Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα γινει σκληρο παιχνιδι προβλεπω, και δεν δινω ιδιαιτερες ελπιδες στο να περασουμε, μονο με θαυμα. (Σεβιλλη ειναι αυτη)

 

Που να παθουν δηλητηριαση ολοι οι παιχτες τους ρεεεε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

4-0 απ τα αεροδρομιο ειμαστε παιδια...(κατα μας εννοειται :lol::rolleyes:). Μακαρι να βγω ψευτης βεβαια αλλα οπως και να χει ειναι αλλη κλαση τωρα, τι να λεμε...:roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπλοκή παρουσιάζει η μεταγραφή του Ισμαέλ Μπλάνκο στην ΑΕΚ! Η «Ενωση» απειλεί να αποσύρει το ενδιαφέρον της για τον Αργεντινό επιθετικό, καθώς την στιγμή που οι άνθρωποι της Κολόν Σάντα Φε είχαν δεσμευτεί να φτάσουν στην Αθήνα, μαζί με τον παίκτη, την Κυριακή (05/08) για την ολοκλήρωση της μεταγραφής, άλλαξαν τη στάση τους και ζήτησαν να έρθουν την Τρίτη. Αυτό, αλλά και κάποιες αλλαγές στους όρους του συμβολαίου, εξόργισαν τους ανθρώπους του «δικεφάλου» και οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για το θέμα.
(από Sport-fm)

 

Ή αλλιώς, είδε ο Ντέμης ότι δεν έχουμε ελπίδα να περάσουμε στους ομίλους και του φάνηκαν πολλά τα 1,2 εκ.ευρώ για παίκτη που θα παίξει μόνο στο πρωτάθλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το contra.gr.

 

Αξίζει να σημειωθεί ότι λόγω των προβλημάτων που αντιμετωπίζουν οι Ανδαλουσιάνοι με τα τηλεοπτικά τους δικαιώματα, είναι πιθανό να μην μεταδοθεί τηλεοπτικά ο πρώτος αγώνας. Το καθεστώς είναι μπερδεμένο και όπως συνέβη στο μεταξύ τους αγώνα πριν τρία χρόνια, για το κύπελλο ΟΥΕΦΑ, είναι ορατός ο κίνδυνος της απουσίας τηλεοπτικής εικόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Post 1113, 11/6/2007

 

Με τη Σεβίλλη θα κληρωθούμε, το χω δει όνειρο :D. Ευκαιρία και για κανένα ταξιδάκι Ισπανία τον Αύγουστο (αν έχει μείνει τίποτα στο πορτοφόλι xD).

 

 

 

Αν θέλετε να μάθετε το μέλλον σας σήμερα στείλτε p.m. Φιλικές insomniakες τιμές xD!!!!

 

Ρε το μλκα δεν ονειρευόμουν καμιά βουλγάρα βιζιτού την ίδια μέρα να μας τύχει η Λέφσκι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκαίνια για το νέο διαρκείας σήμερα δυστυχώς με ήττα φιλική μεν αλλά η ήττα πειράζει όπως και να έχει το πράγμα. Από την ώρα που έπνιξε το πρώτο (δεν το έχω δει στην tv αλλά μου δόθηκε η εντύπωση ότι είναι γκολ είναι καθαρά δική του ευθύνη) όποτε έφτανε η μπάλα στον Μορέτο έτρεμε η ψυχή μας. Ανάπτυξη ωραία μεν αλλά άμα δεν έχεις τον γκολτζή άστο καλύτερα. Ο Ρίμπο δεν ξέρω αν ήταν φουνταριστός λόγο τακτικής ή αργούσε να επιστρέψει αλλά ήταν μονίμως ο πιο προωθημένος παίκτης. Ο Σέζαρ φλύαρος όπως πάντα απλά δεν....Ο Παπάς μου δίνει την αίσθηση πινέζας μέσα στο γήπεδο, πραγματικά είναι τοσοδούλης, αλλά πολύ δραστήριος. Γενικά Μαντούκα, Αρούα στα + αλλά από κει και πέρα ΔΕΝ .... Απαραίτητα επιθετικός και τερματοφύλακας όσο είναι καιρός. Σε 10 μέρες έχουμε προκριματικά και δυστυχώς με αυτά που είδα δεν είμαι καθόλου αισιόδοξος. Αν η Λιβόρνο σε 3 φάσεις σου κάνει 3 γκολ η Σεβίλλη στις 20 ευκαιρίες που θα σου κάνει....δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι!!!!

 

Τρελό γέλιο με τον τερματοφύλακα της Λιβόρνο λόγο της εμφάνισης - ροζ - που φορούσε. Τι "πες μου ότι είσαι άτριχος, αυτό μόνο τέλος" να του φωνάζουμε η παρέα μου, τι Ξέρξη να τον λέμε, τι Βιολέτα xD. Πάλι καλά που ήταν αυτός και ο Μορέτο(δυστυχώς :() και περάσαμε κάπως ευχάριστα....

