Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά και την σημερινή ήττα της Σεβίλης από την Αλκμααρ είμαι πεπεισμένος ότι αύριο η κληρωτίδα θα μας βγάλει αντιμέτωπους με το μεγαθήριο.........Μακάρι να διαψευσθώ αλλά την ξέρω την τύχη μας.

 

Μακάμπι Χάιφα, Ντιναμό Βουκουρεστίου, Σεβίλη, Οσασούνα, Νανσί, Άγιαξ, Παρί σεν ζερμέν, Θέλτα οι πιθανοί αντίπαλοι μας. Μακριά από τις ισπανικές, οι άλλοι καλοδεχούμενοι και ιδίως Μακάμπι και Ντιναμό που είναι στα μέτρα μας.

 

Ο Βάζελος με την κωλοφαρδία που τον δέρνει είμαι σίγουρος ότι θα κληρωθεί με κανα "μεγαθήριο" Μπράγκα ή Ζούλτε Βάρεγκεμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αυτα ειναι τι να τους κανετε τους τιτλους.....?

μαζεψτε εκει νεους ελπιδοφορους παιχτες, παρτε και τον μπατζανακη του ΙΒΙΤΣ, βγαλτε κανα cdaki με τον υμνο σε hιp hοp αλα βανδη και ειστε μια χαρα....

 

ο tzoni να παρει πισω το οπλο του για να μη του πει κανενας που μπορει να ειναι η θηκη...

 

και μιλαω με ολη την ευγενεια που σε χαρακτηρισε στα παραπανω ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΕΚ- PSG!!!!!!!

 

Κάτι τους χρωστάμε από το ΄97 (γ*** τον Πατρίς Λοκό)

 

Πάμε μωρή ΑΕΚάραααααααα \0/!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EDIT: Αν περάσουμε θα παίξουμε με τον νικητή του Μπενφίκα - Ντιναμό Βουκουρεστίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά και την σημερινή ήττα της Σεβίλης από την Αλκμααρ είμαι πεπεισμένος ότι αύριο η κληρωτίδα θα μας βγάλει αντιμέτωπους με το μεγαθήριο.........Μακάρι να διαψευσθώ αλλά την ξέρω την τύχη μας.

 

Μακάμπι Χάιφα, Ντιναμό Βουκουρεστίου, Σεβίλη, Οσασούνα, Νανσί, Άγιαξ, Παρί σεν ζερμέν, Θέλτα οι πιθανοί αντίπαλοι μας. Μακριά από τις ισπανικές, οι άλλοι καλοδεχούμενοι και ιδίως Μακάμπι και Ντιναμό που είναι στα μέτρα μας.

 

Ο Βάζελος με την κωλοφαρδία που τον δέρνει είμαι σίγουρος ότι θα κληρωθεί με κανα "μεγαθήριο" Μπράγκα ή Ζούλτε Βάρεγκεμ.

 

δεν έπεσες και ακριβώς μέσα,ούτε στη δική σας γκαντεμιά,ούτε στη δική μας κωλοφαρδία,έτσι?

καλή επιτυχία τέλος πάντων,η παρί είναι για τον φούτσο (όπως κ εμείς άλλωστε,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν μπορουμε να ξερουμε σε τι κατασταση θα ειναι η ΑΕΚ και και η Παρι σε 2 μηνες. Ο,τι και να πουμε τωρα δεν εχει νοημα. Καλυτερα θα ηταν να συγκεντρωθουμε ολοι και κυριως οι παικτες απο δω και περα στο πρωταθλημα γιατι δε θελει και πολυ για να την πατησουμε σε κανα <<ευκολο>> παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι την psg την έχουμε. Τουλάχιστον στην κατάσταση που είμαστε τώρα εμείς και αυτοί. Μέχρι τον Φεβρουάριο κανείς δεν ξέρει. Κακή συγκυρία είναι οι ημερομηνία του πρώτου αγώνα γιατί νομίζω ότι την Κυριακή πριν τον αγώνα έχουμε το ματς με τον Ολυμπιακό. Το ίδιο ισχύει και για τον Παναθηναϊκό που εκείνη την Κυριακή παίζει στην Τούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το ματς με το γαύρο είναι την πρώτη Κυριακή του Φλεβάρη. Αλλά και έτσι να είναι όπως τα λες μια χαρά θα είναι μιας και θα πάμε με τουμπανέ ψυχολογία εναντίων της PSG. Θεωρώ πως τον γαύρο θα τον πατήσουμε στο ΟΑΚΑ όπως καταλαβαίνεις \0/.

