Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Rivaldo κοιτάει το τρόπαιο του πρωταθλητή και τραγουδάει: "ΕΛΑ ΣΤΟ ΠΑΠΠΟΥ ΕΛΑ ΣΤΟ ΠΑΠΠΟΥ" xD

 

Για 2 χρόνια στην ΑΕΚΑΡΑ. Ελπίζω σε λίγες ώρες να αρχίσουν να αποχωρούν σιγά σιγά οι Ολυμπιακοί από το site του ribo και πλέον να γίνει δικό μας στέκι όπως επίσης και να αλλάξει αυτό το αηδιαστικό intro με τον Rivaldo να φορά την κόκκινη φανέλα.

 

Καλός ο Rivaldo δεν λέω αλλά Ντέμη το παρασκήνιο πήρε τα 10 πρωταθλήματα, παίξε μπάλα κι εκεί και θα πάμε καλά........... Με το σταυρό στο χέρι και τον Θεό τον ίδιο να φέρεις στην ομάδα πάλι 2οι θα βγούμε......

 

P.s. RIBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO RIBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

P.s.2. Κανένα καλό παπουτσάκι η puma xD? Μετά από τόσα χρόνια Nike και Adidas λέω να τις δώσω μια ευκαιρία!!!!

P.s.3 Με Ντέμη και Rivaldo θα πέσουν όλοι κάτω - ελπίζω τουλάχιστον :D δεν θέλω να σκέφτομαι καν το ενδεχόμενο μιας δεύτερης συdream team. Ήμουν νιος και γέρασα πρωτάθλημα τώρα. Καιρός να λάβουνε τα όνειρα εκδίκηση. ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πλακα πλακα φτιαχνετε καλη ομαδα σιγα σιγα. αυτο παρακαλαω και εγω να ανεβαινει ο ολυμπιακος και η αεκ να μην βγαινει ο δικος μου στο τσου λου να μην βγαινει ο

ισολογισμος μπας και ξεκουμπιστει. που δεν το πιστευω αλλα ο καθενας εχει δικαιωμα στο ονειρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κρατάω και μια πισινή γιατί την τελευταία φορά που κάναμε "ομαδάρα" το καλοκαίρι ξεβρακωθήκαμε με το καλημέρα το Σεπτέμβρη. Το ζήτημα είναι ότι όσο καλή ομάδα και να φτιάξουμε από τον Αύγουστο έρχονται οι σφαλιάρες. 9/16 ομάδες των προκριματικών απλά δεν παίζονται οπότε.........ίσως στραβώσει το κλίμα από νωρίς. Αλλά το θέμα είναι να πάρουμε πρωτάθλημα, θέλω πρωτάθλημα, θέλουμε ΟΛΟΙ οι ΑΕΚτζίδες πρωτάθλημα!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Η ΑΕΚ και η ΑΕΛ πιστεύω ότι είναι οι μόνες ομάδες που κινούνται με σωστό σχεδιασμό, σε βάθος χρόνου, και όχι περιμένοντας να δέσει ξαφνικά μια 11άδα από το πουθενά (που όπως έχω ξαναπεί, δεν έχει γίνει ποτέ, απορώ γιατί το θεωρούμε λύση στην Ελλάδα). Επίσης, ευκαιρίες στους πιτσιρικάδες. Φαίνεται και απ' το ότι δεν απολύουν προπονητές για ψύλλου πήδημα και μέσα στη μέση της σεζόν (δεν μπορώ να πιστέψω ότι έδιωξε τον Μουνιόθ ο ΠΑΟ).

 

Μάλλον έχουμε τους καλύτερους προέδρους αυτή τη στιγμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πάντως περίεργη η ζωή...θυμάμαι πως όταν πρωτοήλθε ο Ριβάλντο είχε ξεσηκωθεί το σύμπαν για να απαξιώσει την παρουσία του, προδικάζοντας πως θα αποτελεί μονάχα έναν φραπεδόβιο δίπλα στο Γεωργάτο και τον Ανατολάκη. Του είχαν και ρεζερβέ θέση σε συνοικιακή καφετέρια, καλού κακού. Φυσικά η ιστορία απέδειξε το αντίθετο, αν και παραμένουν μερικοί αμετανόητοι που θεωρούν πως ο Ριβάλντο έπρεπε να είχε φορέσει κάπα κι όταν πέρδεται να προκύπτουν φλόγες για να τρομάζουν οι οχθροί...η δε κατάκτηση του CL ήταν αυτονόητη.

