Προς το περιεχόμενο

Θεματα και Απαντήσεις Εξετάσεων Πιστοποίησης


cookies21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει απαντήσεις πιστοποίησης στην ειδικότητα "τεχνικός φαρμάκων και καλλυντικών". Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
  • Απαντ. 173
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεθάβω και αυτο το θεμα μπας και βρω εδω ακρη... Κανένας καμια βοήθεια για Πιστοποίηση?

Η σχολή ειναι Τεχνικος Δικτυων. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεθάβω και αυτο το θεμα μπας και βρω εδω ακρη... Κανένας καμια βοήθεια για Πιστοποίηση?

Η σχολή ειναι Τεχνικος Δικτυων. Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια,θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα εαν καποιος ηξερε που μπορω να βρω τις απαντησεις πιστοποιησης για την ειδικοτητα "Τεχνικος Μαγειρικης Τεχνης",ευχαριστω! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπερα παιδια και απο εμενα. Ειναι να δωσω πιστοποιηση για ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ φετος. Εχω κατεβασει τις ερωτησεις αλλα ειναι παρα πολυ δυσκολο να βρω τις απαντησεις. Μηπως καποιος ρε παιδια τα εχει παρει απο κανενα ιδιωτικο ιεκ σε pdf και εχει την διαθεση να τα κανει share καπου;;;;

 

Ευχαριστω παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

παιδια μηπως εχει κανεις τις απαντησεις απο την πιστοποιηση για την ειδικοτητα Τεχνικος Εφαρμογων Πληροφορικης ?? εχω ψαξει παντου αλλα μονο τις ερωτησεις βρισκω.....οποιος τις εχει ας επικοινωνισει μαζι μου....ευχαριστω πολυ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

300 Ερωτησεις Απαντησεις εδω

 

http://rapidshare.com/files/289744456/Erotiseis_Apantiseis_Pistopoihshs_iek.pdf

θέλω τις Απαντήσεις για την ειδικότητα τεχνικός εφαρμογών Πληροφορικής δικτύων και αυτοματισμού γραφείου σε pdf μπορείς να μου στείλεις το λινκ; Ευχαριστώ πολύ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κολλητή μου που πήγαινε σε ιδιωτικό ιεκ, είχε αγοράσει βιβλίο με τις ερωταπαντησεις πιστοποίησης, από το βιβλιοπωλείο του ιεκ. Μήπως να παίρνατε τηλέφωνο να ρωτήσετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κολλητή μου που πήγαινε σε ιδιωτικό ιεκ, είχε αγοράσει βιβλίο με τις ερωταπαντησεις πιστοποίησης, από το βιβλιοπωλείο του ιεκ. Μήπως να παίρνατε τηλέφωνο να ρωτήσετε ?

Το έχω το βιβλίο αλλά το θέλω και σε PDF για να το βάλω στο κινητό και να το πάρω μαζί μου στην εξέταση ώστε να μπορώ να γράφω στην αναζήτηση την ερώτηση και να με πηγαίνει κατευθείαν στην απάντηση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Φίλε έχω τις ερωτήσεις (και απαντήσεις) σε 4 αρχεία .doc

Ενδιαφέρεσαι;

Γεια σας παιδια, πολύ παλιά η κουβέντα αλλά ας δοκιμάσω μπας κ είμαι τυχερή..

 

Μήπως έχετε τις απαντήσεις απο την ειδικότητα ηλεκτρολόγος οικιακών συσκευών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

για τις απαντήσεις της ειδικότητας ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ υπάρχει ένα βιβλίο που τις έχει όλες με  ISBN: 978-960-93-6457-7

https://www.flickr.com/photos/fratzinio/15240649132/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις απαντήσεις της ειδικότητας ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ υπάρχει ένα βιβλίο που τις έχει όλες με  ISBN: 978-960-93-6457-7

https://www.flickr.com/photos/fratzinio/15240649132/

Μέχρι τώρα θα τις έχεις βρει :P (ρώταγε το 2010 γι'αυτό). Πάντως όλο και κάποιος άλλος μπορεί να τις χρειαστεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας παιδιά!Έχω απελπιστεί πραγματικά.. αν κάποιος έχει ιδέα που μπορώ να βρω τις απαντήσεις από την ειδικότητα "προσχολικής αγωγής δραστηριοτήτων δημιουργίας και έκφρασης" ,θα με έσωζε!Δίνω σε ένα μήνα και δεν έχω βρει τίποτα ακόμα...πήγαινα σε δημόσιο ιεκ και όπως είπε και κάποιος άλλος πριν, πως να βρω απαντήσεις από θέματα που δεν έχω διδαχθεί καν!!Τέλος πάντων.. αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει.. ζητάω βοήθεια!!!!!   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...