Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιος φώναξε? α, 5 CL!

Νησι ειναι η Ευρωπη?

 

Α και που'σαι, τα τρια απο τα 5 τα ειχε προλαβει ο Νωε, 20 χρονια πρωταθλημα εχεις να δεις, παιζεις με σεντερ μπακ τον Κυριακο, σε περασα σε πρωταθληματα στην Αγγλια και σε 2 βδομαδες παιρνω το 4ο κατσαρολι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος φώναξε? α, 5 CL!

Οχι 5 CL, 5 Ευρωπαικα πρωταθληματα.

Α και που σε! Σε καμια 10αρια χρονια θα σας εχουμε περασει και σε αυτο. ;)

Παλια ησασταν μεγαλη ομαδα. Τωρα εχει μεινει μόνο το ονομα και η ιστορια. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νησι ειναι η Ευρωπη?

 

Α και που'σαι, τα τρια απο τα 5 τα ειχε προλαβει ο Νωε, 20 χρονια πρωταθλημα εχεις να δεις, παιζεις με σεντερ μπακ τον Κυριακο, σε περασα σε πρωταθληματα στην Αγγλια και σε 2 βδομαδες παιρνω το 4ο κατσαρολι

από το παραπανω άρθρο, "η Γιουνάιτεντ ήταν άτιτλη από το 1967" δηλαδή 67 μέχρι 93-94 μας κάνει 27 χρονάκια άτιτλος, εντάξει τα έχεις περάσει κι εσύ κάποτε :)

 

Οχι 5 CL, 5 Ευρωπαικα πρωταθληματα.

Α και που σε! Σε καμια 10αρια χρονια θα σας εχουμε περασει και σε αυτο. ;)

Παλια ησασταν μεγαλη ομαδα. Τωρα εχει μεινει μόνο το ονομα και η ιστορια. ;)

σε καμια 10αρια χρονια στειλε μου pm να τα ξαναπούμε ;) . Το όνομα και η ιστορία είναι 2η σε βαθμούς από τον ιανουάριο (από τότε που ανέλαβε ο Dalglish) μετά την chelsea.

 

αν και σας βλέπω λίγο πωρωμένους με το θέμα, για χαβαλε το εγραψα, συγχαρητήρια φυσικά για το 19ο, αναμφισβήτητα μια από τις μεγαλύτερες ομάδες όχι μονο στην αγγλία αλλα και στο κόσμο.

 

επίσης, εγώ τον παππου σας τον εμπιστεύομαι! "Manchester United manager Sir Alex Ferguson says he expects Liverpool to challenge for the Premier League title next season under Kenny Dalglish."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπα δεν έχω κάλο στον εγκέφαλο, μακάρι να πάρετε αλλα 10, εφόσον τα παίρνετε με την αξια σας.

 

edit: πάντως είμαι περίεργος να δω την μετά-Ferguson εποχή. Kοντά είναι, πλησιάζει.

Επεξ/σία από Sugizo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως είμαι περίεργος να δω την μετά-Ferguson εποχή. Kοντά είναι, πλησιάζει.

Μια ζωη θα ζειτε με το αγχος οτι θα σας παρει και το επομενο ο Σερ

Θα πεθανει καποια στιγμη ο ανθρωπος και θα ζειτε με το αγχος οτι θα επιστρεψει το φαντασμα του :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...