Προς το περιεχόμενο

The Witcher


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα παιχνιδάρα μιλάμε, έχω πορωθεί... Πιο σκοτεινό απ'το Oblivion, πιο ενδιαφέρουσα η ιστορία. Μια ερώτηση μόνο...

 

 

Στην αρχή, όταν ετοιμάζονται να κάψουν τη μάγισσα, που σου έχει 2 απανωτές cut scenes το έχει κάνει κανείς να σφάξει το σκυλί και να σώσει και τη γκόμενα? Προσπαθώ αλλά είναι πολύ δύσκολο το άτιμο. Μόνο αν την προδώσεις είναι εύκολο. Μάλλον θέλω level up ε? H σ'ένα άλλο σημείο, προσπαθώ να πάρω αυτήν την αποστολή με το ghoul blood αλλά μου λέει ότι πρέπει να έχει το Bestiary εισαγωγή ghouls. Ξέρει κανείς πως το κάνω αυτό?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 566
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Καλα παιχνιδάρα μιλάμε, έχω πορωθεί... Πιο σκοτεινό απ'το Oblivion, πιο ενδιαφέρουσα η ιστορία. Μια ερώτηση μόνο...

 

 

Στην αρχή, όταν ετοιμάζονται να κάψουν τη μάγισσα, που σου έχει 2 απανωτές cut scenes το έχει κάνει κανείς να σφάξει το σκυλί και να σώσει και τη γκόμενα? Προσπαθώ αλλά είναι πολύ δύσκολο το άτιμο. Μόνο αν την προδώσεις είναι εύκολο. Μάλλον θέλω level up ε? H σ'ένα άλλο σημείο, προσπαθώ να πάρω αυτήν την αποστολή με το ghoul blood αλλά μου λέει ότι πρέπει να έχει το Bestiary εισαγωγή ghouls. Ξέρει κανείς πως το κάνω αυτό?

 

 

Εγώ και έσωσα την Abigail και έφαγα το Beast. (όπως οι περισσότεροι πιστεύω :P) Δοκίμαζε εναλλαγές του group style όταν σε περικυκλώνουν με strong style στα 1 on 1 με το Beast. Δεν θυμάμαι πόσο αντέχει την τηλεκίνηση, μπας και το ρίξεις πίσω. Επίσης αν σου "φάνε" τα σκυλιά την Abigail, δεν πεθαίνει, απλά πέφτει αναίσθητη, οπότε μην αγχώνεσαι. Όσο για το ghoul bestiary, πάρε βιβλίο που γράφει για αυτά από κανέναν που τα πουλάει και μην ξεχάσεις να το διαβάσεις με δεξί κλικ. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα το game είναι τρελό κάψιμο.Φοβερό περιβάλλων και τα πάντα προσεγμένα μέχρι την παραμικρή λεπτομέρεια.Να ρωτήσω μερικά πράγματα τα shrine που υπάρχουν στον δρόμο τι ρόλο έχουν?Και γενικούς κανόνες για τα ζαριά ξέρει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Καλα το game είναι τρελό κάψιμο.Φοβερό περιβάλλων και τα πάντα προσεγμένα μέχρι την παραμικρή λεπτομέρεια.Να ρωτήσω μερικά πράγματα τα shrine που υπάρχουν στον δρόμο τι ρόλο έχουν?Και γενικούς κανόνες για τα ζαριά ξέρει κανείς?

 

Σχέση με quests. ;)

 

Όσο για τα ζάρια, βασικοί κανόνες πόκερ αν δεν κάνω λάθος. :P

(χωρίς τους άσσους και τις φιγούρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τελευταίο εχω βρεί αρκετές πόρτες που είναι locked θα μπορέσω να τις ανοίξω αργότερα μαθαίνοντας κάποιο skill η πως αλλιώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to paixnidi to paizei o aderfos mou kathe mera, ostoso egw den vlepw kati na me sygkinei....

kalo fainete alla gia mena den kanei mallon

 

Και μένα στην αρχή δε μου έλεγε κάτι ιδιαίτερο...Μια τα πολύ μεγάλα load times μια η κάμερα από ψηλά είχα ξενερώσει. Μετά όμως που ασχολήθηκα λίγο, έβαλα over the shoulder κάμερα και χαμήλωσα τις ρυθμίσεις απλά άπαικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω ποσο ωραιο ειναι το παιχνιδι και ενω το έχω δεν μπορω να το εγκαταστησω.. Μου πεταει μπλε ο8ονη κατα την διαρκεια της εγκαταστασης..

 

"Beginning dump of physical memory"

 

Το παραξενο είναι ο υπολογιστής μου δεν εχει καποιο πρόβλημα και η μπλε ο8ονη παρουσιαζεται μόνο στο Witcher..

 

please help...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω ποσο ωραιο ειναι το παιχνιδι και ενω το έχω δεν μπορω να το εγκαταστησω.. Μου πεταει μπλε ο8ονη κατα την διαρκεια της εγκαταστασης..

 

"Beginning dump of physical memory"

 

Το παραξενο είναι ο υπολογιστής μου δεν εχει καποιο πρόβλημα και η μπλε ο8ονη παρουσιαζεται μόνο στο Witcher..

 

please help...

 

1. Αν έχεις Vista, βάλε ό,τι hotfix χρειάζεται.

 

2. Αναβάθμισε σε τελευταίους drivers / direct x κάρτες γραφικών / ήχου.

 

3. Σιγουρέψου οτι το μηχάνημα σου έχει καλύτερες απο τις μίνιμουμ απαιτήσεις.

 

4. Επίσης, σιγουρέψου οτι η Registry σου είναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι τρομερό. Και εγώ νομίζω ότι το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα update στους drivers και θα είσαι οκ όπως είπε και ο προαναφερόμενος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...