Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και το 2007 ξεκινάει με το χειρότερο τρόπο για την Αεκ.Ούτε παίχτες πήραμε και αρκετούς χάσαμε από τραυματισμούς και συντριβήκαμε από Πάοκ.

Άντε ας ελπίσουμε να φτιάξουν τα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Χιλια συγγνωμη απο τους υπολοιπους φιλους αεκτζηδες αλλα αυτο δε μπορω να το αφησω ασχολιαστο.

 

 

Το κακό είναι ότι οι άλλοι πήραν το μεγαθήριο Sir Takis. Α ρε Λορέντζο, πως θα συναγωνιστείς το μεγαθήριο..............

 

Χανοντας απο τον παοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που είδα σήμερα δεν ήταν ΑΕΚ. Ήταν κάτι άλλο πολύ άσχημο. Είμαι σίγουρος ότι τα πράγματα θα φτιάξουν στη συνέχεια. Οι παίχτες μας σήμερα ήταν ο ένας χειρότερος από τον άλλον. Ο Χιώτης τουλάχιστον 3 γκέλες έκανε και γενικά όταν πλησίαζε η μπάλα έτρεμε. Από αποτυχημένη απομάκρυνσή του φάγαμε το δεύτερο. Ο Κυριακίδης πάλι πήγε να κάνει προσποίηση με τακουνάκι μπροστά σε δύο αντιπάλους κοντά στην περιοχή μας και ξεκίνησε η φάση του πρώτου γκολ. Αυτό είναι έλλειψη σοβαρότητας. Μόνο η σημερινή ΑΕΚ θα μπορούσε να χάσει από τον ΠΑΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χιλια συγγνωμη απο τους υπολοιπους φιλους αεκτζηδες αλλα αυτο δε μπορω να το αφησω ασχολιαστο.

 

 

 

 

Χανοντας απο τον παοκ...

 

Μ' αρέσει φίλε γιατί προσπαθείτε να κρύψετε τα χάλια σας με τον Sir Takis και πιάνεστε από ένα και μόνο παιχνίδι αντιπάλου προπονητή. Α ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χιλια συγγνωμη απο τους υπολοιπους φιλους αεκτζηδες αλλα αυτο δε μπορω να το αφησω ασχολιαστο.

 

 

 

 

Χανοντας απο τον παοκ...

 

 

Ναι σου θίξαμε τον προπονηταρά. Πρόσεχε λίγο, γιατί του χρόνου τον Δεκέμβρη που θα φεύγει ο Τάκης αφού έχετε βάλει στα σκέλια 20-30 μπαλάκια από το champions league θα βγεις και θα τον κράζεις και συ. Έγινε και ο Λεμονής προπονηταράς τώρα. Έχουμε χάσει κάθε μέτρο.

 

Ίσως αν είχαμε αγοράσει κανέναν παίκτη από τον ΠΑΟΚ, το χειμώνα να παίρναμε και μεις το ματσάκι χτές (αν με πιάνεις). Κρίμα όμως που οι λαμογιές την τελευταία δεκαετία στο ελληνικό ποδόσφαιρο είναι αποκλειστικά δικό σας "προνόμιο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και παλι συνεχιζω να μη σε πιανω.Η πρωτες προτασεις σου ειναι αυτο που λεμε ΠΑΝΤΕΛΩΣ ακυρες.

Εχεις διαβασει ποτε ΕΝΑ ποστ μου που να λεω οτι ο τακης ειναι προπονηταρας?

Ειμαι απο τους ανθρωπους που τον βριζουν οσο δε παιρνει.Και προσεξε οχι το Λεμονη.Τον κωκκαλη βριζω γιατι αυτος τον εφερε.

Απο κει και περα ομως αυτο που μου τη σπαει ειναι η σιγουρια σου οτι ο Λορεντζο (λολ) εχει τον Λεμονη για τα @@ του.Και αυτο που ανεπιτυχως προσπαθησα να σου δειξω ειναι οτι δεν εχεις γινει καμια Μιλαν για να με εχεις για πλακα.

και ναι εχεις δικιο δε μπορουμε να αγοραζουμε παιχτες απο αλλες ομαδες.Ειναι τρελη λαμογια αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάσει εμπειριών και θητείας δεν νομίζω ότι μπορούν καν να συγκριθούν οι δυο προπονητές. Μίλαν προφανώς και δεν έχω γίνει αλλά βάσει των όσων μου είχαν δείξει οι δυο ομάδες προ διακοπής ειλικρινά με το χέρι στην καρδιά πίστευα ότι θα σου έριχνα 3 μπαλάκια και εξακολουθώ να το πιστεύω παρά την σημερινή ήττα και την τραγική εμφάνιση. Κυριακή κοντή γιορτή σε 4 αγωνιστικές θα δούμε.

 

Τους παίχτες τους αγοράζετε πάντα την κατάλληλη στιγμή. Με τόσα εγκλήματα που έχετε κάνει την τελευταία δεκαετία λυπάμαι αλλά δεν μπορώ παρά να υποψιάζομαι πουστιές με το παραμικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κολλημα σου,ετσι??

Ποιος ρε φιλε μου πηγε να συγκρινει τους προπονητες?

Μα ειναι δικαιωμα σου να πιστευεις οτι θα με κερδισεις. Και γω το ιδιο πιστευω.

Αλλα να σου πω και κατι? Πλεον και να χασω δε νομιζω να μου κανει τοση αισθηση,τοσο μακρυα που ειμαστε.Γιατι μεταξυ μας και για να δεις οτι δεν εχω κανα ιδιαιτερο κολλημα και γω πιστευω οτι αυριο τη Ξανθη θα τη κερδισουμε.Με καθε τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μεταξυ μας και για να δεις οτι δεν εχω κανα ιδιαιτερο κολλημα και γω πιστευω οτι αυριο τη Ξανθη θα τη κερδισουμε.Με καθε τροπο.

 

Μεσα επεσες....:lol:. Περα απ την πλακα, αν και Αεκτζης, η ομαδα χτες εδειξε οτι αν λείψουν βασικοι παιχτες της 11αδας πχ Ζηκος, Σορε και Εμερσον, η ομαδα ψαχνεται. Αυτος ο Χιωτης ρε παιδι μου....:lol: αλλο πραμα ειναι. Μου θυμιζει τον Ατμα στα τελειωματα. Κι υστερα λενε να πουλησουν το Σορεντινο. ας γελασω..:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι χρειαζόμαστε τερματοφύλακα αμυντικό χαφ επιθετικό και αριστερό μπακ!

Αυτά τα λίγα. Βέβαια αντί για αυτά έχουμε ένα τερματόφυλακα που ακόμα δεν ξέρουμε αν θα φύγει, 2 επιθετικούς που αν θα τους πάρουμε, α και τα αμυντικά χαφ τραυματίες. Δεν μας ειχε συνηθίσει σε τέτοιες κινήσεις προγραμματισμού η νέα διοίκηση της Αεκ. Τα παθηματα μαθήματα λοιπόν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...