Προς το περιεχόμενο

mp3 to wav


borror

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι εννοείς το k3b δεν κάνει τίποτα; αν εννοείς ότι σου λέει ότι το mp3 δεν υποστηρίζεται, πρέπει να εγκαταστήσεις το πακέτο k3b-mp3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη. Είδα στο software management στο yast αλλά τίποτα.

Μετά ψάχτικα στο net και κατέληξα οτι πρέπει να κατεβάσω το k3b-mad. Αλλά δεν βρίσκω το κατάλληλο για το k3b που έχω. Έχω το 0.12.17

Θα δώ και το audacity.

Αν κάποιος ξέρει πως να κάνω το k3b να δουλέψει ας μου πει.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά διανομή λίνουξ έχεις φίλε?

 

Παρεπιπτώντως, την ίδια έκδοση k3b έχω κι εγώ.

Έχω εγκατεστημένα τα πακέτα:

 

k3b

libk3b2

libk3b2-mp3

 

 

Ωστόσο, αν βιάζεσαι να γράψεις ένα audio CD άμεσα, κατέβασε το Seprentine Audio CD Creator που είναι αποκλειστικά για τη δουλειά που το θέλεις, και ψάξου αργότερα με το k3b.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις με τη τελευταία σου ερώτηση.

 

Ψάξε για τα πακέτα που σου έχω γράψει. Αν τα εγκαταστήσεις είναι σχεδόν βέβαιο ότι θα φτιάξουν όλα.

 

Βέβαια κοίτα να προσθέσεις κι άλλα repositories στον package manager σου και λογικά θα εμφανιστούν και τα νεα πακέτα στο yeast.

 

Θα πρέπει να φύγω και θα επιστρέψω σε κανα 4ωρο. Αν δεν έχεις βγάλει άκρη θα τα πούμε τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όλα ok!!!!!

Ευψαριστώ για όλα!!!

Όσο είμαι πρωτάρης (6 μήνες δουλεύω linux και τα πέταξα τα windows) θα με έχετε στο κεφάλι σας!!!

Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στη novell και έβαλα τα sites των repositories. Μετά μπήκα στο yast στο software management και ξαναέκανα απο την αρχή εγκατάσταση το k3b και μου έβαλε όλα τα πακέτα. Αυτό ήταν όλο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...