Προς το περιεχόμενο

Θεματα και Απαντήσεις Εξετάσεων Πιστοποίησης


cookies21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι και εγώ ένας από τους τυχερούς που ξεκίνησα ως Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής και στο 3ο εξάμηνο άλλαξε το όνομα της ειδικότητας σε Τεχνικός Λογισμικού. Πήρα τη ΒΕΚ τέλη Αυγούστου και μόλις με ενημέρωσαν ότι τέλη Σεπτεμβρίου- αρχές Οκτωβρίου μπορώ να δώσω για πιστοποίηση, λέω δεν μπορεί να είμαι τόσο κ***φαρδος. Και είχα δίκιο..... xD.. Από το δικό μου ΙΙΕΚ μου πρότειναν αν "το κατέχω" να βγάλω μόνος μου τις απαντήσεις!   :'D  Ένα μήνα μετά το πήρα απόφαση και έχω ξεκινήσει να βγάζω τις απαντήσεις, γιατί ακόμα βιβλίο δεν υπάρχει (Τεχνικός Λογισμικού). Οπότε yoleleys μπας και γίνει κάτι έως τις επόμενες.  B) 

Work harder - dream higher
VoG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γράφω εξετάσεις πιστοποίησης για Βοηθός Εργοθεραπείας. Έχει κάποιος τις απαντήσεις; 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα... εγω η ερωτηση που θελω να κανω σχετικα με τις πιστοποιησης απο τα ιεκ ειναι η εξης... ποσες απο τις 300 ερωτησεις πχ ειναι στα θεματα για να απαντησουμε? (ειμαι στην ειδηκοτητα Τεχνικος Η/Υ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ερωτήσεις θα είναι μίσες-μισές;  Από την Ομάδα Α. δηλαδή θα υπάρχουν 5 ερωτήσεις και από την ομάδα Β. άλλες 5 για παράδειγμα; Ή μήπως είναι διαφορετικός ο τρόπος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά !Αν μπορεί κάποιος/α να μου στείλει ενα μήνυμα με τις απαντήσεις πιστοποίησης της "ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΟΛΥΜΕΣΑ / WEBDESIGNER - DEVELOPER / VIDEOGAMES) . εχουμε απαντησει περιπου τις 200 αλλες 200 εχουν μεινει , αν θελει μπορουμε να συνεργαστουμε για να τις απαντησουμε και τις υπολοιπες ποιο γρηγορα.

Θα μπορουσα να εχω κι εγω τις απαντησεις;;;εχω πελαγωσει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους ειναι θεσσαλονικη μην ζοριζεστε τζαμπα. Παρτε τηλεφωνο στο xcopy η στα ιμια ( φωτοτυπαδικα ειναι) και ρωτηστε τους αν εχουν σημειωσεις με τις απαντησεις των θεματων. Εχει πολλες ειδικοτητες. Σιγουρα εχει για τεχνικο εφαρμογων πληροφορικης. Εχει γινει πολυ καλη δουλεια. Κ ολα αυτα με 6 ευρω μονο. Ουτε ψαξιμο ουτε τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από αυτές τις 13-15 ερωτήσεις υπάρχουν κάποιες σιγουρες η πάντα είναι ότι να ναι?

 

Όχι, δεν υπάρχουν σίγουρες. 

 

Πάντως να ξέρετε ότι γενικότερα προσπαθούν να σας βοηθήσουν, οι εξετάσεις είναι τις περισσότερες φορές βατές, ένας που ασχολήθηκε λίγο αυτά τα 2 χρόνια και έκανε ένα συμπαθητικό διάβασμα θα τις περάσει.

 

Μην αγχώνεστε .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους ειναι θεσσαλονικη μην ζοριζεστε τζαμπα. Παρτε τηλεφωνο στο xcopy η στα ιμια ( φωτοτυπαδικα ειναι) και ρωτηστε τους αν εχουν σημειωσεις με τις απαντησεις των θεματων. Εχει πολλες ειδικοτητες. Σιγουρα εχει για τεχνικο εφαρμογων πληροφορικης. Εχει γινει πολυ καλη δουλεια. Κ ολα αυτα με 6 ευρω μονο. Ουτε ψαξιμο ουτε τιποτα

Φιλε ευχαριστω με εσωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε έχω τις ερωτήσεις (και απαντήσεις) σε 4 αρχεία .doc

Ενδιαφέρεσαι;

ΦΙΛΕ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΙΛΑΣ?

Είμαι και εγώ ένας από τους τυχερούς που ξεκίνησα ως Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής και στο 3ο εξάμηνο άλλαξε το όνομα της ειδικότητας σε Τεχνικός Λογισμικού. Πήρα τη ΒΕΚ τέλη Αυγούστου και μόλις με ενημέρωσαν ότι τέλη Σεπτεμβρίου- αρχές Οκτωβρίου μπορώ να δώσω για πιστοποίηση, λέω δεν μπορεί να είμαι τόσο κ***φαρδος. Και είχα δίκιο..... xD.. Από το δικό μου ΙΙΕΚ μου πρότειναν αν "το κατέχω" να βγάλω μόνος μου τις απαντήσεις!   :'D  Ένα μήνα μετά το πήρα απόφαση και έχω ξεκινήσει να βγάζω τις απαντήσεις, γιατί ακόμα βιβλίο δεν υπάρχει (Τεχνικός Λογισμικού). Οπότε yoleleys μπας και γίνει κάτι έως τις επόμενες.  B) 

 

Work harder - dream higher

VoG

ΕΧΩ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Η/Υ  ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ? ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙΣ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την πήρα με την πρώτη την πιστοποίηση στην θεωρία.τα πρακτικά με την δεύτερη.(πληροφορική)


Αλήθεια που μπορώ να δουλέψω με την πιστοποίηση (τεχνικός εφαρμογων πληροφορικής δικτύων και αυτοματισμού γραφείου)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω τελειώσει, το 2016, σε Δ.Ι.Ε.Κ., τη νέα ειδικότητα "Στέλεχος Μηχανογραφημένου Λογιστηρίου και Φοροτεχνικού Γραφείου". Οι ερωτήσεις για αυτή τη ειδικότητα βγήκανε τον Αύγουστο, όπως είναι φυσικό δεν έχω τις απαντήσεις. Για να μην μπω στο κόπο να τις βγάζω μονος μου, μπορεί κάποιος που τις έχει να μου τις στείλει ή έστω να μου πει που μπορώ να τις βρω;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα... εγω η ερωτηση που θελω να κανω σχετικα με τις πιστοποιησης απο τα ιεκ ειναι η εξης... ποσες απο τις 300 ερωτησεις πχ ειναι στα θεματα για να απαντησουμε? (ειμαι στην ειδηκοτητα Τεχνικος Η/Υ)

καλησπερα εχεις τις απαντησεις της πιστοποιησης τεχνικος Η/Υ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...