Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν γεια σας και συγχαρητήρια για το πολύ καλό forum σας. Επειδή είμαι φανατικός των RPG games,έχω ήδη πάρα πολλά και παίζω και mmorg,θα ήθελα να παρακαλέσω τον χρήστη anpetsalis να μου πει ποιο crack χρησιμοποιεί και παίζει το The Witcher.προφανώς εννοεί το ρώσικο. Παίζει όμως αυτό καλά; ή έχει προβλήματα; δεν σου κάνει καθόλου κολλήματα; και επειδή το έχει το videoclub της γειτονιάς θα το κάνω copy με DVD decrypter προφανώς έτσι; με READ ISO MODE. με AMD 3500+ 1 Gigabyte RAM και κάρτα ASUS NVIDIA 8600 GT 512 RAM θα παίζει καλά; με όλα στο high; ή στο medium; περιμένω απαντήσεις...ποιο patch έβαλες; το 1.0 ή το 1.1 ;

 

ευχαριστώ πολύ,ελπίζω σε απάντηση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καταρχήν γεια σας και συγχαρητήρια για το πολύ καλό forum σας. Επειδή είμαι φανατικός των RPG games,έχω ήδη πάρα πολλά και παίζω και mmorg,θα ήθελα να παρακαλέσω τον χρήστη anpetsalis να μου πει ποιο crack χρησιμοποιεί και παίζει το The Witcher.προφανώς εννοεί το ρώσικο. Παίζει όμως αυτό καλά; ή έχει προβλήματα; δεν σου κάνει καθόλου κολλήματα; και επειδή το έχει το videoclub της γειτονιάς θα το κάνω copy με DVD decrypter προφανώς έτσι; με READ ISO MODE. με AMD 3500+ 1 Gigabyte RAM και κάρτα ASUS NVIDIA 8600 GT 512 RAM θα παίζει καλά; με όλα στο high; ή στο medium; περιμένω απαντήσεις...ποιο patch έβαλες; το 1.0 ή το 1.1 ;

 

ευχαριστώ πολύ,ελπίζω σε απάντηση σου

 

 

Φίλε μου σου απαντώ εγώ για τον χρήστη anpetsalis αν μου επιτρέπεις. Μου το έδωσε ο θείος (κλασικά) το Σκ και δεν χρειάστηκα ούτε camecopy, ούτε russian ούτε τίποτα. Δεν ξέρω πως το κατάφεραν αλλά ένα απλό mount εκανα και install, τίποτα άλλο!!! Θα δοκιμάσω και το update να δω αν παίζει και θα ποστάρω. Το παιχνίδι είναι τρέλα πάντως, πολύ σφάξιμο!Τhanks θείε:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gia kapoio logo ton opoio den gnwrizw emena to DT den mou leitourgouse ston ypologisti mou...den kserw to giati!!! perimena na bgei kapoio crack gia na paiksw to paixnidi mias kai den ipirxe allos tropos... etsi bgike to russian crack kai to ebala(me ton klasiko tropo) kai to paixnidi mou paizei mia xara...episis otan ebala kai to patch antikatextisa to crack me to russian 1.1a kai pali mou paizei apsoga...twra gia tis rythmiseis den exw kai to super laptop mias kai i mnimi mou einai 1G sta 667 kai i karta gtafikwn i geforce7600...

opws katalabaineis to paizw sta low alla to paixnidi einai super kai pali to goustarw kai as einai kai sta low!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάται κανείς που ακριβώς είναι τα wolf στο swamp και που είναι και το παιδί που έχει χαθεί?Ενεργοποιήσα την καταιγίδα με τον druid και πια δεν μπορώ να δω την τύφλα μου εκεί μέσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...