Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ, κατανοητον...

 

αρρωστε, οσο σκαλωμα εχετε φαει εσεις με τον ντεμη, που οπως λετε δινει τους φιλους του με τους οποιους πανυγηριζε στη σκεπαστη, δηλαδη ακυρο σκαλωμα τελειως...ή αν θες με το σκαλωμα που εχετε φαει να μας φωναζετε 44αδες ή αλλα τετοια

 

φιλικα παντα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
οκ, κατανοητον...

 

αρρωστε, οσο σκαλωμα εχετε φαει εσεις με τον ντεμη, που οπως λετε δινει τους φιλους του με τους οποιους πανυγηριζε στη σκεπαστη, δηλαδη ακυρο σκαλωμα τελειως...ή αν θες με το σκαλωμα που εχετε φαει να μας φωναζετε 44αδες ή αλλα τετοια

 

φιλικα παντα ετσι?

 

οκ φίλε όλα καλά!:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφιερωμένο στους φίλους ΑΕΚτζίδες, έτσι για να ευθυμήσουμε λιγάκι xD

 

Σας παρουσιάζω (ταραταταμμμμ, ηχητική υπόκρουση) τη ΜΑΥΡΗ ΚΟΜΠΡΑ.......μάυρο φίδι που τον έφαγε τον κακομοίρη ax0a0x0a0xa0x0a

 

mporxayd7.jpg

 

Μπόρχα: Έχω 1000τρόπους για να σκοράρω

Chill: Μήπως έχεις και 1000τρόπους για να κοντρολάρεις τη μπάλα?

 

Μπόρχα: Θα βάζω 25goal κάθε χρόνο

Chill: Αν πάρετε 25 πένατλι και τα εκτελέσεις όλα......μμμ και πάλι χλωμό το τέρμα δεν είναι δα και τόσο μεγάλο :D

 

Mπόρχα: Είμαι παίχτης περιοχής και παίζω σε κάθε θέση της επίθεσης

Chill: Το κοντόλ το κάνεις μέσα στην περιοχή ή έξω.......?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aς θυμηθούμε και έναν άλλο αστέρα.......

 

 

scorebme9.jpg

 

 

 

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΟΕΟ?

 

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΓΚΟΛ ΟΕΟ?

 

 

ΥΓ. Η εμπάθεια μερικών με τον Θρύλο δεν έχει όρια......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τον πρωταθλητή τον διαβάζουν 10+ χιλιάδες θύματα, την score το πολύ 2 χιλιάδες θύματα :D

2) Ο Βιενλίνσκι αποδείχτηκε κατώτερος των περιστάσεων και απομακρύνθηκε, άσε που σε όλη τη διάρκεια της παραμονής του ήταν εκτός 18άδας. Αντιθέτως η μαύρη κόμπρα παρόλο που αποδείχτηκε φιδάκι του γλυκού νερού παραμένει. Θα ήταν πιο πετυχημένο αν έβαζες κανένα πρωτοσέλιδο με την μεταγραφή του τρισμέγιστου Τσίριτς :D

3) Δεν είμαι εμπαθής απλά κάνω πλάκα, όπως φαντάζομαι και συ.

4) Δίδυμο Βιενλινσκι και Μπόρχα στην επιθετική γραμμή : η χαρά της αντίπαλης άμυνας :D!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Τον πρωταθλητή τον διαβάζουν 10+ χιλιάδες θύματα, την score το πολύ 2 χιλιάδες θύματα :D

2) Ο Βιενλίνσκι αποδείχτηκε κατώτερος των περιστάσεων και απομακρύνθηκε, άσε που σε όλη τη διάρκεια της παραμονής του ήταν εκτός 18άδας. Αντιθέτως η μαύρη κόμπρα παρόλο που αποδείχτηκε φιδάκι του γλυκού νερού παραμένει. Θα ήταν πιο πετυχημένο αν έβαζες κανένα πρωτοσέλιδο με την μεταγραφή του τρισμέγιστου Τσίριτς :D

3) Δεν είμαι εμπαθής απλά κάνω πλάκα, όπως φαντάζομαι και συ.

