Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρέπει να αγοράσουμε την enhanced edition ή και η παλιά μπορεί να αναβαθμιστεί με τα νέα πράμματα;

 

Θα αναβαθμιστούν τα περισσότερα, αλλά δε θα μπορείς να έχεις πράγματα, όπως το soundtrack και το artbook :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

έρχεται, έρχεται, έρχεται...

 

το έβαλε ο αδελφός μου ξανά και πραγματικά δεν αντέχω να περιμένω να βγει η enhanced version.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
δεν τρελένομαι για το game...

 

το game τα σπάει...τέλος

τώρα για το αν αξίζει να το ξανατερματίσουμε είναι άλλο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει original την ψηφιακή έκδοση (μέσω download) του παιχνιδιού απο το gamesplanet. Λόγω αναβάθμισης του λειτουργικού μου απο vista x32 σε χ64 και λόγω κάποιον προβλήματων σεταρίσματος που είχα, το παιχνίδι εγκαταστάθηκε και απεγαταστάθηκε 3 φορές, την 4 φόρες που πήγα να το ξαναβάλω μου έβγαλε μύνημα ότι δεν έχω δικαίωμα για παραπάνω εγκαταστάσεις.:mad: Έχω επικοινωνήσει με το support του gamesplanet απο το προηγούμενο Σαββάτο, όπως με παρέμπεμψε με μήνυμα, και ακόμα ούτε φωνή ούτε ακρόαση...:mad: Μετά παραπονιούνται για την πειρατεία...

Στο τσάκ είμαι να το βάλω πειρατικό...

Τι λέτε να κάνω να στείλω κανένα email στην atari ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω ότι είναι θέμα της Atari αλλά καθαρά του site που το αγόρασες. δυστυχώς θα πρέπει να το πιέσεις με αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουδέν κρυπτόν υπό το Google:

 

Wipe away your tears, little one, because weʼve got a nice treat for you. If you bought the original version of The Witcher and registered it at thewitcher.com, youʼll be able to download all of the great content from the Enhanced Edition for free starting September 19!

http://www.thewitcher.com/community/en/news/631.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...