Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά στο quest beauty and the beast λέει να περιμένω εκεί που κάνει πιάτσα η carmen μήπως και εμφανιστεί ο δικός της.Οσο και να περίμενα δεν έγινε τπτ.ξέρει κανείς τίποτα?

 

Otan pas mesa sto new narakort na sinantiseis ton dandelion kai ti triss tha ton vreis na se perimenei gia na se voithisei an proigoumenos de ton exeis katharisei otan tha pas sto "kentro epixiriseon" ton salamander.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ghost molis eida ta finishing moves pou eipes...vasika ego den ta evlepa giati epeza easy kai me to 3to combo sinothos oloi pethenan opote den prolavenan na kanoun stun...nice. To evala sto hard kai ta eida...but let me go back to easy. lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Kαι εγώ αν και στην αρχή δεν ήθελα να πάρω θέση

 

Πρέπει να πάρεις θέση όμως. Δεν γίνεται να μείνεις neutral σε αυτό (αν δεν κάνω λάθος)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ksaplostra, πίστεψε με, αξίζει να το ξαναπαίξεις.

 

2) Ρε παιδιά, μη χαλάτε τη διασκέδαση των άλλων, αποκαλύπτετε πληροφορίες που δε θα πρεπε.... ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνετε τελικά να μην πάρεις θέση η εγώ έκανα την μλκ και πήγα με τους επαναστάτες.

Πώς περνάμε τώρα από τα spide στο τέλος του chapter 3?Eχω σκεφτεί μερικά πράγματα αλλά να μην κάθομαι να δοκιμάζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο λέει και η Triss πως για να θυμηθείς, είναι καλύτερα να έχεις κάποια άποψη. Δηλαδή εμμέσως πλην σαφώς, το παιχνίδι σου λέει να διαλέξεις. Έχει σχέση για πιο μετά. Δεν γίνεται να μείνεις neutral απ'όσο ξέρω. Επίσης δεν κατάλαβα το "έναν τερματισμό". Κάποιος κοίταζε το bink file του outro;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ksaplostra, πίστεψε με, αξίζει να το ξαναπαίξεις.

 

2) Ρε παιδιά, μη χαλάτε τη διασκέδαση των άλλων, αποκαλύπτετε πληροφορίες που δε θα πρεπε.... ^^

 

δεν το έχω παίξει ακόμα, είχα σκοπό να το ξεκινήσω στις γιορτές...αλλά νιώθω ότι κάποιες εκπλήξεις τις ξέρω ήδη...και τις διάβασα ψάχνοντας να βρω κάτι άλλο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...