4) Δίδυμο Βιενλινσκι και Μπόρχα στην επιθετική γραμμή : η χαρά της αντίπαλης άμυνας :D!!!!!

 

 

1.Σημασία δεν εχει πόσοι τις διαβάζουν αλλά πόσοι πραγματικά πιστεύουν τις παπαριές που γράφουν.η διαφορά ξέρεις από που προκύπτει.

2.Η κόμπρα (:-D ) ξεκίνησε σε ελάχιστα παιχνίδια βασικός και αυτό ελέω τραυματισμών του Κωσταντίνου.Ο Βιενλινσκι φέτος έφυγε,οπότε έκατσε και δευτερη χρονιά στην αεκ.

3.Αυτά τα θέματα μόνο στην πλάκα αξίζει να τα παίρνουμε και κουβέντα να γίνεται.Το περί εμπάθειας μου βγήκε γιατί πριν 1 εβδομάδα έκανες τη μεγαλύτερη μεταγραφή της ιστορίας σου και όμως σε αποσχολεί η κόμπρα.

4.Εγώ φαντάζομαι σύστημα 4-3-3 και στην επίθεση Μπόρχα,Βενλίνσκι και Αμποάγκουε (πιο γνωστός και ως πάνθηρας της Αιγύπτου).:-D :-D Μιλάμε για υπερθέαμα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα το νέο διαρκείας...Τελικά έκπτωση δεν υπάρχει παρα μόνο για όσους είχαν διαρκείας ΚΑΙ τις τρεις προηγούμενες χρονιές και όχι μόνο την προηγούμενη. Όχι ότι σώθηκε ο κόσμος 40ευρώ διαφορά απλά το αναφέρω. Από 14B που ήμουν πήγα 12Γ.......πιο κέντρο για να βλέπω τα γκολ που θα ρίχνουμε καλύτερα :D!!!!!!!!

 

Μου άρεσε το διαφημιστικό σλόγκαν "This is AEK" προφανώς κλεμμένο από το "This is Sparta", άντε και σε σποτάκι

 

Ribo: We Will Take The Championship!!!!!

Tzole: This is madness....

Ribo: Madness? This is AEK!!!!!

 

και να πέταγε τον εντεταλμένο του πράκτορα στο πηγάδι.....a0x0ax0a0x0a φάση θα είχε.

 

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΕΚάααααααααααααρααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πιθανοί αντίπαλοι της Ένωσης είναι οι...

1. Λίβερπουλ (Αγγλία) 112.618

2. Αρσεναλ (Αγγλία) 104.618

3. Βαλένθια (Ισπανία) 99.374

4. Σεβίλλη (Ισπανία) 87.374

5. Μπενφίκα (Πορτογαλία) 67.107

6. Άγιαξ (Ολλανδία) 65.995

7. Βέρντερ (Γερμανία) 63.640

8. Σέλτικ (Σκωτία) 62.064

9. Στεάουα (Ρουμανία) 55.255*

10. Λάτσιο (Ιταλία) 51.808

11. Ρέιντζερς (Σκωτία) 47.064*

12. Σαχτάρ (Ουκρανία) 44.726*

13. Μπεσίκτας (Τουρκία) 43.791*

14. Άντερλεχτ (Βέλγιο) 41.594

15. Ντιναμό Κιέβου (Ουκρανία) 38.726

16. Λέφσκι (Βουλγαρία) 38.112*

*Ομάδες που θα μπουν στον Β' προκριματικό γύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και τόοοοσο δύσκολο. Αν εξαιρέσεις τις 4 πρώτες που πολύ χλωμό να τις παλέψουμε, οι 3 επόμενες δύσκολες αλλά όχι ακατόρθωτες, οι υπόλοιπες 9 είναι στα μέτρα μας ή και κατώτερες. Λίγη τύχη στην κλήρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...