Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η σεβιλλη δεν παιζετε απο τις περισοτερες ομαδες στην ευρωπη αυτη την στιγμη. την ρεαλ την ξεπατωσε στο σουπερ καπ και η ρεαλ πηγε και πεταξε πεντε γκολ στην βιγιαρεαλ μετα. μια χαρα στεκετε η αεκ για τις δυνατοτητες τις.λογικα θα κατεβασει ρυθμους η σεβιλλη τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
περιμενες κατι διαφορετικο? με την σεβιλη παιζουν hello!!!!κατσε εχει και αλλα ακομα στο 45 ειμαστε.

 

οχι αλλα επαιζε καλα η αεκ στην αρχη...δν πιστευα οτι θα ετρωγε 3 τοσο ακοπα..

 

edit: επισης μου την εσπασε η αισιοδοξια μερικων http://www.in.gr/kiosk/issue.asp?lngPublicationID=94437&lngDtrID=3 οπως ειπες κ συ "με τη σεβιλλη παιζουν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφέρω τα λόγια του Σπυρόπουλου:

 

"Με το 1-4 Παναθηναικοί και Ολυμπιακοί θα είχαν αρχίσει να γκρινιάζουν και να παραπονιούνται προ πολλού.Μπράβο στους φιλάθλους της ΑΕΚ.

Είναι μια ποιοτική διαφορά των φιλάθλων της ΑΕΚ"

 

Αυτό για όσους καλοθελητές σπεύσουν να κοροιδέψουν την ΑΕΚ για μια "αναμενόμενη" ήττα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σημαινει αυτο δηλαδη?

οτι ειναι ωραιο να τρως 4αρες μεσα στο γηπεδο σου και να χαιρεσαι?

ειναι αναλογα τι βλεψεις και ονειρα εχεις για την ομαδα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφέρω τα λόγια του Σπυρόπουλου:

 

"Με το 1-4 Παναθηναικοί και Ολυμπιακοί θα είχαν αρχίσει να γκρινιάζουν και να παραπονιούνται προ πολλού.Μπράβο στους φιλάθλους της ΑΕΚ.

Είναι μια ποιοτική διαφορά των φιλάθλων της ΑΕΚ"

 

Αυτό για όσους καλοθελητές σπεύσουν να κοροιδέψουν την ΑΕΚ για μια "αναμενόμενη" ήττα.

 

τι να κοροιδεψουμε ρε φιλε. ηταν αναμενομενο να φας ακομα περισοτερα μεσα στην εδρα σου που θα ανοιγοσουν κιολας μηπως κανει κατι. με την σεβιλλη παιζατε ελεος. Και βεβεα θα γκρινιαξω εγω δεν δεχομαι να χανω απο κανεναν ειναι θεμα εγωισμου γιαυτο και εχω κοψει να πηγαινω στην μπαλα. δεν αντεχω την ηττα. οχι θα γκρινιαξω αλλα δεν αντεχω να ερχονται οι ξενες ομαδες και να με γλεντανε. παναθηναικος ειμαι εχω μαθει αλλοιως.γιαυτο και δεν θελω να παιζω καθολου στο πρωταθλητριων τι να παω να κανω. για μενα αυτο δεν ειναι ποιοτητα ειναι συμβιβασμος. αμα εσεις δεχεστε να τρωτε 6 γκολ συνολικα να βαζετε ενα και να πανηγυριζετε τι να πω. και να το ξαναπω για ελληνικα δεδομενα μια χαρα επαιξε η αεκ. αν επαιζα εγω θα ετρωγα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταφέρω τα λόγια του Σπυρόπουλου:

 

"Με το 1-4 Παναθηναικοί και Ολυμπιακοί θα είχαν αρχίσει να γκρινιάζουν και να παραπονιούνται προ πολλού.Μπράβο στους φιλάθλους της ΑΕΚ.

Είναι μια ποιοτική διαφορά των φιλάθλων της ΑΕΚ"

 

Αυτό για όσους καλοθελητές σπεύσουν να κοροιδέψουν την ΑΕΚ για μια "αναμενόμενη" ήττα.

