Προς το περιεχόμενο

Θεματα και Απαντήσεις Εξετάσεων Πιστοποίησης


cookies21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/5/2018 στις 8:55 ΜΜ, AngelPlxs είπε

Καλησπερα, ενδιαφερομαι κι εγω για τις απαντησεις. εχω απαντησει στις περισσοτερες ερωτησεις. και μου εχουν μεινει καποιες. Αν θελετε μπορουμε να συνεςργαστουμε. 

 

 

Στις 8/5/2018 στις 8:55 ΜΜ, AngelPlxs είπε

Καλησπερα, ενδιαφερομαι κι εγω για τις απαντησεις. εχω απαντησει στις περισσοτερες ερωτησεις. και μου εχουν μεινει καποιες. Αν θελετε μπορουμε να συνεςργαστουμε. 

Ζητώ συνεργασία κι εγώ. Έχω απαντήσει σχεδόν όλο το πρώτο μέρος και κάποιες απο το δεύτερο.

Στις 8/5/2018 στις 8:55 ΜΜ, AngelPlxs είπε

Καλησπερα, ενδιαφερομαι κι εγω για τις απαντησεις. εχω απαντησει στις περισσοτερες ερωτησεις. και μου εχουν μεινει καποιες. Αν θελετε μπορουμε να συνεςργαστουμε. 

Ζητώ συνεργασία κι εγώ. Έχω απ

 

Στις 8/5/2018 στις 8:55 ΜΜ, AngelPlxs είπε

Καλησπερα, ενδιαφερομαι κι εγω για τις απαντησεις. εχω απαντησει στις περισσοτερες ερωτησεις. και μου εχουν μεινει καποιες. Αν θελετε μπορουμε να συνεςργαστουμε. 

Ζητώ συνεργασία κι εγώ. Έχω απαντήσει σχεδόν όλο το πρώτο μέρος και κάποιες απο το δεύτερο.

Όποιος επιθυμεί συνεργασία για να ανταλλάξουμε απαντήσεις ας μου γράψει. Για τεχνικός εφ. Πληρ. Web designer developer video games

Επεξ/σία από Giotadra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 22/10/2017 στις 11:58 ΜΜ, ioanna.vasili είπε

μηπωσ εχεισ τεχνικους η/υ ?

Για ποια ειδικότητα; Ενδιαφέρομαι για την ειδικότητα Βοηθός Εργοθεραπείας.Ξέρεις αν υπάρχει βιβλίο και που μπορώ να το βρω.Για τις απαντήσεις ενδιαφέρομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για απαντήσεις τεχνικών Η/Υ νέου τυπου! Υπάρχει κάποιο βιβλίο που να τις περιέχει η κάποιος που να τις έχει ώστε να τις μοιραστεί? Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/11/2017 στις 4:36 ΜΜ, boulkat είπε

Καλησπέρα μήπως βρήκες τις απαντήσεις; ενδιαφέρομαι κι εγώ

μήπως ξέρεις σε ποιό xcopy; έχει νομίζω 2-3 καταστήματα

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι και εγώ για τις απαντήσεις στην ειδικότητα Βοηθός Εργοθεραπείας.Ξέρετε μήπως έχει βγει κάποιο βιβλίο και που μπορώ να απευθυνθώ.Έχω βρει ένα πολύ μικρό μέρος στο διαδίκτυο αλλά προτιμώ να αγοράσω κάποιο βιβλίο αν έχει βγει. Ή αν κάποιος έδωσε και τις έχει και μπορεί να με βοηθήσει.

Επεξ/σία από jimakipap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους μετα απο κοπο και ευτηχως ακολουθωντας  τα οσα διαβασα εδω βρηκα της ερωτοαπαντησεις για την ειδικοτητα ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΟΛΥΜΕΣΑ WEBDESIGN VIDEO GAMES και οχι δωρεαν φυσικα. Ειδα κοσμο που επισης καταφερε και τις πηρε αλλα δεν καταλαβα ποτε γιατι δεν το μοιρασαν και σε μας που ρωτουσαμε. Τέλος παντων ελπιζω εσεις που θα τις παρετε να ειστε γενναιοδωροι και να βοηθησετε με την σειρα σας γενικος και αοριστος.    https://mega.nz/#!KHpmmCRK!lWo3XrTRONWIS45XSUh1vXt3BnVy52KVnDaTQNF_rVs

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο βιβλίο για τις εξετάσεις πιστοποίησης στην Ειδικότητα τεχνικοσ εφαρμογων πληροφορικησ (πολυμεσα / webdesigner - developer / videogames). Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kατα περιοδους βλεπω να ανεβοκατεβαινει το παρων θεμα.. με ΜΟΝΙΜΑ σχεδον ιδια ποστ, χωρις καν απαντησεις.. ευελπιστω αυτοι που ρωτανε να βρισκουν κ τις απαντησεις που ψαχνουν αν και πολυ χλωμο το κοβω εχοντας περασει πριν παρα πολλα χρονια απο παρομοια θεση.

