Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διαφωνώ και στα δύο που λες μιας και όλοι εδώ μέσα κράζουν τον τρόπο που η Inter απέκλεισε πέρσι την Barcelona και το τρόπο που πήρε η Real φέτος το Κύπελλο.

Επίσης, το ίδιο αποτέλεσμα απέναντι στη Real είναι τελείως υποθετικό και για εμένα εκτός πραγματικότητας.

Και τα δύο σημεία σηκώνουν πολλή κουβέντα και θα βγούμε offtopic στο παρόν θέμα της MU.

Δεν μπορεις να απαγορεψεις στον αλλο πως θα παιξει.Γιατι η μπαρσελονα δε γυρναει μια ωρα τη μπαλα γυρω γυρω γυρω μεχρι να βρει το messi και να του δωσει τη μπαλα να περασει 2 παικτες και να βαλει γκολ.Ετσι και ο αλλος κλεινεται πισω και περιμενει να παιξει με αντεπιθεσεις και παντα παιζει ΑΝΑΛΟΓΑ με το πως παιζει ο αντιπαλος.

..............................................................................................................

Οσο για τον πικε δεν νομιζω οτι τα πηρε μονος του αυτους τους τιτλους ,στο μουντιαλ αν δεν ηταν ο κασιγιας τωρα θα το ειχε σηκωσει η ολλανδια.Ειχε κανει εμετο με τον ρομπεν.

..............................................................................

leonidas_fs

Καποιες αληθειες πρεπει να τις λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς γίνεται να είναι ξεπερασμένος ένας προπονητής που με ελάχιστο ξόδεμα πήρε πρωτάθλημα και έφτασε τελικό CL για τρίτη φορά σε 4 χρόνια; Πόσα θέλετε να μας τρελάνετε;

Αυτός φταίει που οι Γκλέιζερς τσέπωσαν τα λεφτά του Ρονάλντο;

Καλά τα σχόλια του sanji είναι ένα κι ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωταθλημα με ποιον με την τσελσι που μια επαιζε και μια δεν επαιζε ή την ανυπαρτκη τη λιβερπουλ και την αρσεναλ που απο 2η βγηκε 4η.Και τσαμπιονς λιγκ εφτασε με ποιον με τη μαρσειγ και τη σαλκε,περσυ πως εχασε απο την μπαγιερν.Κατα τυχη,ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν αμφισβητεί τον Ferguson σαν προπονητή! ( Αν είναι δυνατόν να το κάνει κάποιος αυτό!! ) απλά θέλουμε να πούμε οτι πολλές συγκιρίες έφτασαν την United εδω που έφτασε.

Πίστεύω οτι είναι πολύ καλός προπονητής, αλλα "ξεπερασμένος!".

 

Όταν λέω ξεπερασμένος εννοώ οτι πρέπει να κάνει κάποιες αλλαγές! Δεν θέλω να φύγει ο Ferguson, αυτό που θέλω είναι να έρθει καινούργιο αίμα στην ομάδα!

Και όχι τόσο νέεοι παίχτες που σε 2-3 χρόνια θα είναι παιχταράδες!

Θέλω παίχταράδες! Θέλω Fabregas,C.Ronaldo,Pato τέτοια ονόματα!

Να δώσει πολύ χρημα η United φέτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν αμφισβητεί τον Ferguson σαν προπονητή! ( Αν είναι δυνατόν να το κάνει κάποιος αυτό!! ) απλά θέλουμε να πούμε οτι πολλές συγκιρίες έφτασαν την United εδω που έφτασε.

Πίστεύω οτι είναι πολύ καλός προπονητής, αλλα "ξεπερασμένος!".

 

Όταν λέω ξεπερασμένος εννοώ οτι πρέπει να κάνει κάποιες αλλαγές! Δεν θέλω να φύγει ο Ferguson, αυτό που θέλω είναι να έρθει καινούργιο αίμα στην ομάδα!

Και όχι τόσο νέεοι παίχτες που σε 2-3 χρόνια θα είναι παιχταράδες!

