Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

το game τα σπάει...σεβαστή η αποψή σου άλλα μέχρι εκεί

άντε μάζεψες και τα posts για να βάλεις αγγελία...μετά το σημερινό spamming...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω κι εγώ ότι είναι καθαρά θέμα συστήματος. Το έχω γνήσιο, το τερμάτισα χωρίς προβλήματα, και ως συνήθως κάποια στιγμή έβαλα crack για να μην 'τρώω' το δισκάκι. Πάλι χωρίς πρόβλημα.

Αρκετοί φίλοι μου όμως, δεν έχουν το γνήσιο και το έχουν τερματίσει όλοι χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Εγώ που το έχω γνήσιο, γιατί σήμερα που έβαλα cr@ck για να το δανείσω σε ένα φίλο μου, δεν μου βλέπει πουθενά τα save? Πρέπει να το αρχίσω από την αρχή το game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά που μπορώ να βρω torches? Είμαι στην περιοχή της Vizima και θέλω να κάνω το quest στο Crypt αλλά χρειάζομαι φως.

Και δεν ξέρω να φτιάχνω cat potion. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά που μπορώ να βρω torches? Είμαι στην περιοχή της Vizima και θέλω να κάνω το quest στο Crypt αλλά χρειάζομαι φως.

Και δεν ξέρω να φτιάχνω cat potion. :-(

 

Cat Potion : 1 Rebis + 1 Quebrith + 1 Quebrith strong alcohol must be used as a base

Ελπίζω να είναι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που το έχω γνήσιο, γιατί σήμερα που έβαλα cr@ck για να το δανείσω σε ένα φίλο μου, δεν μου βλέπει πουθενά τα save? Πρέπει να το αρχίσω από την αρχή το game?

 

Αν θυμάμαι καλά, υπήρχε ασυμβατότητα των save που είχαν γίνει στην 1η έκδοση του παιχνιδιού με τα patches που βγήκαν έπειτα.

Όταν κάποιος έβαζε patch, έπρεπε να ξεκινήσει το παιχνίδι από την αρχή. Εγώ λόγω του ότι δεν είχα κανένα πρόβλημα με crashes κτλ, έμεινα με την 1η έκδοση, οπότε και με το crack 'είδα' τα saves που είχα.

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο fix που να το διορθώνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Witcher Enhanced Edition - Confirmed for September Release

 

The Witcher Enhanced Edition, CD Projekt's action/RPG, adds changes to the game's mechanics, better graphics, shorter load times, improved stability, the recently released D'jinni mod editor, two new adventures, making of DVD, two soundtracks, etc. Pushed back from its original May release date, it has now been confirmed for September 2008.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα παιδια να ρωτήσω κατι.κατεβασα το παιχνιδι αλλα για να το παιξω χρειαζεται να φορτωσω το dt pro το οποιο δεν υπαρχει πουθενα και να μην ειναι γεματο trojans. διαβαζω κατι για ενα russian crack.τι ειναι αυτο και κατα ποσο μπορεισ να παιξεισ το παιχνιδι χωρισ προβληματα?αν επιτρεπεται μπορει καποιοσ να μου στειλει το link?

 

ευχαριστω εκ των προτερων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδια να ρωτήσω κατι.κατεβασα το παιχνιδι αλλα για να το παιξω χρειαζεται να φορτωσω το dt pro το οποιο δεν υπαρχει πουθενα και να μην ειναι γεματο trojans. διαβαζω κατι για ενα russian crack.τι ειναι αυτο και κατα ποσο μπορεισ να παιξεισ το παιχνιδι χωρισ προβληματα?αν επιτρεπεται μπορει καποιοσ να μου στειλει το link?

 

ευχαριστω εκ των προτερων....

 

Αν κι εγώ πιστεύω ότι αξίζει το παιχνίδι να το έχουν όλοι γνήσιο, έχεις pm με καθαρό link για το DT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...