Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

man, δεν ηθελα ποτε να ειναι ηγετης

εξ αλλου , πως να γινει ηγετης καποιος ο οποιος παιζει για τον εαυτο του?

καποιος που οταν ερχεται ο νεος να ζητησει να ριξει ενα φαουλ τον βριζει?

οσο για την τριπλα του...την εχω μαθει απ εξω!!

1-2 προσποιήσεις οτι θα την σπασει εσητερικα και ΣΙΓΟΥΡΑ μετα θα την πεταξει παραλληλα με τη γραμμη και θα αρχισει να τρεχει!!!

θα μπορουσε να τον μαρκαρει ενα καφασι παρατημενο διπλα στη γραμμη του πλαγιου!!!!!

 

νταξ, μπορει να ειμαι πολυ υπερβολικος αλλα οι ευκαιριες που εχασε ηταν απαραδεκτες

 

Δεν είσαι υπερβολικός, και όντως μια ντρίπλα έχει, την οποία πλέον την έχουν μάθει εκτός από εμάς και οι αντίπαλοι αμυντικοί, αλλά ποιόν άλλο έχουμε; Τον Λάκη; Μόνο ο Μαντούκα είναι πιο σοβαρός, αλλά δεν έχει αίσθηση του γκόλ.

 

Όσο για αυτό το πράγμα με τον Τόζερ, δεν έχω καταλάβει γιατί δεν τον αφήνουν να κάνει περισσότερα φάουλ ή να σουτάρει περισσότερο. Είναι ο μόνος που έχει δείξει ότι έχει καλό πόδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

Δεν την είχα παρακολουθήσει στενά την υπόθεση, απλά είχα την αίσθηση ότι η Ερασιτεχνική και σημαντική μερίδα οπαδών ήθελαν Ν. Φιλαδέλφεια και υπήρξε κάποια στιγμή συμφωνία με τον τότε (και νυν, δεν ξέρω...) δήμαρχο.

 

Όμως, με την απόφαση του ΣτΕ μάλλον πάει αυτό οριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ θα ηθελαν γηπεδο στη ν.φιλαδελφεια (αεκτζηδες μιλαω παντα)

 

αρκετοι δημοτες παλι, δεν θελουν για δικους τους λογους.

 

ο δημαρχος της ν.φιλαδελφειας, στην αρχη ειχε ψηφισει κατα ενος γηπεδου στο χωρο εκειπερα, μετα συμφωνησε, τωρα ουτε και εγω δεν εχω ιδεα πλεον τι θελει...

 

ο νικολαιδης το ελεγε καιρο τωρα, δεν μπορει να γινει γηπεδο στη ν.φιλαδελφεια, αν ειναι θα πρεπει να μειωθει παρα πολυ η χωρητικοτητα του γηπεδου (ετσι ειχα ακουσει) περιπου στις 22.500, αντι 45.000 που θελει ο νικολαιδης, και αποψη μου ειναι οτι εχει δικιο.

 

και εγω θα ηθελα να γινει γηπεδο στη ν.φιλαδελφεια, χωρις αυτο να σημαινει οτι συμμεριζομαι αποψεις καποιων ανοητων που θελουν μονο εκει γηπεδο, ας γινει στο οδδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός που ήθελε σίγουρα είναι είναι ο Γρετζελιάς, δήμαρχος 1990-2002. Αυτός έχασε το 2002 στο δεύτερο γύρo, όπως και τώρα το 2006. Ο Αδαμόπουλος, 2002-2006, ο οποίος ήταν κάποτε και οικογενειακός γιατρός μας, γαμώ τους γιατρούς, αλλά @@ δήμαρχος. Αυτός βγήκε με σημαία τη μη έγερση νέου γηπέδου. Στις τελευταίες εκλογές ήρθε τρίτος και καταϊδρωμένος. Τις θέσεις του σημερινού δημάρχου Κόντου για το γήπεδο να σου πω την αλήθεια δεν τις έχω ακούσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειχα ιδεα, οτι ειχαν αλλαξει τοσοι πολυ δημαρχοι στη φιλαδελφεια...

 

 

Kwsn εσυ που εισαι βαζελος, ειχες προβλημα που υπηρχε εκει το γηπεδο, και θα σε πειραζε να χτιστει εκει?

 

 

υγ. δεν το ρωταω για να μαθω αν εισαι ενας απο τους δημοτες που δεν το ηθελαν, απλα ως περιεργεια αν ενοχλουσε το γηπεδο και η ατμοσφαιρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα. Ήταν λίγα τα παιχνίδια που υπήρχε πραγματικά πρόβλημα με κλείσιμο δρόμων κτλ. Μένω βέβαια ένα τεταρτάκι με τα πόδια από το (πρώην) γήπεδο, και δε με ενοχλούσε προσωπικά έτσι κι αλλιώς. Σίγουρα έπρεπε να υπάρχει πρόβλεψη για θέσεις parking μια και τα πράγματα είναι λίγο στριμωγμένα. Μεγαλύτερο πρόβλημα για μένα η οδική πρόσβαση. Αλλά και πάλι, υπάρχει και ο Περισσός κοντά.

