Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή το παίζω 2η φορά ( εντάξει ο χαρακτήρας είναι 2-3ς φορές πιο δυνατός πλέον απο τη 1η φορά ) το beast το κέρδισα με 1 μόνο χτύπημα - :lol:

 

Τη 1η φορά έκανα καμιά 15αριά loads μέχρι να τα καταφέρω ( πάντα medium δυσκολία )

 

Συμβουλή γενικά για το game: Αναβαθμίστε το Aard όσο πιο νωρίς μπορείτε, ειδικά τα STUN %.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για ποιό λόγο το ard?Δυστηχώς έχω ανεβάσει μόνο το irgi για dmg την ώρα της μάχης.Για τα poison αν και δεν τα έχω ψάξει ακόμα πολύ και είμαι ήδη στο chapter 3 τα μόνα που χρησιμοποιώ είναι το shallow,blizzard.Yπάρχει κάποιο άλλο που είναι άμεσα χρήσιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Ard (αν θυμάμαι καλά που είναι η "τηλεκίνηση"), αν πετύχει και ρίξει κάτω κάποιον και τον κρατήσει ή τον stun-άρει όρθιο, κάνεις attack και τότε κάνεις fatality, δλδ 1-hit kill χωρίς να χτυπιέσαι πολλές ώρες. :)

 

Για φίλτρα, εγώ είχα βρει χρήσιμο και το Cat για ευνόητους λόγους. Τα λάδια είναι επίσης καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apla ase to dagger kai sfaksta ola me to spathi,ta dagger kai otidipote allo oplo plin ton spathion ta exei diakosmitika mou fenete..swalow tha ftiakseis apo ta louloudakia pou mazeveis,an den exeis parei ta katalila vivlia...Thn patises..To beast den einai tpt,apla epikentrose thn prosoxi se ayto kai ase ta minion na dagonoun,molis psofisei ayto psofane kai ta mikra.

 

Έτσι και αλλιώς με σπαθί παίζω, όμως το dagger λέει οτι χρησιμεύει για να κάνεις extract πράγματα απο τα τέρατα. Swallow το μαθαίνεις απο την πρώτη στιγμή (είναι Swallow και το Tender Owl για το endurance). Αυτό που θέλω είναι ingredients (κυρίως alcohol) αλλά τα save μου είναι κοντά στο the beast όταν έχουν εξαφανιστεί οι κάτοικοι λόγω συναγερμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και αλλιώς με σπαθί παίζω, όμως το dagger λέει οτι χρησιμεύει για να κάνεις extract πράγματα απο τα τέρατα. Swallow το μαθαίνεις απο την πρώτη στιγμή (είναι Swallow και το Tender Owl για το endurance). Αυτό που θέλω είναι ingredients (κυρίως alcohol) αλλά τα save μου είναι κοντά στο the beast όταν έχουν εξαφανιστεί οι κάτοικοι λόγω συναγερμού.

 

An exeis kanei to quest me ta anthropofaga fita tote tha eides oti to spilaio tous me to spilaio pou einai h abigail enononte,an ekanes to quest me ta fita prota toete mpes mesa sthn spilia(an ginete),vges apo thn allh kai psakse na vreis potion base alcohol,olo kai se kapoio spiti tha vreis de mporei,eidalos kane ena load liiigo pio piso :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ήταν θέμα ... αλκοόλ (χα) για το swallow. Κοίταξα σε ενα forum άλλο και λέει οτι ανάλογα με τα Ingredients θέλεις και αντίστοιχο alcohol, όποτε δεν είχα ισχυρό για swallow, αλλα έφτιαξα white gull και το πήρε μετά.

 

Πάντως το βρωμόσκυλο ακόμα να πεθάνει.... :) Τώρα το ξανάρχισα απο ένα σημείο πιο πίσω (πρίν πάω στους "γνωστούς"), γιατι απέκτησα και γνώση απο μια γριά για vampires και werewolves (καλά υποθέτω οτι μπορώ να το πάρω και αργότερα αλλα δε βαριέσαι).

 

Πάντως μεγάλη δύναμη το φαγητό εεε;

 

Ποιό oil να χρησιμοποιήσω για hellhound; Εχω μόνο το necrophage και το άλλο για φαντάσματα, για το άλλο με το inflicting pain μου λείπουν ingredients :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρά,

2 ερωτήσεις :

1.αν βάλω to patch 1.1a τα saves που έχω κάνει μέχρι εκεί που έχω παίξει διατηρούνται?συνεχίζω εκεί που έμεινα ή χάνονται?

2.με το ρώσικο crack τι παίζει?απλά αλλάζει η γλώσσα του μενού?Γίνεται ρώσικη ή αλλάζει και τίποτα άλλο?Να το βάλει ή όχι κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In the next few days we will announce the release date for the long-awaited update of The Witcher, which will include fixes for several issues. We have been working hard on this patch since the gameʼs release and the day-one 1.1 patch. The most important changes include the reduction of loading and saving times, many improvements in saving/loading mechanics, as well as further improvement of game stability and removal of various bugs. Patch will be available for download from The Witcher registration page!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mh valeis tpt sto oplo ektos k i an exeis kamia petra pou dinei +20% dmg.eidalos thes swallow kai tawny owl,kai ta 2 me white gull.

 

Episis to game de xreiazete crack,apla katevaste to deamon 4.1 pro oles tis epiloges emulation on kai kante mount to image akoma kai tou paignidiou tou idiou,eidalos pate gamecopyworld kai katevaste ena mini image.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο quest beauty and the beast λέει να περιμένω εκεί που κάνει πιάτσα η carmen μήπως και εμφανιστεί ο δικός της.Οσο και να περίμενα δεν έγινε τπτ.ξέρει κανείς τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...