Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κι εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί φέτος μαμήθηκε έτσι η φάση. Συνήθως ήταν πιό εύκολα τα πράγματα, ήθελε πολλή γκαντεμιά για να πέσεις με καλή ομάδα στην κλήρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη Σεβίλλη θα κληρωθούμε, το χω δει όνειρο :D. Ευκαιρία και για κανένα ταξιδάκι Ισπανία τον Αύγουστο (αν έχει μείνει τίποτα στο πορτοφόλι xD).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ωραία ταξιδάκια άστα για τον χειμώνα, στους ομίλους. Παρακάλα τώρα για κανεναν εύκολο αντίπαλο, και μετά στους ομίλους μακάρι να πάμε και βαρκελώνη, και μαδρίτη, και λονδίνο, και όπου να'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις διάβασα συνέντευξη Ανατολάκη, που λέει ότι μετά τον γαύρο, παίζει να πάει κύπρο ή... ΑΕΚ!!! Αν έρθει ο Ανατολάκης στην ΑΕΚ, αλλάζω ομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι ο Ανατολάκης θα μπορέσει να διδάξει πολλά πράγματα στον Αρουαμπαρένα οπότε καλώς να τον πάρουμε....:D

 

Αστειεύομαι φυσικά, έχει να πέσει γιούχα έτσι και πάρουμε τον Μπαρμπά Γιώργο.... Αν είναι ποτέ δυνατόν, θα φέρουμε τον Μπαρμπά Γιώργο για παρτενέρ του Αρουα....Ήμαρτον δεν μας έκανε ο Μπρούνο και μας κάνει ο Ανατολάκης!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έμαθα ότι και εμείς (ΑΕΛ) ενδιαφερόμαστε για τον Ανατολάκη. Έχω την υποψία ότι αυτά λέγονται για άλλους λόγους τελικά (να ανεβάσουν το κασέ στην Κύπρο). Μάλλον δε χρειάζεται να ψαρώνουμε.

 

Από την ΑΕΚ πήραμε τον Κυριακίδη. Εμένα καλή περίπτωση μου φαίνεται. Εσείς που τον βλέπατε τόσο καιρό τι γνώμη έχετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμαθα ότι και εμείς (ΑΕΛ) ενδιαφερόμαστε για τον Ανατολάκη. Έχω την υποψία ότι αυτά λέγονται για άλλους λόγους τελικά (να ανεβάσουν το κασέ στην Κύπρο). Μάλλον δε χρειάζεται να ψαρώνουμε.

 

Από την ΑΕΚ πήραμε τον Κυριακίδη. Εμένα καλή περίπτωση μου φαίνεται. Εσείς που τον βλέπατε τόσο καιρό τι γνώμη έχετε;

 

O Aνατολάκης μάλλον έχει βγει στη γύρα για να βρεί ομάδα και ουσιαστικά αυτοπροτείνει τον εαυτό του μπας και δημιουργηθεί κλίμα. Και εγώ θα αλλάξω ομάδα αν τον πάρουμε.

 

Ο Κυριακίδης ήταν εκνευριστικός στην ΑΕΚ, ώρες ώρες έλεγες καλύτερα με 10 παρά με αυτόν μέσα. Η κακή του απόδοση όμως και οι βλακείες που έκανε ήταν κυρίως αποτέλεσμα του ότι σαν παίχτης παίζει πολύ χαζά (και αγχωμένα για να δείξει ότι είναι καλός), και όχι ότι δεν ξέρει μπάλα ή δεν προσπαθεί. Τον είχα προσέξει στο εντός με την Άντερλεχτ, έτρεχε συνέχεια, αλλά σχεδον ποτέ δεν ήταν στη σωστή θέση (μη θυμηθώ το εκτός που φάγαμε το πρώτο γκόλ επειδή έκανε ντρίπλα μέσα στη μεγάλη περιοχή).

 

Μπορεί να είναι ψυχολογικό και να στρώσει στη Λάρισα. Ελληνες αμυντικούς χαφ επιπέδου έτσι κι αλλιώς δεν βρίσκεις εύκολα, οπότε πιθανόν να άξιζε το ρίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβαινει το μπατζετ της αεκ

απ οτι φαινεται θα ειναι η μεγαλη δυναμη του ελληνικου πρωταθληματος

τελος εποχης για τον ολυμπιακο

μπραβο στην αεκ της ευχομαι να κανει και μια καλη ευρωπαικη πορεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...