει ενέργεια και αρκετές μπαλιές. Το θέμα είναι οτι εκτός απο Ρούνει-Γουέλμπεκ-Νάνι-Κλέβερλυ οι υπόλοιποι είναι σαπάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια ένα μέσο τον χρειαζούμαστουν,όχι Σνάιντερλόγω ηλικίας αλλά από πέρσι βελτιώθηκε ο Άντερσον.Είχε φοβερά παιχνίδια,ειδικά εντός έδρας και φέτος πολύ καλά.Έχασα για ένα διάστημα την εμπιστοσύνη μου στον Άντερσον και το τι περίμενα από αυτόν αλλά παό πέρσι έκανε καλά πράγματα.Φυσικά τον Γενάρη έχουμε την δυνατότητα να πάρουμε Μόντριτς.Είμαι ευχαριστημένος με Ουέλμπεκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αφηστε τους μεσους δεν παιρνει τιποτα,του χρονου παλι.

Εγω παντως ετσι θα επαιζα αν ημουν ο φεργκιουσον.

 

De gea

valencia[rafael] jones vidic evra

cleverly anderson

Nani Young

Rooney

Welbeck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αφηστε τους μεσους δεν παιρνει τιποτα,του χρονου παλι.

Εγω παντως ετσι θα επαιζα αν ημουν ο φεργκιουσον.

 

De gea

valencia[rafael] jones vidic evra

cleverly anderson

Nani Young

Rooney

Welbeck

 

Rafael Vidic Cleverley Rooney τραυματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει λεφτα για ερκοντησιο?

 

«Αγόρασα τη νέα κολεξιόν Dolce and Gabbana για το φθινόπωρο και δεν μπορώ να τη φορέσω.»

το δραμα της κυριασ βιντιτσ

facepalm.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Νεμανια, μια χαρα ωραιο παλικαρι εισαι, χωρισε την την βλαμμενη, νεος εισαι, λεφτας εισαι, βασικος στη Γιουναιτεντ εισαι, ουρα θα κανουν τα πορνιδια τα αγγλακια τυπου Τζορνταν (οχι Μαικλ, η αλλη, με τα βυζια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμεση αλλαγή νοοτροπίας ζήτησε από τους παίκτες του ο Σερ Άλεξ Φέργκιουσον αφού νιώθει ότι έχουν καβαλήσει κάπως το καλάμι. Ο Σκωτσέζος τεχνικός βλέπει τους ποδοσφαιριστές του να νοιάζονται πώς θα σκοράρουν και να μη δίνουν σημασία στα αμυντικά τους καθήκοντα.

 

Αρχικά ήταν το 1-1 στο πρωτάθλημα στην έδρα της Στόουκ όταν οι «κόκκινοι διάβολοι» κι ενώ βρίσκονταν μπροστά στο σκορ δεν πρόσεξαν ιδιαίτερα στην άμυνα και ισοφαρίστηκαν. Στη συνέχεια ήρθε το εντός έδρας 3-3 με τη Βασιλεία για να βγει από τα ρούχα του ο Σκωτσέζος τεχνικός:

 

«Παίζουμε αυτή τη στιγμή με ένα στυλ υπεροψίας. Μπορεί να αρέσει στον κόσμο, αλλά δεν κερδίζεις πρωταθλήματα έτσι και για αυτό πρέπει να σφίξουμε αμυντικά. Ακόμη και στον αγώνα με τη Βασιλεία στο πρώτο ημίχρονο παρά το υπέρ μας 2-0 έβλεπα μία υπερβολική άνεση στην άμυνα που δεν μου άρεσε. Πρέπει να ισορροπήσουμε το αμυντικό και το επιθετικό μας παιχνίδι. Αυτό ονομάζεται ομάδα».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σοφός,μακάρι να τον ακούσουν,άμεσα...Γιατί και στο σημερινό ματς,προβλέπω να γινονται τα ίδια.

Ειδικά με τη Βασιλεία,είχα εκνευριστεί απίστευτα.

 

Και πολύ δύσκολα να κρατήσεις σε μια ομάδα τέτοια φιλοσοφία.Το μοντέρνο ποδόσφαιρο το απαιτεί,εξού πως βλέπουμε παικταράδες να τρέχουν και να μαρκάρουν σα τα σκυλιά ακόμη και μέχρι τα μπακ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...