Αν δεν εχεις φροντισει μονος να βρεις/απαντησεις τις ερωτησεις της πιστοποιησης κατα την διαρκεια την φοιτησης, μαζι με τους καθηγητες, δυσκολα θα βγαλεις ακρη για να διαβασεις, περιμενοντας απο ενα φορουμ που ολοι ψαχνουν την ευκολη λυση. οι περισσοτεροι σας ερχεται η θεια επιφοιτηση να διαβασετε αφου τελειωσει ο "χαβαλες" του ΙΕΚ. Και το λεω αυτο εχοντας δωσει κ παρει 2 πιστοποιησεις (ψυκτικος και ηλεκτρολογος οικιακων συσκευων).

 

Υστερογραφο. ΜΗΝ με αρχίσετε στα ΠΜ. ειχα δωσει πριν 10 χρονια, ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ πλεον τα τετραδια με τις ερωτησεις/απαντησεις της πιστοποιησης(οσων ειχα βρει απαντησεις).

Επεξ/σία από kallair
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, kogasdrakos είπε

Καλησπέρα. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο βιβλίο για τις εξετάσεις πιστοποίησης στην Ειδικότητα τεχνικοσ εφαρμογων πληροφορικησ (πολυμεσα / webdesigner - developer / videogames). Ευχαριστώ.

δεν υπαρχει ακομα βιβλιο για την ειδικοτητα αυτη. και το ττεχνικοσ εφαρμογων πληροφορικης με πολυμεσα δεν εχει καμια σχεση με τις ερωτησεις της τραπεζας θεματων του εοππεπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/2/2008 στις 3:30 ΜΜ, slygeo87 είπε

Φίλε έχω τις ερωτήσεις (και απαντήσεις) σε 4 αρχεία .doc

Ενδιαφέρεσαι;

Φίλε καλησπέρα σου! Ενδιαφέρομαι για τις απαντησεις πιστοποιησης τεχνικου αεριων καυσιμων που εχεις. Ειναι οι παλαιου τυπου η οι νέου τύπου που έβγαλε ο εοππεπ που ειναι γύρψ στις 300? Σε ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/8/2018 στις 1:35 ΜΜ, frantz13 είπε

Καλησπερα σε ολους μετα απο κοπο και ευτηχως ακολουθωντας  τα οσα διαβασα εδω βρηκα της ερωτοαπαντησεις για την ειδικοτητα ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΟΛΥΜΕΣΑ WEBDESIGN VIDEO GAMES και οχι δωρεαν φυσικα. Ειδα κοσμο που επισης καταφερε και τις πηρε αλλα δεν καταλαβα ποτε γιατι δεν το μοιρασαν και σε μας που ρωτουσαμε. Τέλος παντων ελπιζω εσεις που θα τις παρετε να ειστε γενναιοδωροι και να βοηθησετε με την σειρα σας γενικος και αοριστος.    https://mega.nz/#!KHpmmCRK!lWo3XrTRONWIS45XSUh1vXt3BnVy52KVnDaTQNF_rVs

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/8/2018 στις 1:35 ΜΜ, frantz13 είπε

Καλησπερα σε ολους μετα απο κοπο και ευτηχως ακολουθωντας  τα οσα διαβασα εδω βρηκα της ερωτοαπαντησεις για την ειδικοτητα ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΟΛΥΜΕΣΑ WEBDESIGN VIDEO GAMES και οχι δωρεαν φυσικα. Ειδα κοσμο που επισης καταφερε και τις πηρε αλλα δεν καταλαβα ποτε γιατι δεν το μοιρασαν και σε μας που ρωτουσαμε. Τέλος παντων ελπιζω εσεις που θα τις παρετε να ειστε γενναιοδωροι και να βοηθησετε με την σειρα σας γενικος και αοριστος.    https://mega.nz/#!KHpmmCRK!lWo3XrTRONWIS45XSUh1vXt3BnVy52KVnDaTQNF_rVs

Σώζεις κόσμο... Ευχαριστώ πολύ!

Επεξ/σία από Astradeni_13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/6/2018 στις 8:00 ΜΜ, Iwanna-aggeliki είπε

Καλησπέρα! ψάχνω και εγώ τις απαντήσεις για τις ερωτήσεις του Εοππεπ, για την ειδικότητα ΤΕΠ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ / WEBDESIGNER - DEVELOPER / VIDEOGAMES).μήπως κάποιος ξέρει κάποιο βιβλίο ? η έχει σημειώσεις ?

https://drive.google.com/open?id=1FA9hvZQHi8BzvVP9kEXpppFTiyGhjcA8

Επεξ/σία από msmorder
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, msmorder είπε

καλησπερα παιδια, δινω για πιστοποιηση τον επομενο μηνα και δεν μπορω να βρω πουθενα τι απαντησεις για τεχνικος η-υ , μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος ?

καλησπερα παιδια, δινω για πιστοποιηση τον επομενο μηνα και δεν μπορω να βρω πουθενα τι απαντησεις για τεχνικος η-υ , μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...