Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Chicha-BOOOOOOOOOM.Αντε γεια.... παμε για το 19ο.Τυχεροι ειμαστε που δεν επαιζε με καμια λιβερπουλ παλι η τσελσι να της κανει κανενα δωρακι.Ομαδα υψηλου budget με τορρες 70 εκατ. ,και εγω σας εφαγα με παρκ,εβανς,φαμπιο......και το γερο τον γκιγκς.Τα λεμε του χρονου.

 

 

 

In '94 you said come back when you've won 18 times. Well, we're here sat on your perch

 

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chicha-BOOOOOOOOOM.Αντε γεια.... παμε για το 19ο.Τυχεροι ειμαστε που δεν επαιζε με καμια λιβερπουλ παλι η τσελσι να της κανει κανενα δωρακι.Ομαδα υψηλου budget με τορρες 70 εκατ. ,και εγω σας εφαγα με παρκ,εβανς,φαμπιο......και το γερο τον γκιγκς.Τα λεμε του χρονου.

Παλι ο Γκιγκς!

Την φοβερη πασα στον Παρκ (βγαλμενη απο τα 90ς της παλιας καλης Μ.Γιουναιτεντ) (οπου μετα αυτος πασαρε στον Ερναντεζ και μπηκε το γκολ) καθως και την ασιστ στον Βιντιτς αυτος τα εκανε.

 

Ο παλιος ειναι αλλιως.

 

Χθες 5/5 για εμενα.

Πηρε την γιουρολιγκα ο Παναθηναικος, νικησε και ειναι ενα βημα πριν το πρωταθλημα η Μ.Γιουναιτεντ, νικησε και ειναι ενα βημα πριν το πρωταθλημα η Μπαρτσελονα, νικησε ο ΠΑΟΚ και εχασαν και αποκλειστηκαν οι Λεικερς. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chicha-BOOOOOOOOOM.Αντε γεια.... παμε για το 19ο.Τυχεροι ειμαστε που δεν επαιζε με καμια λιβερπουλ παλι η τσελσι να της κανει κανενα δωρακι.Ομαδα υψηλου budget με τορρες 70 εκατ. ,και εγω σας εφαγα με παρκ,εβανς,φαμπιο......και το γερο τον γκιγκς.Τα λεμε του χρονου.

 

 

 

In '94 you said come back when you've won 18 times. Well, we're here sat on your perch

 

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Ο Πάρκ ήταν φοβερός για ένα διάστημα εκτές.Δηλαδή τι κακό έχει ο Φάμπιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν λεω τιποτα για αυτους τους παιχτες αλλα αν διαβασεις και στις προηγουμενες σελιδες αλλοι τους υποτιμουν,μαζι με αλλους παικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν λεω τιποτα για αυτους τους παιχτες αλλα αν διαβασεις και στις προηγουμενες σελιδες αλλοι τους υποτιμουν,μαζι με αλλους παικτες.

Το Φάμπιο γιατί να τον υποτιμήσει κανείς;Έκανε εξαιρετικά παιχνίδια,είναι μόλις 20.Με αυτή την λογικά έπρεπε να υποτιμούσαν και τον Ρονάλντο στις αρχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με φήμες η Manchester θα προχωρήση στην απόκτηση των παρακάτω παιχτών!

Maarten Stekelenburg - Ajax - £15million

Stewart Downing - Aston Villa

Maxi Lopez - Catania

Pablo Daniel Osvaldo - Espanyol

 

Alexis Sanchez - Udinese - £26million

Javi Martinez - Athletic Bilbao

Wesley Sneijder - Inter Milan - £35million

 

Εδω η official πηγή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολλά τα 35Μ λίρες.

 

Αλλα παίζει παρα πολύ αυτή η μεταγραφή.

 

αν γράψεις στο google: Wesley Sneijder το 3 αποτέλεσμα λέει "Wesley Sneijder machester united "

 

Ποιόν προτιμάμε στην θέση του Sneijder ? ( εκτός απο Xavi,iniesta ! :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολλά τα 35Μ λίρες.

 

Αλλα παίζει παρα πολύ αυτή η μεταγραφή.

 

αν γράψεις στο google: Wesley Sneijder το 3 αποτέλεσμα λέει "Wesley Sneijder machester united "

 

Ποιόν προτιμάμε στην θέση του Sneijder ? ( εκτός απο Xavi,iniesta ! :P)

Παστόρε,Φάμπρεκας,Γουίλσαιρ,Μόντριτς ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...