Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παλι ο ευρωπαιος ολυμπιακος θα μας δωσει λεφτακια στο στοιχημα

να ναι καλα ο θειος που με τοση παραμυθα που εχει πουλησει ακομα πιστευουν στην ευρωπαικη καταξιωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ναι ναι θα πανε και 50000 μηπως? κουνια που σας κουναγε....

Δεν κατάλαβα το ειρωνικό σου ύφος.Αφού σου λέει ο άνθρωπος ότι ήδη είναι 22000 και μπορεί να φτάσουν τα 30000.Είναι τόσο απίθανο από 22 να πάει στα 30???

Και ακόμα είναι και Ιούλιος και δεν είναι ακόμα ο τελικός αριθμός.

Αν έχεις στοιχεία πες συγκεκριμένα νούμερα αλλά μην έχεις αμέσως την ειρωνία έτοιμη.Ο φίλος είπε 22000 συγκεκριμένα.Εσύ πόσα εισητήρια γνωρίζεις ότι έχει η ΑΕΚ?Για να σε δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισητήρια διαρκείας θα πωλούνται μέχρι τις 11 Αυγούστου, δηλαδή πριν μάθουμε αν θα περάσουμε στους ομίλους, οπότε δεν ξέρω αν θα καταφέρει άνετα να περάσει τις 30,000, αλλά κάπου στις 25,000 θα κινηθεί οπωσδήποτε.

 

Δεν είναι και μικρό νούμερο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

***Ο μεγάλος στόχος των 25.000 διαρκείας αναμένεται να επιτευχθεί εντός των προσεχών ημερών. Το Σάββατο η επίσημη ενημέρωση της ΠΑΕ ΑΕΚ έκανε λόγο για 21.524 κομμάτια.

 

Να και η απόδειξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιτα δεν με ενδιαφερει καν ποσα εχει πουλησει η ΑΕΚ (λιγο δυσκολο για 22000)αλλα αμα πουλησει 30000 εγω θα αλλαξω ομαδα.

 

αφου ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ γιατι ασχολεισαι ?

προφανως και η ομαδα σου δεν σε εκφραζει ετσι φιλαρακο ? αλλιως δεν θα την αλλαζες με τοση μεγαλη ευκολια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xανουμια τι θες....

 

Προς θεου δεν ειμαι ολυμπιακος:mrgreen:

 

Μάλλον αντιαεκτζής είσαι. Κάνε λοιπόν ένα topic "ΑΝΤΙΑΕΚ" και ασχολήσου με τις χαζομάρες σου εκεί....άντε μπράβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...