Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα το πρωί στο spor-fm έδωσαν μια διέυθυνση για όποιον θέλει να παρακολουθήσει τον αγώνα από το ίντερνετ,αλλά οδηγούσα και δεν μπόρεσα να συγκρατήσω λεπτομέρειες.

 

Αν στείλετε μύνημα ή ακόμα αν πάρετε τηλέφωνο όταν έχουν ανοιχτές τις γραμμές θα σας πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μήπως ήταν η υπηρεσία Live streaming ??? 'η μήπως ήταν για ζωντανή εξέλιξη του αγώνα απο την σελίδα του σταθμού???

 

Σίγουρα δεν ήτανε για ζωντανή εξέλιξη από την σελίδα του σταθμού.Κάποιος ακροατής έστειλε μύνημα για να ρωτήσει πώς μπορεί να παρακολουθήσει τον αγώνα μέσω νετ και μετά από λίγα λεπτά έστειλε μύνημα κάποιος άλλος,έδωσε μια διεύθυνση και είπε οτι την προηγούμενη μέρα του αγώνα μπαίνεις σε αυτή τη διεύθυνση,ζητάς τον αγώνα Σεβίλη-ΑΕΚ και σου δίνουν lινκ από όπου μπορείς να τον παρακολουθήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω 3-0 ή 1-2. Από την μια στραπάτσο από την άλλη επική νίκη. Εκ διαμέτρου αντίθετα τα δυο σκορ αλλά αυτά μου έχουν καρφωθεί στο μυαλό μέρες τώρα. Αποκλείω το X και προσδοκώ για το 1-2 (γιορτάζω σήμερα ελπίζω να μου κάτσει το δωράκι αυτό :)) αν και η διαφορά των δυο ομάδων είναι για ένα 3-0 στο χαλαρό. Αλλά μπάλα είναι και γυρίζει κ η ελπίδα δεν σβήνει ποτέ.

 

ΑΕΚ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙΣ

 

ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, τρέλανε μας!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω 3-0 ή 1-2. Από την μια στραπάτσο από την άλλη επική νίκη. Εκ διαμέτρου αντίθετα τα δυο σκορ αλλά αυτά μου έχουν καρφωθεί στο μυαλό μέρες τώρα. Αποκλείω το X και προσδοκώ για το 1-2 (γιορτάζω σήμερα ελπίζω να μου κάτσει το δωράκι αυτό :)) αν και η διαφορά των δυο ομάδων είναι για ένα 3-0 στο χαλαρό. Αλλά μπάλα είναι και γυρίζει κ η ελπίδα δεν σβήνει ποτέ.

 

ΑΕΚ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΚΡΙΘΕΙΣ

 

ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ, τρέλανε μας!!!!

 

Oπως το ειπες φιλαρακι η διαφορα των δυο ομαδων ειναι 3-0 (το λιγοτερο) αλλα οπως ειναι γνωστο οτι μπαλα ειναι και ολα μπορουν να συμβουν λιγο να μην παιζει η σεβιλλη καλα λιγο η ΑΕΚ να τα δωσει ολα ισως βγει κανα Χ (δυσκολα):-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε η ομάδα αλλά η Σεβίλλη είναι μια κλάση ανώτερη παιδιά. Τα half της είναι παναγιά βοήθα ειδικά ο μακρυμάλλης είναι μεγάλος ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ παίχτης. Δεν την έχω αποκλείσει πάντως την ομάδα μου. Δουλειά 14 μέρες και ελπίζουμε τα καλύτερα. Αξιοπρεπέστατη η ΑΕΚάρα και γνώμη μου πάντα ότι αξίζει μια θέση στους ομίλους. Δυστυχώς μπροστά μας είναι η δις τροπαιούχος του UEFA, μια από τις μεγαλύτερες ομάδες αυτή τη στιγμή στην Ευρώπη. Οφείλουμε όλοι μας να είμαστε στο ΟΑΚΑ σε 14 μέρες να εξαντλήσουμε κάθε ελπίδα.

 

Δεν ξενερώνουμε ΑΕΚάρα, μαζί σου στις χαρές μαζί σου και στις λύπες. Αυτή η ομάδα φέτος θα σηκώσει πρωτάθλημα Ελλάδας στο χαλαρό.

 

ΕΜΠΡΟΣ ΑΙΤΕ!!!!

 

Ενσαλίβα, Μαντούκα τεράστιοι παίχτες. Μεγάλες μεταγραφές!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην ΑΕΚΑΡΑ μας για την καλή παρουσία! Δυστυχώς η Σεβίλη ήταν πολλές κλάσεις ανώτερη από την ΑΕΚΑΡΑ μας. Δεν πειράζει, έτσι κ αλλιώς δύσκολο ήταν από την αρχή. Ας κρατήσουμε την καλή εικόνα στο α΄ ημίχρονο κ να γεμίσουμε το ΟΑΚΑ σε 14 βράδια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η αεκ επαιξε πολυ καλα..

..για Ελληνικη ομαδα!!!

 

Η σεβιλλη δε παιζεται και δυστηχως εισασταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΤΥΧΟΙ που τη βρηκατε μπροστα σας. μαλακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πραγματα ειναι απλα, η μια εχει τον Σεβαντον να ξυνεται και απο την αλλη ο Δελλας παιζει βασικος

 

Τα μπατζετ δεν παιζουν παντα μπαλα αλλα παιζουν τις περισσοτερες φορες. Δεδομενου οτι ενα γκολακι θα το φατε αν ανοιχτειτε (που θα ανοιχτειτε) και 4 δεν βαζετε, παει το πουλακι (το οποιο δεν ηταν ποτε εδω αλλα λεμε τωρα)

 

Το θεμα ειναι οτι καπου εχετε χασει τον μπουσουλα, μου θυμιζει κατι περιοδους δικες μου στο Μανατζερ, εχω παρει 2-3 ΤΛ και λεω να φτιαξω την ομαδα απο την αρχη, σε καποια στιγμη αρχιζω να λεω "Ρε μηπως να παρω αυτον να κανω το παραπανω" κτλ και καπου εκει παει περιπατο το πλανο για την νεα ομαδα. Κατι Ριβαλντο, κατι Ζηκους, κατι Δελλες τι τους θελετε?? Αποψη μου οτι θα ειστε ενα απο τα 2 φαβορι για την χρονια αλλα ξαφνικα το σχεδιο για χτισιμο μιας ομαδας παει περιπατο, εχω την αισθηση πως μεγαλοπιαστηκατε μεσα σε 2 χρονια. Ο αρχικος προγραμματισμος θυσιαστηκε γρηγορα στον βωμο του αμεσου αποτελεσματος οταν ειδατε πως εμεις κολιμπαμε στα σκατα και ο Ολυμπιακος ειναι τρωτος. Αλλα αυτο ποσο θα κρατησει? 1? 2 χρονια? Μετα?Σε 2 χρονια Ζηκος, Λυμπε, Ριβαλντο, Δελλας, Αρουαμπαρενα θαναι για ΙΚΑ, μην πιασω Καφε, Σεζαρ και κατι αλλους πουναι τωρα για ΙΚΑ παροτι νεωτεροι. Δηλαδη αυτη την στιγμη αρχιζετε να γινεστε Παναθηναικος, χωρις σχεδιο, χωρις στοχο, ενα περιεργο πραγμα που στην καλυτερη θα σας φερει 1 με 2 πρωταθληματα, στην χειροτερη δεν θα παρετε τιποτα και δεν θα εχετε και μελλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...