Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σιγά ρε συ Str...έριξε σε σας 4 ο βάζελος και θα βάλει και 5 στη Λανς? Ίδια ομάδα έχετε με τους Γάλλους? Για χαλαρώστε λίγο. Όσο για Καραϊσκάκη άστο καλύτερα ούτε οι ίδιοι δεν το πιστεύουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ψαχνουν τωρα καποιοι να καταφερουν με τα σχολια τους δεν καταλαβαινω...

μονο γελοια μπορουν να χαρακτηριστουν,

 

οχι τα σχολια τους, αλλα τα ιδια τα ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινουν και οι γαβροι στην συζητηση να πουν οτι ειναι στο +13 και χαιρονται.Δεν κοιτανε που στην Ευρωπη τα μαζευουν 5-5 τα γκολ και δεν μπορουν να σταυρωσουν νικη χαιρονται γιατι ειναι λιγοτερο χαλια απο τους αλλους στην Ελλαδα.Τι να πει κανεις.

 

Ποιος Αεκτζης ειναι υπερ του Ντεμη και ποιος κατα απο εδω μεσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι υπερ, γιατι εχει και τα αρχιδια και τα κοτσια και ασχολειται με κατι που λιγοι θα εκαναν, και οταν ειχε ερθει η στιγμη λεγανε, οχι ευχαριστω δεν θα παρω, σιγα μην βαλω λεφτα κτλ...

 

και γιατι πιστευω οτι δεν εχει σκοπο να φαει απο την ομαδα λεφτα...οπως καποιοι αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ένα πράγμα ξέρω για το Ντέμη...

Ηρθε στην ομάδα σαν πρόεδρος και καταφερε να την βάλει στο αρθρο 44 και να μη χρωστάει πλέον σε κανενα.

 

Τωρα για κατι οργανομένους(γκουχ γκουχ ονοματα δε λεω) που βγαινουν και τον βρίζουν εχω να πω ότι απλα τωρα που σταματησαν να βγαζουν λεφτα απο την ΑΕΚ κανουν αγώνα να τον διώξουν για να πιουν παλι το αιμα της ομαδας...

 

Εγω την Αεκ θελω να τη βλέπω να παιζει ωραια μπαλα και ας χάνει.Ξέρω ότι λεφτα δεν εχει αλλα κανει καθε δυνατή προσπάθεια να παρει καλους παιχτες(οχι απαραιτητα ακριβους)

Θελω να ελπίζω ότι θα μείνει ο Φερερ στο παγκο και δε θα φύγει...Αν μείνει πιστευω ότι σε 2-3 χρόνια θα κανει την ομαδα να πετάει.

 

Ελπίζω το γήπεδο μας να φτιαχτει γρήγορα γιατι η ομάδα δεν εχει εδρα...και το ΟΑΚΑ ειναι πολύ κρύο ακομα και με 30000 κόσμο μεσα!Καπου εκει χανουμε τον 12 παιχτη που εχει ο ολυμπιακός για παραδειγμα με το Καραισκάκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ένα πράγμα ξέρω για το Ντέμη...

Ηρθε στην ομάδα σαν πρόεδρος και καταφερε να την βάλει στο αρθρο 44 και να μη χρωστάει πλέον σε κανενα.

 

Τωρα για κατι οργανομένους(γκουχ γκουχ ονοματα δε λεω) που βγαινουν και τον βρίζουν εχω να πω ότι απλα τωρα που σταματησαν να βγαζουν λεφτα απο την ΑΕΚ κανουν αγώνα να τον διώξουν για να πιουν παλι το αιμα της ομαδας...

 

Εγω την Αεκ θελω να τη βλέπω να παιζει ωραια μπαλα και ας χάνει.Ξέρω ότι λεφτα δεν εχει αλλα κανει καθε δυνατή προσπάθεια να παρει καλους παιχτες(οχι απαραιτητα ακριβους)

Θελω να ελπίζω ότι θα μείνει ο Φερερ στο παγκο και δε θα φύγει...Αν μείνει πιστευω ότι σε 2-3 χρόνια θα κανει την ομαδα να πετάει.

 

Ελπίζω το γήπεδο μας να φτιαχτει γρήγορα γιατι η ομάδα δεν εχει εδρα...και το ΟΑΚΑ ειναι πολύ κρύο ακομα και με 30000 κόσμο μεσα!Καπου εκει χανουμε τον 12 παιχτη που εχει ο ολυμπιακός για παραδειγμα με το Καραισκάκη...

η αποψη μου σαν παρατηρητης ειναι οτι έπρεπε ο ντεμης να την ρίξει στην 4 εθνικη και να την εξυγιάνει. σε τεσσερα χρονια θα ηταν παλι α εθνική χωρίς κανένα χρέος, αλλα με έσοδα που έχει και τώρα πλην του ch.leag.

το παράδειγμα το εδωσε η φιορεντίνα και στεκεται στο campionato που ειναι δυσκολοτερο πρωτάθλημα απο της ελλάδας.

