Προς το περιεχόμενο

Manchester United


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φέτος η ομάδα πάει γερά για το πρωτάθλημα! Λέτε να κάνουμε καλή πορεία στο Τσ.Λ.;

 

ΥΓ. Εγώ πάντως έγινα φίλαθλος της Μανστεστάρας από ένα παιχνίδι στον υπολογιστή! Δεν θυμάμαι πως ακριβώς λεγόταν αλλά ήταν ποδοσφαιράκι και μπορούσες να πάρεις μόνο την Μάντσεστερ. Μιλάμε για εποχές Gary Pallister, Bryan McClair κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που στα απο τα 12 ημουν με την γιουναιντεντ γιατι με απωθει εντελως η

τωρινη ομαδα?

 

σοβαρά; Εγώ φέτος άρχισα να την συμπαθώ. Βέβαια για τους χαρακτήρες των παικτών δεν μπορείς να πεις, αλλά παίζει εκπληκτικό ποδόσφαιρο (η πιο φορμαρισμένη ομάδα αυτή τη στιγμή πιστεύω).

 

Άσε που την έχω αναλάβει στο manager εδώ και μερικά (managerικά) χρόνια, οπότε αναγκαστικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά; Εγώ φέτος άρχισα να την συμπαθώ. Βέβαια για τους χαρακτήρες των παικτών δεν μπορείς να πεις, αλλά παίζει εκπληκτικό ποδόσφαιρο (η πιο φορμαρισμένη ομάδα αυτή τη στιγμή πιστεύω).

 

Άσε που την έχω αναλάβει στο manager εδώ και μερικά (managerικά) χρόνια, οπότε αναγκαστικά...

 

αν βγαλεις τον ρυαν την τελευταια φορα που την ειδα ολοι οι αλλοι σαν

 

προσωπικοτητες μου φανηκες ανυπαρκτοι. εκτος και να μου ξεφυγε κανας αλλος

 

παλιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά έχει πολύ καλούς παίκτες η ομάδα. Ειδικά αυτός ο Ρονάλντο είναι ότι καλύτερο!! Το μόνο κακό είναι ότι δύσκολα η ομάδα κινείται για την απόκτηση παικτών μεγάλης αξίας. Γενικά, δεν μπαίνει σε μεταγραφικά παζάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ο Ρούνεϊ δεν αναφέρεται από κανέναν;

 

Προσωπικά ελπίζω αυτοί οι δύο παίχτες (μαζί με τον Ρονάλντο) να μείνουν στην ίδια ομάδα, να στρώσουν και λίγο σαν χαρακτήρες (που ήδη θεωρώ πως άρχισαν να στρώνουν κάπως) και να παίξουν πολλά χρόνια μαζί. Θα έχει φοβερό ενδιαφέρον. Φανταστείτε τους σε 10 χρόνια! Αν ερχόταν και ο Μέσι θα είχε μεγάλη φάση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν βγαλεις τον ρυαν την τελευταια φορα που την ειδα ολοι οι αλλοι σαν

 

προσωπικοτητες μου φανηκες ανυπαρκτοι. εκτος και να μου ξεφυγε κανας αλλος

 

παλιος.

 

Λιγάκι υπερβολικός.Απο παλιούς είναι σε εξαιρετική κατάσταση φέτος(πάει για το βραβείο του ποδοσφαιριστή της χρονιάς στο νησί)ο Scholsey!

Δεν είναι προσωπικότητα ο Rio, o Scholes, o Neville©, o Van der Sar,o Larsson, o Solskjaer, o Wazza?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως τα εχουμε ισοπεδωσει ολα

ρουνει

ροναλντο

σκοουλς

γκιγκς

ερβιν

νεβιλ,αν και τον θεωρω απαραδεκτο μπακ λιγο καλυτερο του λουκα

ολοι αυτοι δεν εχουν προσωπικοτητα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγάκι υπερβολικός.Απο παλιούς είναι σε εξαιρετική κατάσταση φέτος(πάει για το βραβείο του ποδοσφαιριστή της χρονιάς στο νησί)ο Scholsey!