 

Φανέλα Ρίμπο σε άσπρο, μαύρο δεν υπάρχει οπότε προμηθεύτηκα την κίτρινη, την πρώτη κίτρινη μετά από αυτή με την διαφήμιση "ασφάλειες φοίνιξ" 10+ χρόνια πίσω....Πολύ διαφήμιση στην φανέλα και γενικά θεωρώ την αντίστοιχη της adidas που έχω μια κλάση καλύτερη σε ποιότητα (ίσως οφείλεται και στο γεγονός ότι την puma δεν την εκτιμώ σαν μάρκα...). Αν ο Αρούα συνεχίζει να δείχνει αυτά που βλέπουμε όλα και να κάνει αυτές τις πιασάρικες κινήσεις (π.χ. γράμμα στο aekfc.gr) με βλέπω σύντομα και για 2η εμφάνιση.

 

Anyway το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ελπίζω. Κυριακή ή μάλλον τετάρτη xD κοντή γιορτή.

 

Α και το γέλιο. Πίσω από την original (πίσω από το ρολόι εννοώ) έπεφταν πυροτεχνήματα προφανώς από κάποια γειτονική περιοχή του γηπέδου. Με το που πέφτουν πετάγεται ένας και λέει...."Τι έγινε ρε και πετάνε βεγκαλικά? Πέθανε ο Κόκκαλης?" :D. Αυτό ήταν λιώσαμεεεεεεεεεεε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Από την ώρα που έπνιξε το πρώτο (δεν το έχω δει στην tv αλλά μου δόθηκε η εντύπωση ότι είναι γκολ είναι καθαρά δική του ευθύνη) ...

 

το είδα στην tv. Δεμ μπορείς να πεις ότι το έπνιξε κιόλας. Δεν είχε και την καλύτερη τοποθέτηση όμως. Σίγουρα είχε ευθύνη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως και στο 3ο ειχε ευθυνη, οπως και στο 2ο, σε ολα ειχε ευθυνη...

 

στο 2ο, ενω μπορουσε να κανει την εξοδο και να την πιασει, δεν βγηκε και επιασε την κεφαλια ο τρισταν, ενω στο 3ο, η μπαλα περασε διπλα του στην κλειστη γωνια.

 

Οποτε πηγαινε η μπαλα κοντα στον μορετο ετρεμα μην κανει ο ιδιος μαλακια, που τον βρηκαμε ρε γμτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Για την ώρα γελάω αλλά στο μέλλον βλέπω πολύ κλάμα. Το 2ο vidεάκι είναι όλα τα λεφτά. Α ρε Ντονατέλλα Σορεντίνο που να σε παρατήσει ο αιδοιόδουλος ο άντρας σου για καμιά σπανιόλα.... Δεν καθόσουν στην Ελλάδα με τις Ελληνίδες που έχουν περιφέρεια σαν τον Ισημερινό να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.... Κάργια ιταλιάνα. ΕΜΠΑΡΓΚΟ ΣΤΑ ΑΡΜΑΝΙ ΑΔΕΛΦΙΑ :D.

 

Φήμες για συμφωνία μεταξύ ΑΕΚ και Σεβίλλης ότι ο Κανουτέ θα σταματήσει στα 5 γκολ ελέγχονται ως ανακριβείς. Α ρε Μορέττο α ρε Μορέττο σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να με διαψεύσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill κ εγώ αυτά τα «μαργαριτάρια» πήγα να ποστάρω, αλλά με πρόλαβες!! Τι είναι τούτο το ζαγάρ’ ωρέ :shock: ;;;;

Ελπίζω να προλάβει ο κοντός να φέρει κάνα τέρμα της προκοπής, γιατί μας βλέπω να παθαίνουμε εμφράγματα με τον αγαπητό Moretto!!! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βιντεάκια στο youtube όντως δίνουν και παίρνουν, εκθετοντας τον. Το δευτερο δεν εχει τον μορετο, αλλα εναν γιαπωνεζο, τον οποιο ονομασαν μορετο της ιαπωνιας, ΛΟΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ το 2ο βίντεο!!! Στην κυριολεξία έχασε την μπάλα!!! Γαμάτος κήπερ, να είναι καλά ο Σάντος μου μας τον πάσαρε. Αν δεν πάρουμε κανέναν άλλον, φέτος θα γελάσει και ο παρδαλός γαύρος (και ο παρδαλός βάζελος, κλπ, κλπ)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουπς, σαν να έχει δίκιο ο συνάδελφος. Και πίσω στις ταμπέλες πολλά γιαπωνεζοκινέζικα φαίνονται. Φαντάσου όμως φίρμα κήπερ που έχουμε: ο πιό μαλάκας της ιαπωνίας παίρνει το παρατσούκλι "μορέτο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...