λεμε και καμμια μ@λ@κι@ γιατι δεν εχουμε τι να πουμε.

παλι καλα που έδειξαν έλεος και σταμάτησαν στα 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1980 ελπιζω οτι εξεφρασες λαθος αυτο που νοιωθεις ή οτι δεν καταλαβα εγω καλα...εγω θα πηγαινω στο γηπεδο ακομα και αν πεσουμε και παιζουμε ερασιτεχνικο.. ειμαι οπαδος της ομαδας οχι μονο στο αθλημα που νικαω.. anyway, εγω αν τρωω 4 στην εδρα μου δεν παιζει να πανηγυριζω παντως.... εγω ειχα μαθει εντος να μη χανω απο κανενα,απο ρεαλ μεχρι λιβερπουλ.. επομενως ναι αμα τρωω 4 θα τους κραξω.. αλλα ονειρα εχω εγω για την ομαδα μου και αλλα οι αεκτζηδες....

ps 1980 ακυρο αυτο που σουπα,το διορθωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1980 ελπιζω οτι εξεφρασες λαθος αυτο που νοιωθεις ή οτι δεν καταλαβα εγω καλα...εγω θα πηγαινω στο γηπεδο ακομα και αν πεσουμε και παιζουμε ερασιτεχνικο.. ειμαι οπαδος της ομαδας οχι μονο στο αθλημα που νικαω.. anyway, εγω αν τρωω 4 στην εδρα μου δεν παιζει να πανηγυριζω παντως.... εγω ειχα μαθει εντος να μη χανω απο κανενα,απο ρεαλ μεχρι λιβερπουλ.. επομενως ναι αμα τρωω 4 θα τους κραξω.. αλλα ονειρα εχω εγω για την ομαδα μου και αλλα οι αεκτζηδες....

ps 1980 ακυρο αυτο που σουπα,το διορθωσες.

 

κοιτα για μενα ειναι ψυχοφθορο να με ξεφτιλιζουν μεσα στο γηπεδο. γιαυτο αποφευγω να πηγαινω τα τελευταια χρονια. εκτος και αν παιζω με καμια μεγαλη ομαδα για να την χαζεψω. δεν γουσταρω να χανω απο κανεναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου... για μενα ειναι ψυχοφθορο να μην παω κιας ξερω οτι θα μαζεψω...

 

κοιτα ειναι και αλλα στην μεση. εκνευριζομαι μονο που παταω το ποδι μου στην μπαλα. υπαρχει απιστευτη γκρινια, σκεφτομαι οτι καπου απεναντι καθετε ο σωφερ βλεπω τον γιαννακη τον γκουμα τον αρχιρουφιανο δεν τους γουσταρω μια πως το λενε. στο μπασκετ γινετε μια σοβαρη προσπαθεια περνω αποτελεσματα εχω εναν προεδρο που ειναι τρελος για την ομαδα παιχτες που τα δινουν ολα προπονητη που ειναι ο κορυφαιος στην ευρωπη. και να χασουν θα τους χειροκροτησω. η κατασταση στην μπαλα του παο ειναι πολυ εκνευριστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα ειναι και αλλα στην μεση. εκνευριζομαι μονο που παταω το ποδι μου στην μπαλα. υπαρχει απιστευτη γκρινια, σκεφτομαι οτι καπου απεναντι καθετε ο σωφερ βλεπω τον γιαννακη τον γκουμα τον αρχιρουφιανο δεν τους γουσταρω μια πως το λενε. στο μπασκετ γινετε μια σοβαρη προσπαθεια περνω αποτελεσματα εχω εναν προεδρο που ειναι τρελος για την ομαδα παιχτες που τα δινουν ολα προπονητη που ειναι ο κορυφαιος στην ευρωπη. και να χασουν θα τους χειροκροτησω. η κατασταση στην μπαλα του παο ειναι πολυ εκνευριστικη.

 

τωρα το εξηγησες απολυτα σωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...