Προς το περιεχόμενο

Θεματα και Απαντήσεις Εξετάσεων Πιστοποίησης


cookies21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω τις απαντησεις για τεχνικος δικτυων. Δεν ξερω εαν γραψατε ακομη εξετασεις. Βασικα δεν βλεπω αλληλεγγυη μεταξυ μας. Δεν συμμετεχουμε στο φορουμ οπως θα επρεπε. Εγω εγραψα εξετασεις το Σαββατο. Τεχνικος εφαρμογων πλ. Με πολυμεσα web designer developer video games. Εχω τα θεματα της εξέτασης. Τις απαντησεις προσπαθησα να τις βρω αλλα δεν υπηρχαν πουθενα. Οτι βρηκα απο το ινρερνετ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας θα ήθελα να με βοηθήσετε να βρω τις απαντήσεις βοηθού βρεφονηπιοκομου,είδα τις ερωτήσεις κ απογοητεύτηκα χειρότερες κ απο πανελλήνιες.Έχω πελαγωσει θα είναι θαύμα αν καταφέρω να πάρω την πιστοποίηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφω εξετάσεις πιστοποίησης για Βοηθός Εργοθεραπείας. Έχει κάποιος τις απαντήσεις; 

Καλησπέρα μήπως βρήκες τις απαντήσεις; ενδιαφέρομαι κι εγώ

Για οσους ειναι θεσσαλονικη μην ζοριζεστε τζαμπα. Παρτε τηλεφωνο στο xcopy η στα ιμια ( φωτοτυπαδικα ειναι) και ρωτηστε τους αν εχουν σημειωσεις με τις απαντησεις των θεματων. Εχει πολλες ειδικοτητες. Σιγουρα εχει για τεχνικο εφαρμογων πληροφορικης. Εχει γινει πολυ καλη δουλεια. Κ ολα αυτα με 6 ευρω μονο. Ουτε ψαξιμο ουτε τιποτα

μήπως ξέρεις σε ποιό xcopy; έχει νομίζω 2-3 καταστήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

 

Ψάχνω απεγνωσμένα ερωτήσεις και απαντήσεις για την ειδικότητα "Τεχνικός Η/Υ και Μηχανών Γραφείου".

 

Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε βοήθεια.

 

Ευχαριστώ.

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΡΕ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ Ή ΣΤΟ ΙΜΙΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, μετά απο χρόνια που τελείωσα σκέφτομαι να δώσω πιστοποίηση για "Τεχνικός Αυτοματισμού". Ξέρετε 

που μπορώ να βρω απαντήσεις στις ερωτήσεις νέου τύπου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας.

 

Εχει καπιος τις απαντησεις για τα θεματα για Τεχνικος Μηχανικος θερμικων εγκαταστασεων &μηχανικος τεχνολογιας πετρελαιου και φυσικου αεριου?

Επισης μπορειτε να με κατατοπησετε για τη μορφη των γραπτων εξετασεων?(ποσες ερωτησεις  θα εχει το γραπτο και ποσες θα πρεπει να απαντησω? Ευχαριστω!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...
Στις 9/13/2017 στις 2:52 ΜΜ, new_member είπε

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι εγω...ξεκίνησα να απαντάω μερικές αλλα αν θέλεις πες μου ποιες σου εχουν μείνει να τις απαντήσω εγω ωστε να συνεργαστούμε!Επισης αν κάποιος βρει το βιβλίο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ / WEBDESIGNER - DEVELOPER / VIDEOGAMES για τις εξετασεις πιστοιποιησης ΙΕΚ ας με ενημερώσει ευχαριστώ!

Καλησπερα, ενδιαφερομαι κι εγω για τις απαντησεις. εχω απαντησει στις περισσοτερες ερωτησεις. και μου εχουν μεινει καποιες. Αν θελετε μπορουμε να συνεςργαστουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ενδιαφέρομαι για απαντήσεις Τεχνικού Η/Υ (παλαιού ή νέου τύπου) ή παρεμφερή ειδικότητας καθώς μπορεί να έχει κάποιες που θα βοηθήσουν.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να ρωτησω αν εχει καποιος τις απαντησεις στα θεματα εξετασεων πιστοποιησης ιεκ της ειδικοτητας "ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ / WEBDESIGNER - DEVELOPER / VIDEOGAMES) " θα του ημουν υποχρεος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, dalan2007 είπε

θα ηθελα να ρωτησω αν εχει καποιος τις απαντησεις στα θεματα εξετασεων πιστοποιησης ιεκ της ειδικοτητας "ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ / WEBDESIGNER - DEVELOPER / VIDEOGAMES) " θα του ημουν υποχρεος!!! 

Καλησπέρα! ψάχνω και εγώ τις απαντήσεις για τις ερωτήσεις του Εοππεπ, για την ειδικότητα ΤΕΠ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ / WEBDESIGNER - DEVELOPER / VIDEOGAMES).μήπως κάποιος ξέρει κάποιο βιβλίο ? η έχει σημειώσεις ?

Επεξ/σία από Iwanna-aggeliki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...