Προς το περιεχόμενο

Ξέρει κανείς που πωλούνται βίδες ανάρτησης fans;


Imagine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν έχετε ασχοληθεί αλλά θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια.<P>Ψάχνω για βίδες 1/4" seft tapping μεγάλου βήματος για ανάρτηση fans/ανεμιστήρων στο κουτί ή όπου αλλού.<BR>Έχει κανείς να προτείνει κάποιο μαγαζί που να πουλάει κάτι τέτοιο λιανική ή να τρέξω σε κάνα βιδάδικο στην Αθηνάς και να κάνω καμία αλχημεία;<BR>Τα βαρέθηκα τα παξιμάδια! smile.gif<P>Imagine

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by Imagine:<BR><B>Δεν ξέρω αν έχετε ασχοληθεί αλλά θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια.<P>Ψάχνω για βίδες 1/4" seft tapping μεγάλου βήματος για ανάρτηση fans/ανεμιστήρων στο κουτί ή όπου αλλού.<BR>Έχει κανείς να προτείνει κάποιο μαγαζί που να πουλάει κάτι τέτοιο λιανική ή να τρέξω σε κάνα βιδάδικο στην Αθηνάς και να κάνω καμία αλχημεία;<BR>Τα βαρέθηκα τα παξιμάδια! smile.gif<P>Imagine</B><HR></BLOCKQUOTE><P><BR>Pigene se mikra magazia kai oxi se megala px plaisio.<P>Sini8os auta ta mikra exoun kati tetoia eksartimata.<BR><P>------------------<BR>Filika,<BR>Giannis<P><B>ΠΡΟΣΟΧΗ!!!</FONT c></B><BR><B>Πρόσεξε τι θα απαντήσεις!</B><BR><B>Οι μ*λ*κ*ες <u>επιστρέφονται!</u></B>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βρήκα τελικά, μετά από προσωπική επιστολή στο checkmate.gr...<P>Aν παρόλα αυτά κάποιος θέλει να παραθέσει άλλη πηγή, μπορεί να το κάνει!<P>Imagine

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βασικά, μεγάλε, μπορείς (όπως εγώ) να πάς σε κανα υπολογιστικό κέντρο κανενος univ. και να πάρεις απο παλιά τροφοδοτικά, που τα αλλάζουνε... btw, φίλε, τον Μίχο, πού τον ξέρεις, Αγιοπαρασκευιώτης;; :-{D>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...