 

Πλέον ξεκινάει η απαξίωση του Ριβάλντο από τους ομόγαυρους, αλλά κι η αποθέωση της δυναμικής του από τα "συγγενικά" πλέον μέσα. Κλασικές καταστάσεις που έχουν τη βάση τους στο φανατισμό και το άνευ σημασίας πικάρισμα του αντιπάλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε εσείς δεν λεγάτε τον ribo γερό και τώρα τον λέτε θεό!!!!!!! τι να πω

 

Δεν υποστηρίζω καμιά ομάδα

 

Οπαδισμός και συνέπεια δεν είναι έννοιες που συναντώνται συχνά. Αλλιώς θα ήμασταν όλοι μια χαρούμενη οικογένεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπαδισμός και συνέπεια δεν είναι έννοιες που συναντώνται συχνά. Αλλιώς θα ήμασταν όλοι μια χαρούμενη οικογένεια.

 

και εγω προσωπικα οταν ηρθε ο ριβαλντο ελεγα τι τον φερατε αυτον να κραταει τα σημαιακια με τις πατεριτσες? ο οπαδισμος ειναι οπαδισμος. με το που τα χαλασε με τον γαβρο λεω παιχταρας ο ριβαλντο. γενικα οτι φοραει την φανελα του γαβρου μου διαστρεβλωνει την οπτικη. με την αεκ δεν τραβαω κανενα ζορι και λογικο ειναι αυτο γιατι ο εχθρος μου ειναι ο γαβρος οπως ηταν ανεκαθεν. οχι η αεκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πάντως περίεργη η ζωή...θυμάμαι πως όταν πρωτοήλθε ο Ριβάλντο είχε ξεσηκωθεί το σύμπαν για να απαξιώσει την παρουσία του, προδικάζοντας πως θα αποτελεί μονάχα έναν φραπεδόβιο δίπλα στο Γεωργάτο και τον Ανατολάκη. Του είχαν και ρεζερβέ θέση σε συνοικιακή καφετέρια, καλού κακού. Φυσικά η ιστορία απέδειξε το αντίθετο, αν και παραμένουν μερικοί αμετανόητοι που θεωρούν πως ο Ριβάλντο έπρεπε να είχε φορέσει κάπα κι όταν πέρδεται να προκύπτουν φλόγες για να τρομάζουν οι οχθροί...η δε κατάκτηση του CL ήταν αυτονόητη.

 

Πλέον ξεκινάει η απαξίωση του Ριβάλντο από τους ομόγαυρους, αλλά κι η αποθέωση της δυναμικής του από τα "συγγενικά" πλέον μέσα. Κλασικές καταστάσεις που έχουν τη βάση τους στο φανατισμό και το άνευ σημασίας πικάρισμα του αντιπάλου.

 

 

Τα ιδια ειχαν γινει και τοτε με τον Μπαγεβιτς, οταν εφυγε απο την ΑΕΚ για να παει στον Ολυμπιακο...εμεις τον βριζαμε, εσεις τον ειχατε μεσσια...

 

 

Λεω εσεις, γιατι αν δεν κανω λαθος εισαι Ολυμπιακος. Σορρυ αν κανω λαθος παντως.

 

 

Αλλα συμφωνω μαζι σου, η αξια του Ριβαλντο ειναι γνωριμη σε ολους μας, κανεις δεν εχει αμφιβολιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια ειχαν γινει και τοτε με τον Μπαγεβιτς, οταν εφυγε απο την ΑΕΚ για να παει στον Ολυμπιακο...εμεις τον βριζαμε, εσεις τον ειχατε μεσσια...

 

 

Λεω εσεις, γιατι αν δεν κανω λαθος εισαι Ολυμπιακος. Σορρυ αν κανω λαθος παντως.

.

 

o blueviper είναι πρωτοπαλίκαρο/πράκτορας παρά το πέπλο

 

ουδετερότητας που τον περιβάλλει.

 

υ.γ καμμία σχέση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις τόσος κόσμος που αγόρασε φανέλες του Ολυμπιακού με τον Ριβάλντο τώρα θα τις πετάξει?

Ακόμα και αν δεν τις πετάξει δεν θα τις ξαναφορέσει αυτό είναι σίγουρο.

Έτσι έτσι να σας πονάει!!!

Ο Ρίμπο στην ΑΕΚαρα!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o blueviper είναι πρωτοπαλίκαρο/πράκτορας παρά το πέπλο

 

ουδετερότητας που τον περιβάλλει.

 

υ.γ καμμία σχέση

 

 

 

μαλλον δεν με καταλαβες, δεν τα λεω με σκοπο να πικαρω ουτε ειχα σκοπο να ενοχλησω με τα λογια μου τα πιστευω καποιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...