στην ελλάδα θα ηταν πολυ ποιο ευκολο και δεν θα του μίλαγε κανένας. ουτε καν οι οργανωμένοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί οι οργανωμένοι δεν τα έβαλαν με Ψωμιάδη και Νετμεντ. Αυτούς που καταχρέωσαν την ΑΕΚ.Δεν με πείθουν ότι ο Ντέμης είναι τόσο αλήτης. Η ΑΕΚ αρχίζει και ξεχρεώνει.Πραγματικά δεν με νοιάζει να μην πάρουμε πρωταθλημα για 5χρόνια αρκει να έχουμε μία σωστά οργανωμένη ομάδα.

 

Το μεγαλύτερο λάθος του Ντέμη, ήταν η μεγαλύτερη μαγκιά του, να τα βάλει με τους κάφρους του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα χρόνια η ΑΕΚ είχε πρόβλημα διοίκησης. Όλα τα λαμόγια την είχανε και την καταχρεώσανε.

 

Ο Ντέμης μας έβγαλε απο αυτό τον γολγοθά και επιτέλους η ΑΕΚ έχει μια σοβαρή δίοικηση που δεν περιμένει να φάει απο το "παιδί" της.

 

Πιστεύω στον Ντέμη και είμαι μαζί του μέχρι τέλος. Αυτό που πιστεύω οτι χρειάζεται είναι χρόνος. Τώρα που τα χρέη έχουν μαζευτεί, θα πάρουμε και μερικά καλά παιχτάκια και θα στρώσει και η ομάδα. Μην γελιόμαστε, αυτή την στιγμή δεν έχει παίχτες η ΑΕΚ εκτός απο μερικές εξεραίσεις. Η αρχή ήδη έχει γίνει με τον προπονητή.

 

Θλίβομαι ιδιαίτερα με την μ...ια ορισμένων οπαδών που φέρνουν συνέχεια εμφύλιο στην ομάδα. Δεν μπορούν μια φορά να δείξουν πίστη και να δράσουν ενωμένοι υποστηρίζοντας την ομάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θλίβομαι ιδιαίτερα με την μ...ια ορισμένων οπαδών που φέρνουν συνέχεια εμφύλιο στην ομάδα. Δεν μπορούν μια φορά να δείξουν πίστη και να δράσουν ενωμένοι υποστηρίζοντας την ομάδα;

 

Μήπως δεν θέλουν;:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αποψη μου σαν παρατηρητης ειναι οτι έπρεπε ο ντεμης να την ρίξει στην 4 εθνικη και να την εξυγιάνει. σε τεσσερα χρονια θα ηταν παλι α εθνική χωρίς κανένα χρέος, αλλα με έσοδα που έχει και τώρα πλην του ch.leag.

το παράδειγμα το εδωσε η φιορεντίνα και στεκεται στο campionato που ειναι δυσκολοτερο πρωτάθλημα απο της ελλάδας.

στην ελλάδα θα ηταν πολυ ποιο ευκολο και δεν θα του μίλαγε κανένας. ουτε καν οι οργανωμένοι

 

Για το παρελθόν:Αν η ομάδα έπεφτε στη Δ΄ Εθνική, το οποίο θα ήταν δίκαιο όχι μόνο για την ΑΕΚ αλλά και για ένα σωρό ομάδες, τότε ο Νικολαΐδης θα είχε να αντιμετωπίσει τον πόλεμο και τη λάσπη από τους "καλοθελητές" οπαδούς, θα έμενε στην ιστορία της ως ο πρόεδρος με τον οποίο έπεσε η ομάδα, ως μλκς επειδή υπήρχε σε ισχύ ένα άρθρο ενός νόμου και αυτός εκείνο το διάστημα τα έξυνε...

Για το παρόν Εν πολλοίς είναι ανεξήγητη όντως αυτή η κατάρρευση. Υπήρχαν διαστήματα στη φετινή σαιζόν που η ομάδα απέδωσε καλό ποδόσφαιρο, τηρουμένων των αναλογιών. Ακόμα και στο ματς με το γαύρο πιστεύω ότι στάθηκε λίγο καλύτερα απ' αυτόν στο γήπεδο. Ο Φερέρ, ο οποίος είναι εξαιρετικός για μένα, πιστεύω ότι θα επαναφέρει την ομάδα.

Για το μέλλον Αφήστε τα πρωταθλήματα, τα κύπελλα και τις Ευρώπες...Προέχει η δημιουργία ενός μεγάλου γηπέδου εκτός Φιλαδέλφειας και η δημιουργία προπονητηρίου. Αυτά πρώτα να τρέξουν και σιγά σιγά η ομάδα θα γίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν μπορω να καταλαβω γιατι θεωρειται τοσο καλο προπονητη τον μουνιοθ??Η πορεια της ομαδας σε πρωταθλημα και ευρωπη ειναι μετρια.Βλεπετε οτι εχει δωσει κατι ο φερερ στην ομαδα?Ο ιβιτς γιατι εφυγε?ξερει κανενας?

 

σορρυ για το μουνιο.Στο φερερ αναφερομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...