Θέλω παίχταράδες! Θέλω Fabregas,C.Ronaldo,Pato τέτοια ονόματα!

Να δώσει πολύ χρημα η United φέτος!

Ακριβως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, σε αυτό το επίπεδο δε μπορώ να συζητήσω...

 

To επιπεδο αυτο εχει αρχισει απο τα πιο προηγουμενα ποστ ...

Τι ηθελες και μιλησες ... Δεν ειδες πιο πανω ?? tongue.gif

 

Ντάξει παιδιά, με την καλύτερη ομάδα του κόσμου παίζατε. Μα θα μου πείτε, και η Μαν στις 2-3 καλύτερες ομάδες του κόσμου είναι, γιατί να μη μπορεί να χτυπήσει κορυφή και να χάνει με κάτω τα χέρια; Θα μπορούσε ο Σερ να κάνει κάτι καλύτερο; Νομίζω ναι, θα μπορούσε να κλειστεί πίσω και να αρχίσει τα κλωτσίδια διεκδικώντας με περισσότερες πιθανότητες το "κλέψιμο" της νίκης, αλλά με το φόβο αν χάσει, να το κάνει όχι με το κεφάλι ψηλά, όπως όλοι παραδέχτηκαν, αλλά ντροπιασμένος. Αξίζει το ρίσκο; Νομίζω ναι, γιατί αν καταφέρεις και πάρεις την κούπα, κανείς δεν πρόκειται να σταθεί στον τρόπο. Από την άλλη, θεωρώ ότι και η Ρεάλ να ήταν στη θέση της Μπάρτσα, πάλι θα έχανε με παρόμοιο σκορ.

 

Αυτο δε το καταλαβα.Εννοεις πως η Ρεαλ θα εχανε απο αυτη τη Μαντσεστερ ?Αν λες αυτο εγω διαφωνω παντως ...2-0 θα την ειχε η Ρεαλ σιγουρα για μενα..biggrin.gif

 

Κανείς δεν αμφισβητεί τον Ferguson σαν προπονητή! ( Αν είναι δυνατόν να το κάνει κάποιος αυτό!! ) απλά θέλουμε να πούμε οτι πολλές συγκιρίες έφτασαν την United εδω που έφτασε.

Πίστεύω οτι είναι πολύ καλός προπονητής, αλλα "ξεπερασμένος!".

 

Όταν λέω ξεπερασμένος εννοώ οτι πρέπει να κάνει κάποιες αλλαγές! Δεν θέλω να φύγει ο Ferguson, αυτό που θέλω είναι να έρθει καινούργιο αίμα στην ομάδα!

Και όχι τόσο νέεοι παίχτες που σε 2-3 χρόνια θα είναι παιχταράδες!

Θέλω παίχταράδες! Θέλω Fabregas,C.Ronaldo,Pato τέτοια ονόματα!

Να δώσει πολύ χρημα η United φέτος!

 

Και γι αυτο φταιει ο Φεργκιουσον δλδ ??

Γιατι σε αυτον τα ριξατε πιο πριν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις πως η Ρεαλ θα εχανε απο αυτη τη Μαντσεστερ; Αν λες αυτο εγω διαφωνω παντως

Το εξήγησα πιο κάτω. Εννοούσα ότι η Μάντσεστερ θα έχανε από τη Ρεάλ αν βρισκόταν (η Ρεάλ) στον τελικό αντί της Μπάρτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει παιδιά, με την καλύτερη ομάδα του κόσμου παίζατε. Μα θα μου πείτε, και η Μαν στις 2-3 καλύτερες ομάδες του κόσμου είναι, γιατί να μη μπορεί να χτυπήσει κορυφή και να χάνει με κάτω τα χέρια; Θα μπορούσε ο Σερ να κάνει κάτι καλύτερο; Νομίζω ναι, θα μπορούσε να κλειστεί πίσω και να αρχίσει τα κλωτσίδια διεκδικώντας με περισσότερες πιθανότητες το "κλέψιμο" της νίκης, αλλά με το φόβο αν χάσει, να το κάνει όχι με το κεφάλι ψηλά, όπως όλοι παραδέχτηκαν, αλλά ντροπιασμένος. Αξίζει το ρίσκο; Νομίζω ναι, γιατί αν καταφέρεις και πάρεις την κούπα, κανείς δεν πρόκειται να σταθεί στον τρόπο. Από την άλλη, θεωρώ ότι και η Ρεάλ να ήταν στη θέση της Μπάρτσα, πάλι θα έχανε με παρόμοιο σκορ.

