Προς το περιεχόμενο

Θεματα και Απαντήσεις Εξετάσεων Πιστοποίησης


cookies21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 173
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι ακριβώς βιβλίο. Φωτοτυπίες είναι... Ξέρεις...

Είναι μια λίστα ερωτήσεων / απαντήσεων.

«Απαντήσεις Κανονισμού Κατάρτισης»

 

Στα ιδιωτικά ΙΕΚ δίνουν αυτήν τη λίστα (τις ερωτήσεις με τις απαντήσεις μαζί) σε όλους τους σπουδαστές τους που θέλουν να δώσουν πιστοποίηση.

Στα κρατικά, από όσο ξέρω δεν γίνεται κάτι τέτοιο, δεν παίρνω κι όρκο όμως.

Η αδερφή μου έδινε πέρσι εξετάσεις και παιδεύτηκε πολύ για να βρει τις απαντήσεις στις ερωτήσεις που τους είχαν δώσει. rolleyes.gif

 

Αν έχεις κάποιον γνωστό, φίλο που να έχετε την ίδια ειδικότητα και είναι σε ιδιωτικό ΙΕΚ, μπορείς να τα πάρεις από αυτόν.

Αλλιώς μάλλον θα ζοριστείς λιγάκι, εκτός και αν είσαι τυχερός και κάποιος από εδώ τις έχει και στις δώσει. blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα γνωρίσει μία κοπέλα που έδινε γι'αυτή την πιστοποίηση, ήταν σε Δημόσιο ΙΕΚ και για πολύ καιρό κυκλοφορούσε με αυτό το βιβλίο παραμάσχαλα, που είχε μέσα όλες τις ερωτήσεις. Ήταν κανονικό βιβλίο, όχι πολύ μεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποπο μαλλον πως φαγαμε ηττα...

 

θα αρχισω να κλαιω :mrgreen: στελνοντας εμαιλ σε ολες τις ιδιοτικες σχολες που εχουν την συγκεκριμενη ειδικοτητα περιμενοντας απαντηση...

 

ευχαριστω για τις απαντησεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιβλίο από μία πρόχειρη αναζήτηση πρέπει να είναι αυτό ή αυτό. Ελπίζω να σε καλύπτουν.

Και ήθελα να ρωτήσω τη Χρύσα αν μιλάμε για τυπωμένο βιβλίο...

Έτσι και το πω στην sis μου, θα φάει τις κοτσίδες της. tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βιβλίο από μία πρόχειρη αναζήτηση πρέπει να είναι αυτό ή αυτό. Ελπίζω να σε καλύπτουν.

 

με καλυψες φιλε ευχαριστω πολυ

 

μαλλον πως θα παρω το δευτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Καλησπέρα εχω βρει βιβλίο με τις απαντήσεις πιστοποίησης της ειδικότητας Τεχνικός Δικτύων υπολογιστών το έκανα σήμερα παραγγελία απο το site του Ελευθερουδάκη .το κόστος είναι 10 ευρώ αλλά με τα μεταφορικά βγαίνει γύρω στα 15 ευρώ.τη Δευτέρα με Τρίτη θα το εχω.

Ελπίζω να βοήθησα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα επρεπε να σου δωσουν ενα πακο φωτοτυπιες που λενε "Κανονισμος Καταρτησης Ειδικοτητας 2η περιοδος 2007" με το σημα του ΟΕΕΚ. Να πας να το ζητησεις απο τη γραμματεια του ΙΕΚ σου. Να εχεις υποψη σου οτι αυτο με τις απαντησεις που αγοραζεις ισως ειναι απο περασμενες εξετασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες μήπως ξέρετε αν κυκλοφορούν τέτοια βιβλία και για άλλες ειδικότητες; συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για την ειδικότητα μου που είναι ηλεκτρολογος οικιακων ηλεκτρικων συσκευων. αν κάποιος ξέρει που μπορώ να βρω σημειώσεις για τις ερωτήσεις πιστοποίησης ή κάποιο αντίστοιχο βιβλιο, με έχει σώσει από υπερβολικό κόπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εδωσαν ένα πάκο με τις ερωτήσεις. το θέμα είναι να βρούμε και τις απαντήσεις κ να μην ψάχνουμε σε 200 σημειώσεις, 10 βιβλία και να γυρίζουμε στα εργαστήρια του ιεκ για να βρούμε καθηγητές για να μας δώσουν απαντήσεις σε θέματα που δεν μας τα δίδαξαν τελικα... από την μέρα που γράφτηκα κ μας έδωσαν τις ερωτήσεις κάθομαι 2-4 ώρες την μέρα ψάχνοντας τις απαντήσεις. έχω βρει κάπου 40 απ τις 207. ήδη δεν έχω βρει κάποιες ειδικές ερωτήσεις και σίγουρα δεν θα βρω κάποιες άλλες πιο ειδικές... κανένας από ιδιωτικό ΙΕΚ να μας βοηθήσει ρε παιδιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...