Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τα πραγματα ειναι απλα, η μια εχει τον Σεβαντον να ξυνεται και απο την αλλη ο Δελλας παιζει βασικος

 

Τα μπατζετ δεν παιζουν παντα μπαλα αλλα παιζουν τις περισσοτερες φορες. Δεδομενου οτι ενα γκολακι θα το φατε αν ανοιχτειτε (που θα ανοιχτειτε) και 4 δεν βαζετε, παει το πουλακι (το οποιο δεν ηταν ποτε εδω αλλα λεμε τωρα)

 

Το θεμα ειναι οτι καπου εχετε χασει τον μπουσουλα, μου θυμιζει κατι περιοδους δικες μου στο Μανατζερ, εχω παρει 2-3 ΤΛ και λεω να φτιαξω την ομαδα απο την αρχη, σε καποια στιγμη αρχιζω να λεω "Ρε μηπως να παρω αυτον να κανω το παραπανω" κτλ και καπου εκει παει περιπατο το πλανο για την νεα ομαδα. Κατι Ριβαλντο, κατι Ζηκους, κατι Δελλες τι τους θελετε?? Αποψη μου οτι θα ειστε ενα απο τα 2 φαβορι για την χρονια αλλα ξαφνικα το σχεδιο για χτισιμο μιας ομαδας παει περιπατο, εχω την αισθηση πως μεγαλοπιαστηκατε μεσα σε 2 χρονια. Ο αρχικος προγραμματισμος θυσιαστηκε γρηγορα στον βωμο του αμεσου αποτελεσματος οταν ειδατε πως εμεις κολιμπαμε στα σκατα και ο Ολυμπιακος ειναι τρωτος. Αλλα αυτο ποσο θα κρατησει? 1? 2 χρονια? Μετα?Σε 2 χρονια Ζηκος, Λυμπε, Ριβαλντο, Δελλας, Αρουαμπαρενα θαναι για ΙΚΑ, μην πιασω Καφε, Σεζαρ και κατι αλλους πουναι τωρα για ΙΚΑ παροτι νεωτεροι. Δηλαδη αυτη την στιγμη αρχιζετε να γινεστε Παναθηναικος, χωρις σχεδιο, χωρις στοχο, ενα περιεργο πραγμα που στην καλυτερη θα σας φερει 1 με 2 πρωταθληματα, στην χειροτερη δεν θα παρετε τιποτα και δεν θα εχετε και μελλον

Ζορίζεσαι πολύ ε επειδή τα τελευταία χρόνια σας τρώμε λάχανο?Και έχεις την εντύπωση ότι αυτό ήταν?

Πάντα η ΑΕΚ ήταν τρίτη μετά τον Ολυ και τον ΠΑΟ.Τώρα βλέπω σε ενοχλεί που αρχίζουν να αντιστρέφονται οι ρόλοι.

 

Ποιός μιλάει.Που η ομάδα του πήρε τον Καραγκούνη και μερικούς ακόμα τελειωμένους.

Καλά κρασια φίλε και να το περιμένεις μην σου έρθει ξαφνικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζορίζεσαι πολύ ε επειδή τα τελευταία χρόνια σας τρώμε λάχανο?Και έχεις την εντύπωση ότι αυτό ήταν?

Πάντα η ΑΕΚ ήταν τρίτη μετά τον Ολυ και τον ΠΑΟ.Τώρα βλέπω σε ενοχλεί που αρχίζουν να αντιστρέφονται οι ρόλοι.

 

Ποιός μιλάει.Που η ομάδα του πήρε τον Καραγκούνη και μερικούς ακόμα τελειωμένους.

Καλά κρασια φίλε και να το περιμένεις μην σου έρθει ξαφνικό.

Ρισπεκ'

 

:razz::razz::razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ τι ξεκαρφωτο ηταν αυτο??

Δε θα δειτε προκοπη επειδη χασατε απο τη σεβιλλη??

Μεταξυ μας αλλα και το ραουλ τον κασιγιας και το καναβαρο να ειχατε παλι θα χανατε(ρωτα τη ρεαλ)

Μια χαρα ειναι η ομαδα σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο με το σεζαρ ειναι οτι ειναι φλυαρος...Μου αρεσει σα παιχτης ξερει μπαλα

αλλά το παρακανει και καταστρεφει την αναπτυξη της ομαδας πολλες φορες.

 

Τωρα για το θεμα σεβιλλη...

Μεγαλη ατυχια για μας.Δεν εχουμε ελπίδες μιας και ειναι απο τις πιο φορμαρισμενες ομαδες της ευρωπης και το εχει αποδιξει τα τελευταια χρονια.

 

Και το uefa ευρωπη ειναι...Και δε μπορω να καταλαβω γιατι στην Ελλαδα το

ριχνουμε τοσο...Λες και εχουμε παρει τοσα κυπελα uefa που θελουμε και το CL :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με το κύπελλο UEFA βρίσκεται στο γεγονός ότι αντί ως φίλαθλοι σκεφτόμαστε ως λογιστές. "Δεν έχει λεφτά το κύπελλο UEFA" η γνωστή καραμέλα, λες και τα λεφτά της ομάδας μας θα μπουν στην δικιά μας τσέπη ή τα όσα χρήματα κερδηθούν από την συμμετοχή μας στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις θα επενδυθούν σε μεταγραφές.... Ας πάρω UEFA και ας μην ξαναπαίξω CL για τα επόμενα 10χρόνια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα τη μουφα το ουεφα μωρε.

εχετε δει κατι ομαδες που σκιζονται για να το παρουν φετος?? Αρσεναλ, λιβερπουλ, Βαλενθια, Σεβιλλη, Βερντερ απαπαπα μουφα μουφα, εμεις οι Ελληναρες που δε καταδεχομαστε ΤΟΣΟ μικρα πραγματα εχουμε στο νου μας μονο το τσουλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα τη μουφα το ουεφα μωρε.

εχετε δει κατι ομαδες που σκιζονται για να το παρουν φετος?? Αρσεναλ, λιβερπουλ, Βαλενθια, Σεβιλλη, Βερντερ απαπαπα μουφα μουφα, εμεις οι Ελληναρες που δε καταδεχομαστε ΤΟΣΟ μικρα πραγματα εχουμε στο νου μας μονο το τσουλου.

 

σκεπτικό σωστό αλλα καμία απο αυτές τις ομάδες δεν είναι (ακόμα) στο ουέφα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...