 

Ίσα ίσα που με ενοχλεί λίγο που φεύγει. Όπως με ενόχλησε που πήρε ο μην πω τι ο Βοϊλής και πήγε των Ιωνικό στη Λαμία. Εκεί που είχε η πόλη 2 ομάδες, τώρα τίποτα.

 

Αρκετοί περίοικοι που αντιδρούσαν ήταν μαγαζάτορες*. Τώρα βέβαια που έχουν πέσει οι δουλειές εκεί γύρω, την έχουν ακούσει.

 

 

*Χαρακτηριστικό παράδειγμα ο σουβλατζής που έχει γεμάτο το μαγαζί με αφίσες κασκόλ κτλ της ΑΕΚ και τον είχα δει να πανυγυρίζει το Ευρωπαϊκό Κύπελλο στο μπάσκετ στην τηλεόραση. Από τους μεγαλύτερους πολέμιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα. Ήταν λίγα τα παιχνίδια που υπήρχε πραγματικά πρόβλημα με κλείσιμο δρόμων κτλ. Μένω βέβαια ένα τεταρτάκι με τα πόδια από το (πρώην) γήπεδο, και δε με ενοχλούσε προσωπικά έτσι κι αλλιώς. Σίγουρα έπρεπε να υπάρχει πρόβλεψη για θέσεις parking μια και τα πράγματα είναι λίγο στριμωγμένα. Μεγαλύτερο πρόβλημα για μένα η οδική πρόσβαση. Αλλά και πάλι, υπάρχει και ο Περισσός κοντά.

 

 

Δεν ξέρω αν ακουσες τον Ανατωλιατάκη ( πρόεδρο της ερασιτεχνικής). Ο τύπος μίλησε για γήπεδο 25000 θέσεων με 3500 θέσεις πάρκινγκ. Και ρωτάω είναι δυνατόν να είναι τόσο χάζοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δούμε τώρα τι θα φωνάζουν αύριο τα καλόπαιδα της original για το γήπεδο, αλλά να μου πείς αυτοί δεν καταλαβαίνουν και πολλά και αν έχουν κολλήσει σε μια άποψη θα την φωνάζουν είτε έχουν δίκιο είτε άδικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βυζανινε τα καλόπαιδα της R θα βρίζουν απο το 0 ως το 90 την μάνα-αδερφή-γυναίκα και το παιδί του με ημερομηνία λήξης προέδρου.

 

ΥΓ Το γήπεδο ΜΟΝΟ στα σκουπίδια !!!

 

 

Edited By The_Edge: Αφαίρεσα τους χαρακτηρισμούς... Πρόσεχε λίγο τις εκφράσεις σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βυζανινε τα καλόπαιδα της R θα βρίζουν απο το 0 ως το 90 την μάνα-αδερφή-γυναίκα και το παιδί του κοκαίνάκια ψευτοαριστεριστή ρουφιάνου και με ημερομηνία λήξης προέδρου.

 

ΥΓ Το γήπεδο ΜΟΝΟ στα σκουπίδια !!!

 

Αν και Παναθηναϊκός, Ευάγγελε, θυμήσου οτι όταν έφυγε απο την ΑΕΚ ο BIG Μάκης, είχε γίνει ντόρος για το πως βρέθηκε ξαφνικά στο σπίτι του Ντέμη. Τότε,και όταν ανέλαβε ο Ντέμης ακόμα περισσότερο, τρέξατε όλοι να κράξετε τον Ψωμιάδη και να δώσετε πλάτες στο Ντέμη, για να καθαρίσει η ομάδα. Μπράβο σας γι'αυτό και καλά κάνατε. Όταν όμως φτάνετε στο σημείο να λέτε, σαν Original, όσα λες κι εσύ, δικαιώνετε τον Ψωμιάδη. Και, επειδή κάτι τύποι σαν αυτόν την έχουν στημένη στη γωνία για να ξαναπιάσουν τα πόστα, λίγο απέχει απο το να ξανέρθει σαν σωτήρας και αυτός. Δεν στηρίζω τον Ντέμη, δεν έχω και λόγο να το κάνω. Θέλεις όμως εσύ αλήθεια, να ξαναδείς στην ομάδα τον Μάκαρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ρε ΑΕΚΑΡΑ! Αυτή τη φαγωμάρα αν δεν είχαμε μεταξύ μας θα είχαμε δει μεγάλα πράγματα. Αλλά μάλλον είμαστε καταδικασμένοι να τρωγόμαστε. Πάντα κάτι θα βρίσκουμε για να διχαζόμαστε. Δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελατε Αυριο Οακα Να βοηθησετε Την Ομαδα Οσοι Πιστευετε Οτι Υπαρχει Πολεμικη Στο Ντεμη Και Αφηστε Τισ Μεμψιμοιριεσ...το Θεμα Ειναι Ομωσ Να Φωναζετε αεκ Και Οχι Νικοο-λαϊδησ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...