Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε hapagan τι κάθεσαι και ασχολείσαι με τους adi, alsos.

Φυσικά ηταν πέναλτι και τα δύο.

Και τη δεύτερη θέση μπορούμε εύκολα να τη χάσουμε τη επομενη Κυριακή αν παίξουμε όπως χτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

βασικα, θα το παιξω κι ολας....

2πλο και 50 ευρω

 

ετσι για να μην κλαιω μετα την ηττα

 

αν ειναι πανω απο 2.3 εχει φυγει

θα βρω και 2 γερους ασους και ξενοιασα

 

ΠΑΜΕ ΡΕ ΑΕΚ!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε γιατί δεν νίκησε σήμερα ο Παναθηναικός.Έχεις εξήγηση?

Γιατί αν δεν έχεις εξήγηση είσαι συκοφάντης!

 

Δεν σε συκοφαντώ. Σου επιστρέφω την κατηγορία.

Τώρα το γιατί δεν νίκησε είναι πολύ απλό. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΑΔΑ. Ετσι απλά. Αλλωστε μην κοιτάς μόνο τα αποτελέσματα, αλλά κ την απόδοση μιας ομάδας.

 

ΥΓ: Για τα κομένα ofside του οφη δεν βλέπω να μιλάει κανείς :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε συκοφαντώ. Σου επιστρέφω την κατηγορία.

Τώρα το γιατί δεν νίκησε είναι πολύ απλό. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΑΔΑ. Ετσι απλά. Αλλωστε μην κοιτάς μόνο τα αποτελέσματα, αλλά κ την απόδοση μιας ομάδας.

 

ΥΓ: Για τα κομένα ofside του οφη δεν βλέπω να μιλάει κανείς :-D

Μα όταν έχεις παράρτημα δεν είναι ανάγκη να έχεις καλή ομάδα γιά να νικήσεις.Δεν μας τα λες καλά νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα 'οταν έχεις παράρτημα δεν είναι ανάγκη βνα έχεις ομάδα.Δεν μας τα λες καλά νομίζω.

 

Δηλαδή πιστεύεις ότι δεν έχει καμία σχέση παο με οφη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

evangelos ξεμειναμε απο επιχειρηματα ή μου φαινεται?

απο τη μια λες οτι ειναι παραρτημα απο την αλλη λες οτι δεν ειχε ομαδα ο Παο και δεν κερδισε.

 

τωρα δεν ξερω ουτε εγω ουτε εσεις αν ο Παο και ο Οφη αυτη τη στιγμη εχουν διοικητηκες σχεσεις. βεβαια ο Οφη εκοψε 4 βαθμους φετος απο τον Παο αν κατι λεει αυτο.

 

η διατησια στο Οακα ηταν για τα μπαζα. απο τη μια δεν εδωσε ενα καταφανεστατο πεναλντυ στον Παο προς το τελος του αγωνα (δεν φανταζομαι να υπαρχει λογικος ανθρωπος που να αμφισβητει τα πρωτα 2) απο την αλλη ο Οφη δικαιοτατα διαμαρτυρεται για κομμενα τετ α τετ ενω οι επιθετικοι καλυπτονταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκιο τελικά. Ο παο δεν έχει καμία σχέση με τον οφη :mrgreen:

ειναι 2 ξεχωριστές ομάδες που δεν έχουν καμία σχέση οι πρόεδροι τους. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ΟΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πιστεύεις ότι δεν έχει καμία σχέση παο με οφη?

 

Σας λέω λοιπόν ότι ο ΟΦΗ έχει αποδεσμευθεί από τον Παναθηναικό.Υπάρχει μάλιστα καί μεγάλη ψυχρότητα στις σχέσεις.Ο ΟΦΗ γιά όσους δεν ξέρουν ήταν η ομάδα τού αληθινού Ομιλίτη Θόδωρου Βαρδινογιάννη πού μετά τον θάνατό του πέρασε στα χέρια της οικογένειας.Είδαν καί απόειδαν με την εχθρική στάση των φίλων τού ΟΦΗ καί την αχαριστία όπως λένε πού δείχνουν απέναντι στούς ευεργέτες πού την παράτησαν την ομάδα.Ρε είστε καλά?Πως θα έχω εγώ παράρτμα τον ΟΦΗ καί θα μού κόβει τέσσερις βαθμούς!Δεν θέλει καί πολύ μυαλό έτσι?

