Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Κ.Ροναλντο ειναι απλα θεος.Χθες εκανε φοβερα πραγματα και εβαλε ενα φοβερο γκολ(τωρα αν πω PM για να σας δώσω λινκ για τα γκολ θα φαω μπαν?):mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ακομα και με χαλια εφμανιση για 61 λεπτα η ομαδαρα εσκισε κ παλι...Και απ οτι διαβασα λιβερπουλ-αρσεναλ 4-1 με χατ-τρικ του ατσουμπαλου Κραουτς???:confused: :confused: Τι αλλο θα δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα γινει με την Κοζα Νοστρα του ποδοσφαιρου ρε πουστη μου?

 

Οταν ελεγα οτι η Ρομα δεν εχει που να μας χτυπησει ειχα ξεχασει την διαιτησια.Γιατι σε ολα τα επιπεδα οι Ιταλοι πρεπει μια ζωη να ευνοουνται?Τι στο διαολο δυναμη εχουν?

 

Η 2η κιτρινη του Σκοουλς ειναι για τα πανηγυρια, τα ματς θα τελειωναν στα χαρτια λογω ελλειψης παικτων αμα δινονταν τετοιες κιτρινες

Τους εχει δωσει 3 φαουλ μπαμ εξω απο την περιοχη. Ρε μηπως πηραν τον Ριβαλντο και τους στηνουν απεξω?

Εγω φοβηθηκα μην δωσει πεναλτυ και την βουτια του Θοκταριδη...ε του Περοτα ηθελα να πω.

Φαουλ απο πισω ο Σκοουλς-κιτρινη,σωστο.Φαουλ απο πισω ο Γαλλος Καμπανατης-τιποτα, ωραια παμε

 

Και σε ολα αυτα εχουμε και την ατυχια με το αυτογκολ.Ε του πουστη.Καλα, ας μεινει το 1-0 και θα φανε 3 πανω οι βλαμμενοι.Με το ζορι ρε πουστη μου να τρωμε Ιταλους στην μαπα, να δεις κανα πεναλτυ στο '90 και στο Μοναχο να περασει καμια Μιλαν να γελαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος 2-1...

 

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ, ΕΤΣΙ ΨΥΧΗ (φανηκε στην τρελη κουρσα του Γουεην στο '89 ) με 10 παικτες για 50'

 

Καλα, στην Αγγλια δεν το συζηταμε, π@υτσα π@υτσα π@υτσα τους αξιζει, με το κορακι...Ρε ηλιθιε οι κιτρινες ειναι και για τις 2 ομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, ωραία έπαιξε η Ρόμα. Το πάλεψαν και οι Γιου (καλά, για τον Ρονάλντο εγώ τα έχω ήδη πει) και σωστές ήταν οι δύο κίτρινες.

 

Καλό παιχνίδι γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ζορι ρε πουστη μου να τρωμε Ιταλους στην μαπα, να δεις κανα πεναλτυ στο '90 και στο Μοναχο να περασει καμια Μιλαν να γελαμε

 

Μην ανυσηχείς μωρε... Λογικά μαζί θα παίξουμε αν δεν σας κάνουν καμιά μαλακία και βάλουν κανα γκολάκι... Γιατί μετά να βάλεις 3 είναι πολύ δύσκολο...

 

Πάντως πραγματικά έπαιξε πολύ καλά η Roma αλλά και το θαυματάκι του το έκανε ο Cristiano στο γκολ... Να δούμε τι θα γίνει την Τρίτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...