Δεν είναι προσωπικότητα ο Rio, o Scholes, o Neville©, o Van der Sar,o Larsson, o Solskjaer, o Wazza?

 

ναι ισως ημουν λιγο υπερβολικος. αλλα θα διαφωνησω για τον ριο πιο πολυ για

 

χορευτης μου κανει παρα για ποδοσφαιριστης που νομιζω αυτο ηταν να γινει

 

καπου το ειχα διαβασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος 1980 εγω ειμαι Γιουναιτεντ οσο καιρο ειμαι και Παναθηναικος (λογω πατερα και τα 2 ) δηλαδη καπου στο '86-'87 που αρχισα να εχω μνημες

 

Ενιγουει εμενα η ΦΕΤΙΝΗ Γιουναιτεντ με πορωνει παρα πολυ!!!Μου θυμιζει αρκετα την Γιουναιτεντ του '96-'99, με πιτσιρικια και εμπειρους.Παιζει μια χαρα ποδοσφαιρο και μαλιστα μια εποχη που κανεις δεν το περιμενε.Και ρισπεκ' στον Σερ γιατι εγω δεν πιστευα οτι θα μπορουσε να το γυρισει το καραβι...

 

Οσο για προσωπικοτητες, πλην Σμαιχελ,Κιν και χοντρα-χοντρα Γκιγκς η Γιουναιτεντ που ολοι θαυμασαν δεν ειχε αλλες.Τα αδελφια Νεβιλ ακομα παιζουν, κατι Μπεργκ και Γιονσεν ειχαμε και τοτε(ακυρο,και Λοραν Μπλαν πουταν μορφη για μια χρονια αλλα ηταν περαστικος).Ο Σκοουλς,ο Μπεκαμ και ο Γκιγκς τοτε φτιαχναν χαρακτηρα και Κοουλ και Γιορκ οπως και ο Σολσκιερ δεν ειναι και φοβερες περσονες.Ακομα και ο Τεντυ δεν ειχε το βαρος του Κιν ας πουμε.

 

Πιστευω οτι εισαι αδικος απο την αποψη οτι αυτο που διανυουμε τωρα το εχουμε ξαναζησει,3-4 γερολυκοι,μπολικα πιτσιρικια μεχρι τα 24-25, αρκετα "εργαλεια" και γενικα εγω ηλπιζα φετος οτι θα το παλεψουμε με νυχια και με δοντια αλλα βλεπω οτι το παλευουμε στα ΚΑΡΑΙΣΪΑ!!!Δηλαδη εκτος απο 1 μηνα η Τσελσυ και εκτος απο το ξεκινημα της η Αρσεναλ, και οι δυο αν το σκεφτεις δεν πανε καθολου ασχημα.Αγκομαχωντας βεβαια αλλα οχι ασχημα.Απλα εμεις παμε περισσοτερο καλα αποτι πιστευαμε(εχουμε κανει ρεκορ βαθμων του συλλογου εδω και 2 αγωνιστικες!!!).Μεγαλο ρολο η ΤΡΕΛΗ χρονια του Κριστιανο

 

Σημερα απο το πουθενα Φλετσερ και Παρκ...Κατι καλο ψηνεται φετος

 

 

υγ. Και επειδη κανεις δεν τον ανεφερε In Nemanja we trust!!!Τον παω πολυ, ωραιο μπακακι και αν τεθοταν θεμα αλλαγη θα προτιμουσα να στελναμε τον Ριο παρα αυτον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως απογοητευτηκα που εφυγε ο Ruud...Τουλαχιστον ο σερ θα επρεπε να παρει καποιον επιθετικο αναλογης κλασης...Η ομαδαρα φαινεται οτι δεν το χανει το πρωταθλημα φετος(ετσι για να σκασουν οι φλωροι <<αριστοκρατες>> της chelsea) :-D Και ειδικα οταν υπαρχει ο φοβερος,τρομερος,καταπληκτικος παικταρας που λεγεται κριστιανο ροναλντο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...