Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί τόσο κόλλημα με το walk?? Παίξτο να δεις τι χάνεις, μετά τη 1η πράξη είναι όλο το ζουμί, στην αρχή είναι μέτριο σχετικά, αλλά απο τη 2η πράξη και μετά αρχίζει να δίνει ρέστα.

 

Το Witcher 2 που ανεπίσημα λέγεται οτι θα βγει σε ~8 μήνες ελπίζω να χει και λίγο περισσότερο φτιάξιμο σε χαρακτήρα και κανα στοιχείο επιπλέον ( να μη τους κλέβεις ασύστολα και να κάνουν τα στραβά μάτια και να μην είναι όλοι οι χαρακτήρες ίδιοι πχ :P ). Για να δούμε, ελπίζω τώρα που υπάρχει η συνταγή να γίνει σχετικά γρήγορα το επόμενο.

 

 

The Witcher - Second Project Underway

by Dhruin, 21:21:15

 

Amfamaster writes that a second Witcher project is already underway and will hopefully be released in 18 months:

 

Tomasz Baginski, the guy behind 'The Witcher's' cutscenes was recently interviewed on Polish news channel (TVN). He stated that CDProjekt RED is already working on a second part of The Witcher and they are planning to release it in about 18 months. He also said that he will most probably work on cutscenes for the second part as well. CD Projekt did not comment on this news.

 

Based on reports from Polish sites gry-online.pl and gry.wp.pl . Thanks, Amfamaster!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερμάτισα! :)

Γλυκόπικρος ο τερματισμός μου, αλλά το βιντεάκι μετά το "τι έγινε", γ@μάει και δέρνει! :D

 

Και εγώ σήμερα το τερμάτισα, τζάμι ο τερματισμός ^^

 

Τώρα, λέω να το παίξω κάνοντας τις εντελώς αντίθετες επιλογές ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι

 

Υπάρχει κανείς που να το τρέχει σε Vista 32bit?

Εγώ όταν το τρέχω παίζει μια χαρά για κανα 15λεπτο και μετά μου τερματίζει και βγάζει μήνυμα για να γίνει ηλεκτρονικός έλεγχος απ'τα windows και κάτι τέτοιες μπαρουφιές. :-(

 

Έχει κανείς αντιμετωπίσει το ίδιο πρόβλημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγώ σε Vista 32bit, αλλά μου κόλλαγε μετά από 9-10 αλλαγές περιοχής συνήθως (ίσως και περισσότερες). Όταν πήγαινε για load, τότε πρόβλημα και τσουπ από το τελευταίο save. :P

 

Btw, πρέπει να διαβάσω το The Last Wish...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπαθητικό παιχνίδι αλλά με τεράστια probs ήτοι crashes κάθε τρεις και λίγο. Είναι από τα παιχνίδια που ευχαρίστως θα ξεζούμιζα αλλά στην παρούσα φάση θα μείνει στην απόξω. Στα loading screens δεν αντιμετώπισα πρόβλημα όπως αναφέρετε, μια χαρά τα βρίσκω, γρήγορα, αλλά αυτά τα crashes στο desktop μου χουν σπάσει τα νεύρα στην κυριολεξία. Μόνο στο prelude έφαγα 5 crashes και με το που πάω να ξεκινήσω το chapter one τρώω στο cutscene ένα frame rate της τάξης 3-5 fps. Συνέβη και στο prelude το πρόβλημα λύθηκε κλείνοντας το παιχνίδι από τον task manager και ξαναφορτώνοντας το :/. Αν είναι τις μισές μου ώρες να τις αναλώσω σε save loads και κλείσιμο του game από τον task manager κάθε φορά που τραβάει κόλλημα ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω. Αποτι βλέπω και σε ξένα forums όλοι με vista έχουν τα ίδια προβλήματα σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό. Ελπίζω το patch να τα διορθώνει όλα αυτά, γιατί πραγματικά θέλω να το παίξω. Πάντως ωραία την έχουν βρει οι εταιρίες, beta testing κάνει ο τελικός καταναλωτής...Πάλι καλά που δεν το αγόρασα και ήδη "κλαίω" τα 5 ευρώ της ενοικίασης. Πραγματικά με έχει κουράσει αυτή η πολιτική από τις εταιρίες... Στα διαλα :P!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Συμπαθητικό παιχνίδι αλλά με τεράστια probs ήτοι crashes κάθε τρεις και λίγο. Είναι από τα παιχνίδια που ευχαρίστως θα ξεζούμιζα αλλά στην παρούσα φάση θα μείνει στην απόξω. Στα loading screens δεν αντιμετώπισα πρόβλημα όπως αναφέρετε, μια χαρά τα βρίσκω, γρήγορα, αλλά αυτά τα crashes στο desktop μου χουν σπάσει τα νεύρα στην κυριολεξία. Μόνο στο prelude έφαγα 5 crashes και με το που πάω να ξεκινήσω το chapter one τρώω στο cutscene ένα frame rate της τάξης 3-5 fps. Συνέβη και στο prelude το πρόβλημα λύθηκε κλείνοντας το παιχνίδι από τον task manager και ξαναφορτώνοντας το :/. Αν είναι τις μισές μου ώρες να τις αναλώσω σε save loads και κλείσιμο του game από τον task manager κάθε φορά που τραβάει κόλλημα ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω. Αποτι βλέπω και σε ξένα forums όλοι με vista έχουν τα ίδια προβλήματα σε μικρότερο ή μεγαλύτερο βαθμό. Ελπίζω το patch να τα διορθώνει όλα αυτά, γιατί πραγματικά θέλω να το παίξω. Πάντως ωραία την έχουν βρει οι εταιρίες, beta testing κάνει ο τελικός καταναλωτής...Πάλι καλά που δεν το αγόρασα και ήδη "κλαίω" τα 5 ευρώ της ενοικίασης. Πραγματικά με έχει κουράσει αυτή η πολιτική από τις εταιρίες... Στα διαλα :P!!!!

 

Είναι το πρώτο παιχνίδι της συγκεκριμένης εταιρείας αν δεν κάνω λάθος, ή τουλάχιστον αυτού του είδους, οπότε εγώ τους συγχωρώ. Δεν συγχωρώ μεγάλες εταιρείες όμως (hello Ubisoft! - το κλασσικό παράδειγμα), που βγάζουν παιχνίδια με πολλά προβλήματα και μετά στα @@ τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η ubi είναι η αδυναμία μου :D! Στο topic για το τελευταίο spilnter cell που κυκλοφόρησε της έχω ρίξει κατάρα να κλείσει γιατί άκουσον άκουσον το παιχνίδι ΔΕΝ μπορούσε να τρέξει στην καλύτερη κάρτα γραφικών της αγοράς. Ούστ UBI!!!! Αλλά και πάλι η λογική του βγάζω ένα μη ολοκληρωμένο/κακογραμμένο προϊόν το οποίο καλείσαι να πληρώσεις με ένα σου μεροκάματο είναι ΚΛΕΨΙΑ, από που και αν προέρχεται....Η εποχή των ελαφρυντικών έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Δεν βλέπουμε που δεν βλέπουμε καλά rpgs συχνά (2worlds? i rofled), αν πρέπει να περιμένουμε και για patches για να τα παίξουμε σωστά ε να το χέσω το gaming, θα πάρω βελόνα και μαλλί και θα αρχίσω να πλέκω σαν την θεία μου την Κατίνα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...