Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το παιχνίδι μόλις το αρχισα..εβαλα το πατς και το ρωσικο κραχ :P και επειτα αρχισα να παίζω..μια χαρά οσπου πέρασα το πρώτο επίπεδο και μπήκα σε ενα χώρο οπου δεν μπορώ να κουνήσω τον ήρωα ...Δεν κολλάει το παιχνίδι απλά δεν αποκρίνεται σε καμια κίνηση του mouse ή του keyboard ..το έχει συναντήσει κανείς αυτο;

Πειτε τι να κάνω γιατι μου άρεσε απίστευτα και εκεί που πήγα να το συνεχίσω μέχρι το πρωί με ξενέρωσε κυριολεκτικά :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Το παιχνίδι μόλις το αρχισα..εβαλα το πατς και το ρωσικο κραχ :P και επειτα αρχισα να παίζω..μια χαρά οσπου πέρασα το πρώτο επίπεδο και μπήκα σε ενα χώρο οπου δεν μπορώ να κουνήσω τον ήρωα ...Δεν κολλάει το παιχνίδι απλά δεν αποκρίνεται σε καμια κίνηση του mouse ή του keyboard ..το έχει συναντήσει κανείς αυτο;

Πειτε τι να κάνω γιατι μου άρεσε απίστευτα και εκεί που πήγα να το συνεχίσω μέχρι το πρωί με ξενέρωσε κυριολεκτικά :(

 

Έχει τύχει να κολλήσει ο Geralt εν ώρα μάχης και να μην μπορεί να ξεκολλήσει, δυστυχώς load...

Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει να κολλήσει ο Geralt εν ώρα μάχης και να μην μπορεί να ξεκολλήσει, δυστυχώς load...

Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη λύση.

 

 

Ναι δυστυχώς και εμένα μου έχει τύχει... Κάποιο conflict θα τρώει με την έκδοση του θείου, τι να κάνουμε, ουδής τέλειος!!! Ενα restart παρακαλώ:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τύχει να κολλήσει ο Geralt εν ώρα μάχης και να μην μπορεί να ξεκολλήσει, δυστυχώς load...

Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη λύση.

 

 

Μου χει τύχει καμια 10αρια φορές, γενικά πρέπει να αποφεύγεις μάχες σε γωνίες δωματίων, στενά περάσματα κλπ, εκεί παρατήρησα οτι κολλούσε περισσότερο.

 

Τις περισσότερες ξεκόλλησε χωρίς reload, περιέργως εναλλάσοντας τις κάμερες (f1-f2-f3).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πιθανό, αλλά θα έκανα κι ένα backup τα αρχεία για να είμαι σίγουρος.

Επίσης τα saves είναι μεγάλα, οπότε προσέχτε πόσα κάνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τις περισσότερες ξεκόλλησε χωρίς reload, περιέργως εναλλάσοντας τις κάμερες (f1-f2-f3).

 

Πολύ καλή ιδέα αυτό με τις κάμερες, δεν το είχα σκεφτεί! Thanks for the tip!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανό, αλλά θα έκανα κι ένα backup τα αρχεία για να είμαι σίγουρος.

Επίσης τα saves είναι μεγάλα, οπότε προσέχτε πόσα κάνετε.

το εγκατέστησα ξανά χωρίς να βάλω το κραχ του ρώσου :P απλά με daemon tools pro advanced και παίζει τέλεια αυτη την φορά..το παιχνίδι ειναι απίστευτο απλά..ενα τέτοιο παιχνίδι εψαχνα τόσο καιρό..βέβαια απο τι παρατήρησα εχει αρκετά bugs αλλα χαλάλι του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω φτάσει το τρίτο κεφάλαιο και δεν έχω ούτε ένα bug η κρασάρισμα.Σε γενικές γραμμές τρέχει άψογα εκτός από κάποιες περιοχές συγκεκριμένες που έχει μια πτώση στα frame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία πάει, αλλά απο ότι φαίνεται είναι ενα γερό crash test για τα KOTOR 3 και φυσικά το Mass Effect (οταν βγεί για PC).

 

Πάντως ακόμα με το the beast εγώ άκρη δεν εχω βγάλει, μετά το συγχρονισμένο attack 2 με ακινητοποιεί και πεθαίνω.

 

 

Πρέπει να φτιάξω swallow αλλά με το που φτάσεις λίγο πρίν την επίθεση στο σπιτάκι των Salamanders εξαφανίζονται όλοι οι έμπορες. Ξέρει κανείς που θα βρώ κανένα για alcohol και όλα τα υπόλοιπα που μου λείπουν;

 

 

Επίσης ποιά η διαφορά του dagger με το τσεκούρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία πάει, αλλά απο ότι φαίνεται είναι ενα γερό crash test για τα KOTOR 3 και φυσικά το Mass Effect (οταν βγεί για PC).

 

Πάντως ακόμα με το the beast εγώ άκρη δεν εχω βγάλει, μετά το συγχρονισμένο attack 2 με ακινητοποιεί και πεθαίνω.

 

 

Πρέπει να φτιάξω swallow αλλά με το που φτάσεις λίγο πρίν την επίθεση στο σπιτάκι των Salamanders εξαφανίζονται όλοι οι έμπορες. Ξέρει κανείς που θα βρώ κανένα για alcohol και όλα τα υπόλοιπα που μου λείπουν;

 

 

Επίσης ποιά η διαφορά του dagger με το τσεκούρι;

Apla ase to dagger kai sfaksta ola me to spathi,ta dagger kai otidipote allo oplo plin ton spathion ta exei diakosmitika mou fenete..swalow tha ftiakseis apo ta louloudakia pou mazeveis,an den exeis parei ta katalila vivlia...Thn patises..To beast den einai tpt,apla epikentrose thn prosoxi se ayto kai ase ta minion na dagonoun,molis psofisei ayto psofane kai ta mikra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...