Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε σεις στο Play το έχει κοντά 30Ε . Τι μπλέκετε με ebay :P

 

Μακράν η καλύτερη αγορά μου αυτό το παιχνίδι πριν 2 εβδομάδες απο blahdvd.com στα 15 ευρώ περίπου (12,99 λίρες) για την enhanced edition! Κρίμα που εξαντλήθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Κανένα τιπ για το αν και πού μπορώ να βρώ την Collector's Edition; Αναφέρομαι στην τούμπανο (κουτάρα με της παναγιας τα μάτια μέσα: medallion, μπλουζάκι, χάρτες κλπ. ) collector's editon. 20070702110058.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[ame=http://www.amazon.co.uk/THE-WITCHER-ENHANCED-EDITION/dp/B001AJQ79I/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1251146749&sr=8-3]http://www.amazon.co.uk/THE-WITCHER-ENHANCED-EDITION/dp/B001AJQ79I/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1251146749&sr=8-3[/ame]

 

Λογικά αυτή είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Πολωνική κι η Τσεχική Collector's Edition είχαν τα μπλουζάκια και τα μενταγιόν. Οι υπόλοιπες είχαν τα DVDs, το soundtrack, τον χάρτη και το manual.

 

Αναλυτικότερα => http://en.wikipedia.org/wiki/The_Witcher_(video_game)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια εχει κανεις με 5850 - 70 προβλημα στο Witcher με patch 1.5? Το παιχνιδι διχνει να τρεχει αψογα ως να αρχισουν να εμφανιζονται περισσοτεροι απο 7 χαρακτηρες επι σκηνης οπου εκει γινεται πολυ jerky με αυξομειωσεις στο framerate. Εχω τους νεους 9.12 catalyst και win XP SP3. Εχω force μεσα απο ATI TRAY TOOLS 8xAA και 16χAF και εχω το ingame ΑΑ και AF τερμα κατω. Ετσι οπως φενεται διχνει σαν εξαντλει την μνημη που εχω διαθεσιμη και στην καρτα αλλα και στο συστημα (4GB).

 

Αν καποιος ειχε το ιδιο προβλημα και το εχει λυσει ας μου πει και εμενα τι παιζει.

 

Edit: Παιδια σαν να βρηκα το προβλημα. Ειναι τα ATT. Εχουν χρονισμους της καρτας στα 175Mhz πυρηνα και 300Mhz μνημη. Δεν ξερω γιατι το κανουν αυτο. Μαλλον φταιει το οτι ειναι beta ακομα. Πωωω ρε γαμωτο και δεν θελω να βαλω CCC στο μηχανημα αλλα μαλλον δεν γινεται διαφορετικα μεχρι να βγει το κανονκο ATT.

Επεξ/σία από ikaruga24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τελικα ουτε το παιχνιδι ουτε οι drivers ουτε η καρτα. Καποιο κωλοπρογραμμα hoggaρει την CPU στο 100% χρηση σε καθε εφαρμογη. Ακυρο τελικα το ποστ μου εδω. Το εγραψα στο witcher γιατι εκει το ειδα πρωτο και νομισα πως υπηρχε προβλημα με τους drivers και το Ati Tray Tools. Ψαχνω τωρα να βρω λυση στο προβλημα της 100% CPU usage.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παίδες ξεθάβω το θέμα για να κατατοπιστώ λίγο. Ξεκίνησα πρόσφατα την Enhanced Edition με το patch 1.5 και με μπέρδεψαν οι διάφορες εκδόσεις, καταρχήν αυτό είναι το τελευταίο patch σωστά ;

και δεύτερο αυτό το patch "The Witcher Director's Cut Patch" πρέπει να το βάλω έξτρα ή περιέχεται ; υποθέτω ότι κάτι hotfix και blood patch είναι προγενέστερα και δε χρειάζονται, αν όχι με διορθώνεται! και τέλος κάτι γενικό, το ότι αφαίρεσαν το DRM σημαίνει ότι δεν έχει καθόλου προστασία ;

Επεξ/σία από activex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα,

μόλις τελείωσα την παιχνιδάρα αυτή και περιμένω το δεύτερο πως και πως!

Καμμιά ιδέα για κάτι αντίστοιχο μέχρι το επόμενο στο ιδιο στύλ?

Απο όσο έψαξα, πάω για Risen ή να κοιτάξω κάποιο άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

μόλις τελείωσα την παιχνιδάρα αυτή και περιμένω το δεύτερο πως και πως!

Καμμιά ιδέα για κάτι αντίστοιχο μέχρι το επόμενο στο ιδιο στύλ?

Απο όσο έψαξα, πάω για Risen ή να κοιτάξω κάποιο άλλο?

 

Risen φιλε μου ,το παιζω τωρα και ειναι φοβερο πραγματικα ,μπαινεις μεσα στο παιχνιδι και χανεσαι με τις ωρες.Καψιμοοο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...