Προς το περιεχόμενο

Κατάλογος - Συλλογή Ταινιών


capthookb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι πρόσφατα χρησιμοποιούσα το powermovielist για να οργανώσω τις ταινίες μου. Δεν ξέρω τι έγινε όμως και το site δεν λειτουργεί για να κατεβάσω την τελευταία έκδοση (έσβησα και την προηγούμενη που είχα..).

 

Επί της ευκαιρίας είπα να ψάξω να βρω και τι άλλο διαθέσιμο λογισμικό υπάρχει.

Έψαξα και βρήκα το griffith αλλά δε μου πολυ-κάνει, μιας και δεν έχει επιλογές να προσθέσω νέα δικά μου πεδία (π.χ τον αύξοντα αριθμό του cd/dvd που έχω αριθμήσει τα δισκάκια ώστε να μπορώ να τα βρίσκω εύκολα)

Ξέρετε εσείς κάποιο άλλο software για αυτή τη δουλειά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pedes egw kathisa kai eftiaxa tis listes moy sto excel kai moy einai poli efxristes. parte ena paradeigma sto zip poy eswkliw. Kai den einai gia na poylisw apla gia na parete ena deigma pws eftiaxa egw tis listes moy. Kai afoy moy ti lete loipon to esvisa to zipaki me ti lista moy gia na min moy ti lete. eyxaristimenoi??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να μας πουλήσεις ταινίες προγράμματα παιχνίδια κτλ έτσι;

 

Firewalker κάπου τη βρήκα τη beta έκδοση, αλλά κολλάει στο install σε κάποιο σημείο. Απλά είπα να ρωτήσω αν έχει κανείς υπόψιν του κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Firewalker κάπου τη βρήκα τη beta έκδοση, αλλά κολλάει στο install σε κάποιο σημείο. Απλά είπα να ρωτήσω αν έχει κανείς υπόψιν του κάτι άλλο.

 

Ok, κατάλαβα. Σε εμένα δούλεψε κανονικά η beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pedes egw kathisa kai eftiaxa tis listes moy sto excel kai moy einai poli efxristes. parte ena paradeigma sto zip poy eswkliw. Kai den einai gia na poylisw apla gia na parete ena deigma pws eftiaxa egw tis listes moy. Kai afoy moy ti lete loipon to esvisa to zipaki me ti lista moy gia na min moy ti lete. eyxaristimenoi??????

 

Θες να μας πουλήσεις ταινίες προγράμματα παιχνίδια κτλ έτσι;

 

Firewalker κάπου τη βρήκα τη beta έκδοση, αλλά κολλάει στο install σε κάποιο σημείο. Απλά είπα να ρωτήσω αν έχει κανείς υπόψιν του κάτι άλλο.

 

kala ekane to paidi kai ams edikse ti exei....to kako einai pws exei ligo pragma eidika apo pc games...kai egw kaigomai gia kamia 120 titlous kai pou tous vriskw.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai re file navar den antilegw ontws einai gamo ta programmata alla an exeis ftiaxei ena excel arxeio me 900 tainies kai vale kai theleis na xrisimopoihseis to sigegrimeno programma gia tis movie list tote prepei na grafeis 900 kai vale tainies mia mia??? den yparxei tropos na valeis to programma na psaxei mesa se ena excel arxeio gia oti tainia vrei kai na vrei mono toy xaraktiristika tis tainias???? an yparxei tote nai kwloleei to prg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meta to movie collector to haos...to kako einai pws den einai free....:(

alla to exw kai einai poly voliko sou vriskei kiolas mono tou eksofila protagonbistes eidos tainias klp klp leei agria emena mou eswse tga xeria

Ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά ζητάω freeware λογισμικό για Linux.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ενώ έτρεχε o mysqld δεν είχα ρυθμίσει στην php να φορτώνει το mysql extension και ως αναμενόμενο δεν έβρισκε την mysql_connect() :)

Προς το παρών θα χρησιμοποιήσω πάλι το powermovielist και στο μέλλον βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...