Εδώ καί δυό τρία χρόνια προσπαθεί η οικογένεια να ρίξει τον ΟΦΗ στην Βκατηγορία αλλά ευτυχώς έχει στήριξη η ομάδα από τον κόσμο της καί τσίμα τσίμα τα καταφέρνει κάθε φορά.Φέτος με την κατάσταση πού έχουν όλες οι ομάδες υπάρχει αισιοδοξία ότι ίσως βγεί Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκιο τελικά. Ο παο δεν έχει καμία σχέση με τον οφη :mrgreen:

ειναι 2 ξεχωριστές ομάδες που δεν έχουν καμία σχέση οι πρόεδροι τους. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ΟΚ

 

εστω οτι εγω δεχομαι την αποψη σου. ο Παο και ο Οφη ειναι σωματεια με την ιδια διοικηση. μπορεις να μου εξηγησεις τα φετινα αποτελεσματα? και δεν ειναι οτι ηταν αδιαφορα τα ματς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εστω οτι εγω δεχομαι την αποψη σου. ο Παο και ο Οφη ειναι σωματεια με την ιδια διοικηση. μπορεις να μου εξηγησεις τα φετινα αποτελεσματα? και δεν ειναι οτι ηταν αδιαφορα τα ματς.

 

Οταν μου εξηγήσεις και 'συ το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αποτελεσμα του πρωτου αγωνα ηταν 3-3, αποτελεσμα που μεγαλωσε τη διαφορα απο τον πρωτοπορο Οσφπ στους 5 βαθμους αν θυμαμαι καλα.

μαλιστα ο Ουελιγκτον στο 93' εκοψε με ψαλιδακι γκολ του Παο που θα ηταν και το νικητηριο πανω στη γραμμη

 

παραρτημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε συκοφαντώ. Σου επιστρέφω την κατηγορία.

Τώρα το γιατί δεν νίκησε είναι πολύ απλό. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΜΑΔΑ. Ετσι απλά. Αλλωστε μην κοιτάς μόνο τα αποτελέσματα, αλλά κ την απόδοση μιας ομάδας.

 

ΥΓ: Για τα κομένα ofside του οφη δεν βλέπω να μιλάει κανείς :-D

 

3 Κομμένα offside. Τα λέω καλά;

 

1 πέναλτι που δε δόθηκε στον Παναθηναϊκό και μια κόκκινη που δε βγήκε στο πρώτο ημίχρονο.

 

Κατα τα άλλα, γιατί μας λες για τα offside; Αφού δεν τα χρειαζόμαστε για το παράρτημα.

 

Αλήθεια, το ίδιο καλά είχε παίξει ο Σηφάκης και με τον Ολυμπιακό, όπως σήμερα, ειδικά στην Κρήτη, το θυμάσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αποτελεσμα του πρωτου αγωνα ηταν 3-3, αποτελεσμα που μεγαλωσε τη διαφορα απο τον πρωτοπορο Οσφπ στους 5 βαθμους αν θυμαμαι καλα.

μαλιστα ο Ουελιγκτον στο 93' εκοψε με ψαλιδακι γκολ του Παο που θα ηταν και το νικητηριο πανω στη γραμμη

 

παραρτημα?

 

ΟΚ

Ασ μην το συνεχίζουμε. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μου εξηγήσεις και 'συ το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα.

 

Εξήγησέ μου και τα αποτελέσματα του ΟΦΗ με τον Ολυμπιακό φέτος.

 

Εξήγησέ μας και γιατί έκανες bold το ότι ο παίκτης του ΟΦΗ έδιωξε τη μπάλα πάνω στη γραμμή. Προμελετημένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...