Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

kserete an exei bgei kanena guide gia to witcher???

 

Free oxi...

 

From the official Witcher Forum:

"CD Projekt and Atari are currently in the process of finalizing Patch 1.2 for The Witcher which is scheduled for release before Christmas. The patch is being designed to improve loading and saving times, as well as to tackle a number of design, gameplay, stability and graphical issues and should significantly improve the overall playing experience".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

From the official Witcher Forum:

"CD Projekt and Atari are currently in the process of finalizing Patch 1.2 for The Witcher which is scheduled for release before Christmas. The patch is being designed to improve loading and saving times, as well as to tackle a number of design, gameplay, stability and graphical issues and should significantly improve the overall playing experience".

 

nai alla den mas leei gia ta vista h to walk\run....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθεια είναι και χωρίς walk, αλλά δεν θα με χαλάσει καθόλου αν στο επόμενο patch συμπεριλαμβάνεται το walk. Πάντως είναι ανησυχιτικό που δεν αναφέρει καθόλου για walk. Τουλάχιστον μπορείς να περπατάς στις άλλες 2 κάμερες με το ποντίκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To walk anoikei sto gameplay...opote to lene kai epeidi yparxei idi to animation einai polu eukola na valoun walk...kai eixa prosopiki suzitisi me enan Dev kai mou eipe oti einai sxedon sigouro oti tha valoun walk stin OTS cam...so do not worry...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θυμάμαι το χεις αναφέρει, ότι έχεις μιλήσει με Dev και σου είπε οτι στο δεύτερο patch θα έχει και walk. Κάτι άλλο, μην μου πεις ότι ακόμη δεν παίζεις επειδή δεν έχει walk και περιμένεις το patch(πιστεύω ότι το πες μόνο και μόνο από τα νεύρα σου);Πραγματικά χάνεις. Πάντως δεν ξέρω αυτό το 8.5 στο IGN και στο Gamespot κάπως μου κάθεται(αν και το ξέρω ότι δεν είναι και λίγο γι' αυτά τα sites), ελπίζω μετά το καινούριο patchακι να ανέβει λίγο, αφού αν διορθώσουν το loading και το walk δεν μένει τίποτα άλλο. Αν δείτε στο Gamespot το reader average είναι 8.9 και στο IGN είναι 9.4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εμένα η απουσία του walk δεν με ενοχλεί καθόλου. Το σπαστικό είναι όταν μεθάς και τρικλίζεις σαν την χελώνα (και πρέπει να είσαι σε κάποιο combat mode για να τρέξεις κανονικά). Το game από story,art,RP,alchemy φαίνεται κορυφή αλλά το combat mechanic με το timing δεν με ξεγελά ως προς το H&S. Ελπίζω στην συνέχεια να διαψευσθώ και να μην βαρεθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Το σπαστικό είναι όταν μεθάς και τρικλίζεις σαν την χελώνα (και πρέπει να είσαι σε κάποιο combat mode για να τρέξεις κανονικά).

 

Walk it off like a man! :P

Ή φτιάξε Wives tears. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θυμάμαι το χεις αναφέρει, ότι έχεις μιλήσει με Dev και σου είπε οτι στο δεύτερο patch θα έχει και walk. Κάτι άλλο, μην μου πεις ότι ακόμη δεν παίζεις επειδή δεν έχει walk και περιμένεις το patch(πιστεύω ότι το πες μόνο και μόνο από τα νεύρα σου);.

 

Oxi den kano plaka...akoma perimeno to patch...alloste yparxoun tosa games autin tin periodo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα κάθησα και ασχολήθηκα με το παιχνίδι και δεν μπορούσα να ξεκολήσω.Φοβερό rpg με όλη την σημασία της λέξης.Πανέμορφό story,φοβερη μουσική και επικοί char.Μετά το gothic 3 και την μούφα το two worlds αυτό είναι ένα rpg που θα το ευχαριστηθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...