Προς το περιεχόμενο

Θεματα και Απαντήσεις Εξετάσεων Πιστοποίησης


cookies21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στα παιδιά. Είμαι και εγώ ένας από τους τεχνικού λογισμικού. Ψάχνω για απαντήσεις πιστοποίησης στον τομέα μου, γνωρίζει κανείς τίποτα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Στις 2/9/2019 στις 5:29 ΜΜ, KookooYi είπε

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω φάει τον τόπο να βρω απαντήσεις για την πιστοποίηση της ειδικότητας ΤΕΧΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Νέου Τύπου).

Μήπως έχει κανείς ή ξέρει πού μπορώ να βρω;

Ευχαριστώ!

Καλησπέρα!Τελικά τις βρήκες?Δίνω Οκτώβριο και παλεύω να τις βγάλω μόνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Vix112 είπε

Καλησπέρα!Τελικά τις βρήκες?Δίνω Οκτώβριο και παλεύω να τις βγάλω μόνη...

Για ολες τις ειδικοτητες υπαρχει βιβλιο με ολες τις ερωταπαντησεις  (εκτος απ τις νεες πειραματικες ειδικοτητες που βγηκαν φετος), που κοστιζει γυρω στα 7-10€..το βρισκετε σε καποιο βιβλιοπωλειο, το παραγγελνετε και σε μια εβδομαδα το αργοτερο το εχετε στα χερια σας.

Επεξ/σία από Dark_panel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dark_panel είπε

Για ολες τις ειδικοτητες υπαρχει βιβλιο με ολες τις ερωταπαντησεις  (εκτος απ τις νεες πειραματικες ειδικοτητες που βγηκαν φετος), που κοστιζει γυρω στα 7-10€..το βρισκετε σε καποιο βιβλιοπωλειο, το παραγγελνετε και σε μια εβδομαδα το αργοτερο το εχετε στα χερια σας.

Για την συγκεκριμένη ειδικότητα δεν βρήκα πουθενά και πίστεψε με έψαξα πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Vix112 είπε

Για την συγκεκριμένη ειδικότητα δεν βρήκα πουθενά και πίστεψε με έψαξα πολύ...

Αν δεν υπαρχει ετοιμο βιβλιαρακι με τις απαντησεις, δυσκολα θα βρεις κατι.. Ειχα την εντυπωση οτι ειχαν βγαλει για ολες τις ειδικοτητες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Dark_panel είπε

Αν δεν υπαρχει ετοιμο βιβλιαρακι με τις απαντησεις, δυσκολα θα βρεις κατι.. Ειχα την εντυπωση οτι ειχαν βγαλει για ολες τις ειδικοτητες...

Δυστυχώς δεν υπάρχει...Παιδεύομαι εδώ και μέρες να τις βγάλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Έχει δώσει κάποιος πιστοποίηση στην ειδικότητα τεχνικός μηχανικος θερμικών εγκαταστασεων κ μηχανικος τεχνολογίας πετρελαίου κ φυσικού αερίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τεχνικός Η/Υ Ν. 4186/2013 ,πουθενά απαντήσεις,πήρα σε πόσα ιδιωτικά ΙΕΚ,δεν πουλανε ούτε αν πληρώσεις να κάνεις προετοιμασία και να σου ετοιμάσουν το φάκελο,έστειλα μέιλ στον Λαζαρινη αν τα βιβλία του καλύπτουν και έχουν τις απαντήσεις της ειδικότητας,μου τα μάσησε στην αρχή,τον ρώτησα να απαντήσει πιο ξεκάθαρα,μετά μου είπε ότι καλύπτουν κάποιες απαντήσεις όχι όλες,πήρα σε φωτοτυπαδικο που δίνει απαντήσεις για ειδικότητες ΙΕΚ στη θεσσ/νίκη,έχει αναφερθεί κάπου εδώ μέσα νομίζω,δεν έχουν ούτε αυτοί.

Δηλαδη,μόνο ότι έχω από σημειώσεις δικές μου,η αν πληρώσω κανέναν καθηγητή πληροφορικής να μου απαντήσει τις ειδικές ας πούμε που έχουν και μεγαλύτερη δυσκολία.Εχω απογοητευτεί πραγματικά,ενώ θέλω να τελειώσω επιτέλους να πάρω το χαρτί,δεν μπορώ να κάνω αλλιώς προετοιμασία.

Μια άλλη έσχατη επιλογή που έχω σκεφτεί,είναι να πληρώσω ιδιώτη καθηγητή πληροφορικής για να μου βγάλει απαντήσεις,τουλάχιστον τις ειδικές και κάποιες ασκήσεις που δεν είναι εύκολες.

Επεξ/σία από Slither
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 18/9/2019 στις 4:07 ΜΜ, D.Giann είπε

Γεια σας!! Ψάχνω να βρω από πέρσι τις απαντήσεις για την ειδικότητα ''Στέλεχος τεχνολογίας και ελέγχου τροφίμων και ποτών'' .Αν τις έχει οποιοσδήποτε ή ξέρει που μπορώ να τις βρω, θα με βοηθήσει πολύ!! 

Ευχαριστώ

Ψάχνω κι εγώ απαντήσεις για τα θέματα στην συγκεκριμένη ειδικότητα μήπως βρήκες κάτι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Γνωριζει καποιος,αν εχει εκδοθει βιβλιο ερωτοαπαντησεων για την ειδικοτητα Τεχνικος Εφαρμογων Ιατρικης Πληροφορικης,οσο και αν εχω ψαξει δεν εχω βρει τιποτε για την ειδικοτητα αυτη απο τους εκδοτικους οικους.Εχει βρει κανεις τιποτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/2/2008 στις 3:30 ΜΜ, slygeo87 είπε

 

μήπως έχετε της ερωτήσεις και της απαντήσεις για διοικητικό στέλεχος

μήπως έχετε της ερωτήσεις και της απαντήσεις για διοικητικό στέλεχος

Επεξ/σία από kwstasdounas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα για την ειδικοτητα ιεκ διασωστη-πληρωμα ασθενοφορου ξερει κανεις που μπορω να βρω τις απαντησεις στα θεματα των εξετασεων?στα βιβλία υπάρχουν οι απαντήσεις ή μόνο οι ερωτήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

Eχω κανει αιτηση συμμετοχης απο τον Νοεμβριο του 2022 αν θυμαμαι σωστα,ακομη δεν εχουν ανακοινωσει εξετασεις,ουτε προγραμμα απο τον ΕΟΠΠΕΠ,λογικα να περιμενουμε μετα τον απριλιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...