Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα θλαση ειναι, δεν νομιζω να χασει τοσο πολυ χρονο. με τον ντε χεα, η μεταγραφη ειναι πολυ καλη, αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ νεαρος για τετοια υπευθυνη θεση σε τετοια ομαδα. ελπιζω να αντεξει την πιεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το βλεπουμε...έχω ξαναματαπολλακις πεί πως ο γιάνγκ είναι ο λ α τα λεφτά για την μαν γιού. Όπως ο τζεκο για τη γιαλαντζί μαντσεστερ. Βάλε το sportlemon με sopcast. Φουλ ποιότητα άνευ κολληματων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ματς το βλεπεται ή μονο τα γκολ?

Ο Ντε Χεα επιασε πεναλτυ και εβγαλε τη διπλη φαση του Φαν Περσι

Βρε ναι καλος ειναι, εχει αντανακλαστικα κλπ, αλλά στο τερμα δεν αρκει αυτο. Θελει 90+ λεπτα να μην κανεις ουτε ενα λαθος. ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ 100%.

Αυτος κανει απο ενας λαθος ανα αγωνα. Πρεπει να το κανει 0.2 ή 0.1 ανα αγωνα. :-D

 

Και ο Σμαιχελ βεβαια στην αρχη εκανε πολλες κουνελιες. Αλλά επιασε ρυθμο με τα χρονια....

 

 

 

Λινκ, λινκ...... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπιστευτη μπαλα!

5-1 με ποδοσφαιραρα

 

Βαζω γρηγορα Κερκυρα-Παναθηναικος γιατι πηρα υπερβολικη δοση καλου ποδοσφαιρου και μου ηρθε αποτομα. Πισω στα σκατα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6-2 που πας ρε κακομοιρη DKNI...Απο rooney σε totse :fear:

 

Edit 7-2

8-2 με 2η μαγικη σουταρα του Γιανγκ

 

Σιγα μην εβλεπα τα παρταλια στην Κερκυρα, πλακα εκανα

 

Απιστευτη επιδειξη δυναμης και επιβολης. Η 11αδα που κατεβασαμε παλι κατω των 24 χρονων, ενα χαφ κεντρικο θελουμε που να κοβει (μακαρι να πεισουμε τον Βενγκερ να μας πουλουσε τον Γουιλσιρ, κατα τη γνωμη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πραγματικά εντυπωσιακό το πώς κατάφερε ο Σέρ να μετατρέψει την περσυνή αργή, και αμυντική εντεκάδα, σε ένα επιθετικό και νεανικό σύνολο. Αναμφίβολα ο μεγαλύτερος προπονητής όλων των εποχών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μάντσεστερ πολλλλά χρόνια, προ εποχής γιορκ - κοουλ, που κατ'εμέ ήταν το καλύτερο σύνολο έβερ...

 

Αλλά και η σημερινή ομάδα πήγε αέρα. Κάποιες μικροβελτιώσεις και θα ζαλιστούμε φέτος με το ποδόσφαιρο που θα δούμε.

 

Φτού να μη ματιάξω το γιάνγκ.Φτου φτου φτου...

 

Κρίμα για τα τζούφια κανόνια.Ελπίζω ακόμη και ο γαύρος να τους πάρει τα σώβρακα.Παραπαίει η αρσεναλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πραγματικά εντυπωσιακό το πώς κατάφερε ο Σέρ να μετατρέψει την περσυνή αργή, και αμυντική εντεκάδα, σε ένα επιθετικό και νεανικό σύνολο. Αναμφίβολα ο μεγαλύτερος προπονητής όλων των εποχών.

Ενταξει ο ανθρωπος δεν υπαρχει. Ειναι μαγος και αυτος.

Με εκνευριζει παντως που συγκρινουν τον Μουρινιο με τον Φεργκιουσον. Μερικοι λενε και οτι ειναι και καλυτερος απο αυτον.

 

Ο Μουρινιο δεν δημιουργει ποδοσφαιρο. Καταστρεφει το ποδοσφαιρο. Αμυνα, αμυνα, αμυνα. Μόνο με Πορτο δεν το εκανε αυτο. Με ολες τις αλλες συμπεριφερεται οχι ως προπονητης αλλά ως τυχοδιωκτης. Συμφεροντολογος φουλ. Στηνει αμυντικα φραγματα, καταστρεφοντας το θεαμα χωρις να τον νοιαζει, αρκει να κερδισει.

Τι σχεση εχει αυτο το πραγμα με τον Φερκγιουσον μου διαφευγει.

Και φυσικα αν μιλησουμε για νοοτροπια καλα εκει μιλαμε για μερα με τη νυχτα. Ο ενας ειναι μεγας θεατρινος και υποκριτης καθως και φλωρος, ανανδρος που χτυπαει πισωπλατα οπως φανηκε και προσφατα και ο αλλος ενταξει τι να πουμε?

 

 

Βάλε το sportlemon με sopcast. Φουλ ποιότητα άνευ κολληματων.

Οπως το ειπες! Καλη ποιοτητα χωρις ΚΑΝΕΝΑ κολλημα! :shock:

Thanks.

 

Αλλά πως επρεπε να βρω το sportlemon?(τελικα το βρηκα αλλά ποια ηταν η σωστη διαδικασια εννοω.)

Εννοω κατεβασα το sopcast το εγκατεστησα κλπ και το ανοιξα. Και μετα?

Που επρεπε να παω σε αυτο να βρω το sportlemon?

Δεν βρηκα λυση και ετσι πηγα στο ιντερνετ στο google και εγραψα sportlemon και μου εβγαλε μια σελιδα http://www.sportlemon.tv.

Ε εκει πατησα διαφορα λινκς για Μανστεστερ-Αρσεναλ και τελικα μου το εβγαλε στο sopcast αλλά ηταν μαλλον τυχαιο οτι μου το εβγαλε καθως πατουσα οτι εβρισκα στην τυχη και ανοιξαν 5 παραθυρα που επαιζαν τον αγωνα στον Firefox και ανοιξε και ενα στο sopcast. Πολυ μπλεξιμο.

Ποιος ειναι λοιπον ο στανταρντ τροπος? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε πουθενα τα γκολ?

http://www.goalsarena.org/video/england-barclays-premier-league/28-08-2011-manchester-united-arsenal_en.html

 

Γυρω στις 50 τελικες προσπαθειες ειχε το Μανσεστερ-Αρσεναλ... Το λεω καθως στο 81 ειπε ο εκφωνητης για 44 τελικες.

39 βλεπω εγω. Τεσπα.

Δειτε τα φαουλ. 14 σε ολο τον αγωνα!!!!!!!

Στο Ελληνικο πρωταθλημα αναρωτιεμαι αν εγινε ποτέ αγωνας με 14 μόνο σε ενα δεκαλεπτο. :-D :-D

 

>
61%   Ball Possesion   39%
24    Goal attempts    15
15    Shots on Goal     7
9     Shots off Goal    8
6     Free Kicks       15
3     Corner Kicks      5
7     Offsides          0
15    Throw-in         15
4     G/keeper Saves    5
9     Goal Kicks       12
8     Fouls             6
0     Red Cards         1
2     Yellow Cards      4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...