Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά λόγω προβλημάτων υγείας χάθηκα όλο αυτόν τον καιρό. Είχαμε έναν από τους καλύτερους γιατρούς της ευρώπης.Αναφέρομαι στον Λάκη τον Νικολάου που λόγω προσωπικής κόντρας με τον Ντέμη Νικολαϊδη δεν ανήκει πλέον στην ομάδα μας παρότι και μεγάλος Αεκτζής.Θα θυμάστε ότι ακόμα και σαν ποδοσφαιριστής ο Ντέμης δεν έκανε τις εγχειρήσεις στον Νικολάου όπως τότε όλη η ομάδα αλλά κατέφευγε σε γιατρό στο Βέλγιο.Το χει πληρώσει σε μεγάλο βαθμό αυτό φέτος η ομάδα μας.Συγνώμη αλλά πιστεύω από αυτά που βλέπω ότι οι σημερινοί μας γιατροί είναι για τα μπάζα.Πότε δεν θυμάμαι την ομάδα μας να έχει τόσο σοβαρά προβλήματα τραυματισμών.Τι να προτοθυμηθώ την υπόθεση του Αλεξόπουλου με αποτυχημένες θεραπείς και εγχειρήσεις, του Γεωργέα, του, Έμερσον, ή του Λάγου που εδώ και 4 μήνες έχουν περάσει τσάμπα και τον ξαναβάζουν για εγχείρηση. Εδώ παιδιά ο Ζήκος έκανε εγχείριση πριν ένα μήνα στον Νικολάου επειδή αρνήθηκε να τον εγχειρίσει ο Λεβάκος λέγοντας ότι ο προσωπικός του γιατρός παραμένει ο Νικολάου και σε ένα μήνα τον ξανάδαμε στο γήπεδο.Μπορεί να μου πείτε ότι δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες αλλά τόσες συμπτώσεις και περιστατικά δεν νομίζω να έιναι τυχαίες και μου κάνει εντύπωση γιατί ο κ.Λεβάκος είναι διευθυντής στο ΙΑΣΩ GENERAL.Δεν ξέρω τι να πω πρέπει να βρει λύση το συντομότερο ο Νικολαίδης. . . .

 

εμενα απο την αλλη μου φαινεται πως αν κανεις προπονηση σε χαλικια, τραυματισμους θα εχεις μπολικους

 

για αυτο πριν το γηπεδο και πριν τα μεγαλα ονοματα θελω προπονητηριο και οχι το χωραφι στους Θρακομακεδονες...

 

Συμφωνώ σε αυτό αλλά θυμήσου ότι πάντα η ομάδα μας σε χαλίκια έκανε προπονήσεις χωρίς να χει αυτά τα προβλήματα.Μάλιστα υπήρχαν χρόνια που οι Θρακομακεδόνες ήταν σε πολύ χειρότερη κατάσταση από την σημερινή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μπα ψιλοδιαφωνώ μαζί σου ως προς το ιατρικό επιτελείο.

3 τραυματισμοί προέρχονται από υποτροπιασμό δλδ αν τα λέω καλά επειδή τους έβαλαν να παίξουν νωρίτερα από ότι έπρεπε.

 

Και οι υποτροπές ευθύνη των γιατρών είναι ρε φίλε.Αν δεν δώσει το οκ ο γιατρός ο προπονητής δεν βάζει τον παίχτη να παίξει.Άσε που ο Αλεξόπουλος δεν έπαθε καμία υποτροπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι υποτροπές ευθύνη των γιατρών είναι ρε φίλε.Αν δεν δώσει το οκ ο γιατρός ο προπονητής δεν βάζει τον παίχτη να παίξει.Άσε που ο Αλεξόπουλος δεν έπαθε καμία υποτροπή.

 

Καλώς τον!!!:-D

Τί εγινε καλά είσαι;

 

 

Ναι είπα ότι διαφωνώ στο ότι δεν φταίει αποκλειστικά ο γιατρός, αλλά όλο το ιατρικό επιτελείο. Απλώς το διατύπωσα λάθος:oops: #

 

