Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ε καλό έεεεε \ / !!!

Μακάρι. Εγώ πάντως είμαι έτοιμος: η αυλή καθαρή, η οθόνη στημένη, ο προτζέκτορας σε αναμονή, οι μπύρες στο ψυγείο... τουλάχιστον θα το 'φχαριστηθώ, ότι και να γίνει... Αν χάσουμε, οκ, όλοι αυτό περιμέναμε... Αν κάτσει και περάσουμε όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει διαβάσει κανείς καμιά πρόβλεψη για το πόσο κόσμο θα έχει στο γήπεδο;

 

Έτσι όπως είδα τη Σεβίλλη στο παιχνίδι με τη Μίλαν, αν βγάλουμε το πρώτο ημίχρονο με το μηδέν στην άμυνα έχουμε κάποιες (ελάχιστες) ελπίδες. Στο δεύτερο ημίχρονο του Σούπερ Καπ η Σεβίλλη ψιλοσέρνονταν (μάλλον εκόψαν τα αναβολικά λόγω Πουέρτα), οπότε μόνο σε αυτό το χρονικό διάστημα μπορούμε να τους χτυπήσουμε.

 

Πρόβλεψη μου πάντως είναι ότι θα παίξουν επιθετικά απο την αρχή, να βάλουν ένα γκόλ και να τελειώσουν το παιχνίδι όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως είδα τη Σεβίλλη στο παιχνίδι με τη Μίλαν, αν βγάλουμε το πρώτο ημίχρονο με το μηδέν στην άμυνα έχουμε κάποιες (ελάχιστες) ελπίδες. Στο δεύτερο ημίχρονο του Σούπερ Καπ η Σεβίλλη ψιλοσέρνονταν (μάλλον εκόψαν τα αναβολικά λόγω Πουέρτα), οπότε μόνο σε αυτό το χρονικό διάστημα μπορούμε να τους χτυπήσουμε.

Μακάρι να υσχύει αυτό και να ωφεληθούμε

 

Πρόβλεψη μου πάντως είναι ότι θα παίξουν επιθετικά απο την αρχή, να βάλουν ένα γκόλ και να τελειώσουν το παιχνίδι όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Αυτό είναι ίσως το χειρότερο.Μόνο αυτό να αποφύγουμε και όλα τα άλλα θα έρθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι ξέχασα να πω ότι βλέπω ΑΕΚ-Σεβίλλη 3-0.Θα με θυμηθείτε

 

αν το έχεις παίξει στοίχημα...εγώ θα σε θυμηθώ....για κανένα δανεικό ρε παιδί μου.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα Οκ έχεις 100 ευρώ αν νικήσει η ΑΕΚ 3-0

 

πραγματικά....ας κερδίσει και πιές τα στην υγειά μας....:-D

 

πάντως....εγ΄ς δεν κάνω πρόβλεψη...διότι τις προάλλες....δεν μου έκατσε...απλά λέω πως μετά την αλλαγή κάποιων δεδομένων....τα ποσοστά έχουν αλλάξει κάπως....αλλά 50-50....δεν είναι ακόμη....

 

άσχετο...αλλά γιατί βλέπω...τόζερ για ενδεκάδα....έχω ένα feeling....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε θυμηθουμε αλλα λιγο αναποδα...0-3 στο ημιχρονο

 

περιμενες κατι διαφορετικο? με την σεβιλη παιζουν hello!!!!κατσε εχει και αλλα ακομα στο 45 ειμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ειρωνεία είναι πάντως ότι η ΑΕΚ έπαιξε πολύ ωραία μπάλα στο πρώτο 20λεπτο.

Πέρα από την πικρία των αεκτζήδων για το μέχρι τώρα αποτέλεσμα, εγώ αν ήμουν αεκτζής θα ήμουν ικανοποιημένος με την ομάδα μου που ρίσκαρε να εκτεθεί στον κίνδυνο και να παίξει γρήγορο και επιθετικό ποδόσφαιρο. Έτσι κι αλλιώς, η πρόκριση απέναντι σε μια τέτοια ομάδα ένα θαύμα ή μια υπέρβαση χρειαζόταν.

Τουλάχιστον να μην εξελιχθεί σε χειρότερο το αποτέλεσμα, και να καταφέρει να βάλει 1-2 γκολ η ΑΕΚ, νομίζω ότι θα πρέπει να είναι το καλύτερο που μπορούν να ελπίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...