Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα εγκατασταση το παιχνιδι γεματος χαρα, απο τα καλα λογια, και μολις το βαζω τρωω μια ηττα... Το gameplay του παιχνιδιου ειναι κατω του μετριου (κατα τη προσωπικη μου αποψη) Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να πατας το αριστερο mouse, και ετσι νικας τους αντιπαλους, κατι τελειως ανιαρο, και βαρετο, υστερα απο μιση ωρα παιξιματος δεν αντεξα και το απεγκατεστισα. Κριμα. Τζαμπα το κατεβαζα :P

 

Ακριβώς ετσι ένιωσα και εγώ στην αρχή....

Αλλά μόλις το έπαιξα καμιά ώρα κόλλησα για τα καλά....

Ένα θα σου πω...Είναι το καλύτερο game που έχω παίξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτησω, κατι. Σημερα το αρχισα το game, διαβασα ολο το thread και εχω μια απορια. Νομιζω οτι εγκατεστησα σωστα το 1.2 patch αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος, υπαρχει καποιος τροπος να το διαπιστωσω ? Δεν βρηκα καπου μεσα στο game να αναγραφει την εκδοση που εχεις. Και κατι αλλο, τα talents που βαζεις οταν ανεβαινεις lvl μπορεις να τα βγαλεις και να τα βαλεις αλλου ή ειναι stadar (diablo-like) που δεν αλλαζουν ? Ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω, κατι. Σημερα το αρχισα το game, διαβασα ολο το thread και εχω μια απορια. Νομιζω οτι εγκατεστησα σωστα το 1.2 patch αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος, υπαρχει καποιος τροπος να το διαπιστωσω ? Δεν βρηκα καπου μεσα στο game να αναγραφει την εκδοση που εχεις.

 

Μπορείς να δεις την έκδοση του παιχνιδιού με 2 τρόπους (τουλάχιστον αυτούς ξέρω εγώ, ίσως υπάρχουν και άλλοι). Μέσα στον φάκελο του παιχνιδιού υπάρχει κάποιο αρχείο 'release.txt'. Αν το ανοίξεις και μέσα γράφει 314, τότε έχεις την έκδοση 1.2

Ο καλύτερος βέβαια τρόπος είναι να ανοίξεις το αρχείο 'readme.rtf' και στην1η σειρά γράφει 'The Witcher V.x.x' (όπου xx η έκδοση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
εγω παντως εχω το 1.0 και δεν υπαρχει τετοιο προβλημα

 

τα load/save times χωρίς το latest patch είναι απλά τραγικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...