Αντε και σιδερένιος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω τελικά τα έσοδα της ομάδας απο το CL να μας τα τρώνε οι γιατροί!!! Με αυτούς τους γιατρούς που έχουμε στην ομάδα δεν βλέπω προκοπή. Αφού σκέφτομαι κι εγώ να πάω να πάρω μέρος σε μια προπόνηση της ΑΕΚ μπας και πάρω καμιά αναρρωτική άδεια από τη δουλειά μου για 6 μήνες!!!! Πέρα όμως από την πλάκα μου κάνει φοβερή εντύπωση αυτό το πράγμα με τους τραυματισμούς. Και όλο θλάσεις παθαίνουν οι παίχτες μας με το παραμικρό. Πολλές φορές οι θλάσεις οφείλονται στο γεγονός ότι ένας παίχτης δεν είναι καλά γυμνασμένος. Φανταστείτε ότι το καλοκαίρι πήραμε στην ομάδα και τον Μπάγκσμπο που είναι ειδικός και ένας από τους καλύτερους στον τομέα του στην Ευρώπη στο να βγάζει ειδικό πρόγραμμα εκγύμνασης για τον κάθε παίχτη ανάλογα με τις ανάγκες, τις αντοχές, την μυική δύναμη κλπ. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει. Πάντως πρέπει με κάποιον τρόπο να σταματήσει αυτό το φαινόμενο γιατί μας βλέπω σε λίγες εβδομάδες, όχι αποστολή για αγώνα, αλλά ούτε 11άδα δεν θα μπορούμε να συμπληρώσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να δούμε σήμερα ποιος θα χει σειρά.Metmat ωραία η λύση σου για αναρρωτική.Τι μυρίστηκαν την δουλειά οι γιατροί της ΑΕΚ ότι είναι κρεοπώληδες και έστειλαν τον Χετεμάι στην Φιλανδία για εγχείρηση.Επιτυχημένη διάβασα σήμερα λέει ότι ήταν.Άντε να δούμε.Εντω μεταξύ ελπίζω να κερδίσουμε σήμερα γιατί πάνε 2,5 μήνες από τότε που έχουμε να πάρουμε διπλό.Φίλε cmelegos η ομάδα δεν πάει καλά και το χειρότερο είναι ότι (από έγκυρο ρεπόρτερ της ομάδας) έχω μάθει ότι τα έχει τσουγκρίσει ο Ντέμης με τους επενδυτές και το καλοκαίρι μάλλον θα αποχωρήσουν από την ομάδα.Για αυτό και ο Νικολαίδης δεν έκανε μεταγραφές φέτος.Με τα λεφτά που έβγαλε τους ξεπλήρωσε όλα τα λεφτά που είχαν βάλει προκαταβολικά και περιμένει τα φετινά έσοδα για να μπορέσει να κινηθεί μεταγραφικά του χρόνου.Πράγμα που σημαίνει ότι αν δεν βγούμε Ch League την.....Το δημοσίευμα του Ελεύθερου τύπου ήταν πέρα ως πέρα αληθινο και ας το διέψευσε η ΠΑΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημαρτον γαμώ τη διαιτησία!Δεν παίζουμε που δεν παίζουμε μας αφαιρούν και γκολ...

Τι άλλο θα γίνει φέτος...

Μάλλον τα κύκλωματα δεν θέλουν τον Ντέμη!

Εγώ πάντως τον θέλω για πρόεδρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω - όταν μετά από παιχνίδι στο οποίο δεν σου έχουν δώσει 2 καθαρά πέναλτι και έχει γίνει φασαρία όλη τη βδομάδα για αυτό το θέμα, πας στον εργοτέλη και γίνεται ολοφάνερο πέναλτι στα 15 δευτερόλεπτα και δεν το δίνει, δεν γίνεται να μην είναι στημένος ο διαιτητής.

 

Κρίμα, ο Ντέμης ήταν ο μοναδικός που προσπάθησε να βετιώσει τα πράγματα στην αθλιότητα που λέγεται ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά δεν τον στηρίζει κανένας άλλος. Να φύγει να ησυχάσει ο άνθρωπος, να μπλέξουμε πάλι με μελισσανίδιδες, να γίνουμε σαν τα μούτρα του κόκκαλη, μπας και πάρουμε πρωτάθλημα. Γιατί τελικά μόνο έτσι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ρε παιδιά δεν με νοιάζει καμία διατησία αρκεί να μην φύγει ο Ντέμης και αφήστε τους να παίρνουν πέτσινα πρωταθλήματα. Εγώ δεν θέλω μεταγραφές ομάδα θέλω!Και η ΑΕΚ είναι ΟΜΑΔΑ!και είμαι πολύ υπερήφανος για αυτό!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να χρειαζόμαστε την διαιτησία παιδιά για να κερδίσουμε τον Εργοτέλη.Άλλωστε πάντα κόντρα την είχαμε.Πρώτα όμως να κοιτάξουμε να φτιάξουμε ομάδα και μετά να παραπονεθούμε δίκαια για το σφάξιμο που μας ρίχνουν κάθε αγωνιστική.Η ομάδα ήταν για τα μπάζα και είναι κρίμα γιατί ο κόσμος είναι πάντα κοντά τους και την στηρίζει αφάνταστα.Δυστυχώς η ομάδα μας δεν βοηθήθηκε μεταγραφικά και πάλι και δεν νομίζω να χρειαζόμασταν τρελά λεφτά για να παίρναμε παίκτες τύπου Ογκουνσότο,Τσιμπούρ,Κοιλιάρα κτλ.Δυστυχώς έχουμε τα χειρότερα άκρα στην Ελλάδα εδω και 2 χρόνια εξαιρώντας φυσικά τον Γεωργέα.Αντε παιδιά περαστικά μας.Θυμάμαι χρονιές που κερδίζαμε το ν Ολυμπιακό με κόντρα διαιτησία και με 9 παίχτες και τώρα δυσκολευόμαστε με τον Εργοτέλη.Τουλάχιστον όμως γνωρίζω ότι η διοίκηση είναι καθαρή και δεν είναι λαμόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, ο Ντέμης ήταν ο μοναδικός που προσπάθησε να βετιώσει τα πράγματα στην αθλιότητα που λέγεται ελληνικό πρωτάθλημα, αλλά δεν τον στηρίζει κανένας άλλος.

