Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Και τι σημαίνει αυτό δηλαδη?

 

"Tρανταχτό παράδειγμα πριν κανα 3-4 χρόνια όταν ήρθε ο Ντέμης στην ΑΕΚ και λέγαμε όλοι:Δεν πάμε για πρωτάθλημα ...Δεν πάμε για πρωτάθλημα...κτλ

Σαν να λέει, εντάξει ρε παιδιά και 2οι και 3οι να έρθουμε δεν έγινε και τίποτα μην μας κατηγορείτε.Θα πάμε του χρόνου...."

 

Δικα σου λογια δεν ειναι....

Παντα αυτο κανουν ολοι την πρωτη τους χρονια...δεν ηταν πρωτοτυπια της αεκ η του ντεμη...

Αυτο απλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιός σου είπε ότι ήταν η πρώτη χρονιά της ΑΕΚ.

Η ΑΕΚ υπάρχει από το 1924(νομίζω) και πέραν αυτού το ίδιο σύνθημα το λέγαμε και την επόμενη χρονιά αλλά ΤΟ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ την νοοτροπία αυτή του συνθήματος την κρατάμε μέχρι και σήμερα.Αυτό φαίνεται στο γήπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιός σου είπε ότι ήταν η πρώτη χρονιά της ΑΕΚ.

Η ΑΕΚ υπάρχει από το 1924(νομίζω) και πέραν αυτού το ίδιο σύνθημα το λέγαμε και την επόμενη χρονιά αλλά ΤΟ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ την νοοτροπία αυτή του συνθήματος την κρατάμε μέχρι και σήμερα.Αυτό φαίνεται στο γήπεδο.

 

lol....

prwth xronia tou DEMH (ws proedrou) oxi ths AEK ...eleos...

den diafono ontws isxuei ayto...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιός σου είπε ότι ήταν η πρώτη χρονιά της ΑΕΚ.

Η ΑΕΚ υπάρχει από το 1924(νομίζω) και πέραν αυτού το ίδιο σύνθημα το λέγαμε και την επόμενη χρονιά αλλά ΤΟ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ την νοοτροπία αυτή του συνθήματος την κρατάμε μέχρι και σήμερα.Αυτό φαίνεται στο γήπεδο.

 

Λολ πολυ για την ομαδα σου μιλας λες και λες και δεν ξερεις ποτε ιδρυθηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιμωρία στον σύντροφο ΑΕΚτσή FILOS19, γαιτί δεν ξέρει πότε ιδρύθηκε η ομάδα του! 10 βουρδουλιές στην πλατεία, και θα γράψει 100 φορές "από σήμερα ξέρω πότε ιδρύθηκε η ομάδα μου".

Αλήθεια, πότε ιδρύθηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει σημασία ρε Sadamiraq?θα μου ζητηθεί από κανέναν?

 

Συγγνωμη αλλα οταν καπιος λει καποια πραγματα για την ομαδα του σημαινει οτι ξερει καποια πραγματα για την ιστορια της κ.α Αμα τωρα εσυ δεν ξερεις ποτε ιδρυθηκε η ομαδα σου πως μπορεις να μιλας για την ιστορια και τα κυπελα που πηρατε και θα "παρετε"?Αληθεια δεν γραφει την χρονολογια?Μαλλον δεν το γραφει γιατι υπαρχει κατι που προτιμω να σας το πει ενας Αληθινος αεκτσης που ξερει γιατι αμα το πω εγω δεν θα με πιστεψετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ τι πρέπει να γίνει για να φύγει αυτός ο Γεωργέας από την ΑΕΚ.Είπαμε τον κρατήσαμε τον κρατήσαμε φτάνει επι τέλους.Ο άνθρωπος είναι έτοιμος να τα τινάξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...