 

Φιλε μου, εδω εισαι λαθος. Το μονο που χαρηκα απο τον τελικο, ηταν οτι παιξαμε με ψηλα το κεφαλι. Παιξαμε, χασαμε, ηταν καλυτεροι, και του χρονου.

 

Τα πουλμανακια του ο πορτογαλος να παει να τα στησει αλλου, σε νεοπλουτους και βαθυπλουτους προεδρους που θελουν να βλεπουν ντιβες με λαδωμενο μαλλι να παιζουν μπακ... no thanx...

 

Οσο για τον σερ, θα ηθελα πραγματικα να ξερω τι γινεται με τα οικονομικα. Αυτος δεν θελει να κανει σημαντικες μεταγραφες (ναι, μπορει να ισχυει αυτο) η δεν παιζουν λεφτα απο τους αμερικανους???

 

Υ.Γ. Ποιος ειναι αυτος ο Ράβελ Μόρισον??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οσο για τον σερ, θα ηθελα πραγματικα να ξερω τι γινεται με τα οικονομικα. Αυτος δεν θελει να κανει σημαντικες μεταγραφες (ναι, μπορει να ισχυει αυτο) η δεν παιζουν λεφτα απο τους αμερικανους???

 

Δεν θελει ακριβους παιχτες και δεν αγοραζει επειδη ειναι πληρεις και ειναι ακριβο το παζαρι αλλα 10 εκατ τουλαχιστον το χρονο τα αρπαζει ο σερ.

..........................................................................................................

O morrison ειναι απο την ομαδα των νεων νομιζω 19 χρονων και τους τραβηξε το ενδιαφερον μετα απο ενα τελικο και κατι τετοια . Φαντασου ειναι ο wellbeck αλλα ξεμαυρισε τον λιγο βαλε του και λιγη τσαχπινια του ρουνευ(εξω απο το γηπεδο και) εισαι ετοιμος.

Ravel Morrison

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελει ακριβους παιχτες και δεν αγοραζει επειδη ειναι πληρεις και ειναι ακριβο το παζαρι αλλα 10 εκατ τουλαχιστον το χρονο τα αρπαζει ο σερ.

 

αυτο τωρα ειναι λιγο εικασιες..

 

Οσο για τον νεαρο, μακαρι να μην τον προωθουνε για να μην χρειαστει να παρουν κεντρο..

 

Παντως απο το βιντεακι καλως φαινεται, και χρησιμοποιει και τα 2 ποδια εξισου καλα.. καγκουριαζει λιγο και ανησυχω :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Δικαιολογιες του Ser

 

Φευγει μαλλον ο Μπερμπα

Οτι σας ελεγα σε προηγουμενα ποστ.Πως τη γυρισε στον τεβεζ με τον μπερμπα να και η σειρα του τωρα.

 

Γελαστε μεχρι δακρυων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι αφυπηρέτησε ο Σκόουλς κανένας δεν το πήρε χαμπάρι ή τόσο σοβαροί ΄΄οπαδοί΄΄ είστε;Μόνο μεταγγραφές;

Καιρος ητανε.Να ερθει και νεο αιμα.Τι θα παιζουμε με τα παιδια του 75 ακομα.Δε λεω στην εποχη του ηταν εξαιρετικος μεσος,ενας απο τους καλυτερους στην ευρωπη αλλα σημερα εχει γερασει και το μονο που κανει ειναι να εχει ακομα τη γνωση της μακρινης μπαλιας και πασας αλλα ανεπτυξε και αυτη της κλοτσιας.Μας κρεμασε στον ημιτελικο με τη City.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...