Προς το περιεχόμενο

help!!!


genik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια κάρτα TV radio live και ενω την είχα εγκαταστήσει στα win 98 πρώτη εκδοσή απο το CD(η καλύτερη εκδοση των win που έχω δει, απο θεμα σταθερότητας)έτρεχε άψογα. Μετά την εγκατέστησα σε win me και win 2000, παρόλο που κατέβασα τους drives απο internet, κανει η εικόνα οριζόντια νερά και μου σπάει τα ...<BR> <BR>Ξερει κάνεις τίποτα;<P>------------------<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς κάτι δεν πάει καλά με τους οδηγούς. Δοκίμασε να τους ξανακατεβάσεις μήπως και έγινε λάθος κατά τη διάρκεια της μεταφοράς. Θα σε παρακαλούσα όμως (χωρίς να θέλω να σου επιτεθώ) να βάζεις λίγο πιο συγκεκριμένους τίτλους στα topics σου. Συμφωνείς? Πιστεύω ότι αν είχες γράψει π.χ. "Θέλω βοήθεια για TV TUNER" ή κάτι ανάλογο θα διευκόλυνες περισσότερο την "κυκλοφορία" στο FORUM. <P>Φιλικά, STATHISPAP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ παιδιά. Ξανα κατέβασα αλλά τίποτα στα win 2000 ούτε στα win me. Μήπως φταίνε οι drivers της κάρτα γραφικών είναι ATI fure rage 128 pro VIVO ; <P>Φιλικά<BR>GeNik

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den nomizo na fteei i karta grafikon alla dokimase na katevaseis kai gia ekeini drivers.ta pada apo drivers tha vreis <A HREF="http://www.winfiles.com" TARGET=_blank>edo</A> <BR>stin xeiroteri periptosi steile ena email stin kataskevastria eteria tis kartas sou (tin tv card ennoo kai oxi tis vga).ekeinoi tha sou poun ti na kaneis<P>filika hello smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by genik:<BR><B>Μήπως φταίνε οι drivers της κάρτα γραφικών είναι ATI fure rage 128 pro VIVO ; <P>Φιλικά<BR>GeNik</B><HR></BLOCKQUOTE><P>Eixa tin en logo karta, agorasmeni apo to plaisio.<P>Otan egka8istousa tous drivers kolage SINEXEIA to pc.<P>Mallon problimatikoi drivers.<P>Min me rotisete pou ine i karta! Tin poulisa.<BR><P>------------------<BR>Filika,<BR>Giannis<P><B>ΠΡΟΣΟΧΗ!!!</FONT c></B><BR><B>Πρόσεξε τι θα απαντήσεις!</B><BR><B>Οι μ*λ*κ*ες <u>επιστρέφονται!</u></B>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλαράκο Gr_Terror στην αρχή τις είχα και τις δυο με την πρώτη έκδοση WIN 98 και δούλευα άψογα. Τώρα μου έχει σπάσει τα νεύρα.<BR>Αυτό που παρατηρώ τώρα με τα WIN ME οτι τρεμοπέζουν οι οθονούλες κάτο δεξία όταν είμαι στο ιnternet. Μήπως έχουν σχέσει; <BR> <BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εγώ πάντως έχω την Rage Fury Pro χωρίς vivo αλλα μιά χαρά κάρτα είναι, και κάνει και το καλύτερο dvd decompression, ακόμα και απο GeForce2 Ultra (εννοείται με το ΑΤΙ DVD player). Όσον αφορά το tuner, μπορεί να μή συνεργάζονται οι drivers, αφ' ού είναι ούτως ή άλλως special purpose, για Win2k (δεν εχουν κυκλοφορήσει κανονικοί). Γράψε στην ΑΤΙ, ή, καλύτερα, γράψε και στις δύο εταιρίες.<BR>Live long and prosper...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...