 

Και ο Πηλαδάκης παρακαλώ, αλλά τα ίδια κάνουν και σε μας. Κάθε φορά που γίνεται προσπάθεια διαμαρτυρίας, στο επόμενο παιχνίδι έχουμε τα χειρότερα λες και θέλουν να περάσουν το μνμ "άντε ρε που θα μας κάνετε και κριτική. Εμείς κάνουμε κουμάντο εδώ πέρα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να χρειαζόμαστε την διαιτησία παιδιά για να κερδίσουμε τον Εργοτέλη.Άλλωστε πάντα κόντρα την είχαμε.Πρώτα όμως να κοιτάξουμε να φτιάξουμε ομάδα και μετά να παραπονεθούμε δίκαια για το σφάξιμο που μας ρίχνουν κάθε αγωνιστική.Η ομάδα ήταν για τα μπάζα και είναι κρίμα γιατί ο κόσμος είναι πάντα κοντά τους και την στηρίζει αφάνταστα.Δυστυχώς η ομάδα μας δεν βοηθήθηκε μεταγραφικά και πάλι και δεν νομίζω να χρειαζόμασταν τρελά λεφτά για να παίρναμε παίκτες τύπου Ογκουνσότο,Τσιμπούρ,Κοιλιάρα κτλ.Δυστυχώς έχουμε τα χειρότερα άκρα στην Ελλάδα εδω και 2 χρόνια εξαιρώντας φυσικά τον Γεωργέα.Αντε παιδιά περαστικά μας.Θυμάμαι χρονιές που κερδίζαμε το ν Ολυμπιακό με κόντρα διαιτησία και με 9 παίχτες και τώρα δυσκολευόμαστε με τον Εργοτέλη.Τουλάχιστον όμως γνωρίζω ότι η διοίκηση είναι καθαρή και δεν είναι λαμόγια.

 

Φίλε μου, η ΑΕΚ αυτή την περίοδο κάνει μια φυσιολογική κοιλιά όπως κάνουν όλες οι ομάδες στη διάρκεια του πρωταθλήματος. Έχει παίξει και πολύ καλή μπάλα που ευχαριστιέσαι να την βλέπεις (Νοέμβριο - Δεκέμβριο). Δέν είναι δυνατόν το κριτήριο για το αν πρέπει να διαμαρτύρεσαι για τη διαιτησία να είναι το πώς έχεις παίξει. Με τη λογική αυτή, να κάνουμε και μια κριτική επιτροπή που θα αποφασίζει ποιά ομάδα παίζει ωραίο ποδόσφαιρο ώστε να δικαιούται να πάρει πέναλτι.

 

Και εδώ που τα λέμε, όταν δεν παίζεις καλά φαίνεται η άσχημη διαιτησία. Όταν παίζεις καλά, μπορείς να καλύψεις και τα 2 ανάποδα σφυρίγματα. Ο Παναθηναϊκός έπαιζε καλή μπάλα με τον Πανιώνιο όταν κέρδισε με πέναλτι στο 88'; Ή ο Ολυμπιακός με τον Άρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαν πια αυτοι οι διαιτητες εχουν βαλει στο ματι την αεκ!!Τι αδικια κ αυτη θεε μου...Πρεπει επιτελους να γινει καταγγελια!Δεν παει αλλο πια!Αν δεν ειχε αδικηθει η αεκ θα ειχε παρει ηδη απο τωρα το πρωταθλημα:-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατόν το κριτήριο για το αν πρέπει να διαμαρτύρεσαι για τη διαιτησία να είναι το πώς έχεις παίξει.

 

Πες το στους Ολυμπιακάκηδες αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...