 

δεν έπεσες και ακριβώς μέσα,ούτε στη δική σας γκαντεμιά,ούτε στη δική μας κωλοφαρδία,έτσι?

καλή επιτυχία τέλος πάντων,η παρί είναι για τον φούτσο (όπως κ εμείς άλλωστε,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα)!

 

Ω ναι όντως έπεσα έξω και ευτυχώς μιας και θεωρώ πως οποιαδήποτε ισπανική ομάδα είναι killer και ιδίως η Σεβίλη. Μακάρι να περάσουμε και οι 2 στους 8 μπας και δούμε καμιά ελληνική μάχη και στο ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο. Φάση θα έχει.

 

P.s. όνειρο θερινής νυχτός να περάσουμε και οι δύο στους 8 αλλά ποτέ δεν ξέρεις, μπάλα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας περάσουμε και οι δύο στους 16 και καλά θα είναι μετά βλέπουμε.Η Παρί είναι στα μέτρα μας και πρέπει εδώ να γεμίσουμε το ΟΑΚΑ για να πάρουμε μια καθαρή νίκη να εμψυχώσουμε τους παίχτες όπως με Λιλ και Μίλαν για να έχουμε καθαρό προβάδισμα!όλοι ΟΑΚΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πάρουμε εκδίκηση για το 1996. Δέκα χρόνια μετά να πάρουμε το αίμα μας πίσω. Για ένα μόνο λυπάμαι. Κατα πάσα πιθανότητα θα είμαι φαντάρος εκείνη την εποχή και μάλλον δεν θα μπορέσω να είμαι στο ΟΑΚΑ. Φτουουου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε man ήταν νύχτα τραγική εκείνη. Μετά την πίκρα του 0-3, πεινάγαμε τρελά εγώ και οι 2 συμμαθητές μου (λύκειο τότε :) ) και τσιμπήσαμε από 2 βρώμικα ο καθένας έξω από το γήπεδο. Όλο το βράδυ το πέρασα αγκαλιά με την χέστρα και δεν πήγα σχολείο την επομένη. Ένας από τους άλλους δυο λιποθύμησε στο σπίτι του και το άλλο το γομάρι δεν έπαθε τίποτα :). Από τότε δεν έχω ξαναφάει βρώμικο ποτέ στην ζωή μου. Μια γάτα ήταν αρκετή πιστεύω.

 

Συνθηματάκι που θυμάμαι :"ΛΑΜΑ ΛΑΜΑ ΒΟΥ ΛΕ ΒΟΥ ΚΟΥΣΕ ΑΒΕΚ ΜΟΥΑ ΛΑΜΑ ΛΑΜΑ........". Hahahaha πολύ γέλιο. Ο Λαμά ήταν ο τερματοφύλακας τότε της PSG.

 

Θυμάμαι και το Φως της επόμενης ημέρας που έλεγε στο οπισθόφυλλο του : Ο Πατρίς Λοκό άνοιξε την - εισάγετε το όνομα του Πατρί Λοκό ανάποδα ανά συλλαβή* - ΑΕΚ. Τρελή τσαντίλα θυμάμαι εκείνη την ημέρα.

 

*Πατρίς Λοκό = Κολο τριπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειώνοντας ο πρώτος γύρος μπορώ με βεβαιότητα να πω ότι παίζουμε την καλύτερη μπάλα στην Ελλάδα!Είμαι πολύ χαρούμενος!Αυτό θέλω από την ομάδα μου να παίζει ωραία μπάλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thumbs up m8!!!!!

 

αντε με το καλο να τους καλοδεχτουμε και στο 2ο γυρο...

 

 

και να συνεχισουμε να βλεπουμε καλη μπαλα ΚΑΙ με τις αλλες μεγαλες

 

(με γαυρο ΔΕΝ ειδαμε καλη μπαλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περάσουμε αλώβητοι από Τούμπα πλέον θα μιλήσω ανοιχτά για πρωτάθλημα με δεδομένο ότι έχουμε πολύ καλό πρόγραμμα στο 2ο γύρο και κυρίως βαζελόγαύρους εντός.

 

Η ομάδα πετάει αυτή τη στιγμή, επιτέλους μπάλα!!!! Και μην ξεχνάτε ότι τέλος Γενάρη θα δηλωθούν εκ νέου συνθέσεις στην Ευρώπη οπότε μπορούμε να υπολογίζουμε και έναν επιπλέον ετοιμοπόλεμο επιθετικό, τον Καπάνταη.

 

Έλα μωρή ΑΕΚάρα πάμε γερά πρωτάθλημα ξανά!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...