Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο Fm07 μωρε τα δινω και εγω...αλλα στην πραγματικοτητα δεν ειναι μεγαλο το ποσο???

 

Το θέμα είναι αν θέλει ο Τοροσίδης. Αν το θέλει ο ίδιος, θα φύγει κ με λιγότερα. Τόσοι και τόσοι άλλωστε από την επαρχία έχουν πουληθεί σε ομάδες της Αθήνας με πολύ πολύ λιγότερα απ' ότι άξιζαν (χρόνια τώρα).

 

Πάντως με 1εκ, παίρνετε και τον Αλωνεύτη από τη Λάρισα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Για εμένα ίσως δεν είναι πολλά.Είναι ίσως το καλύτερο δεξί μπακ που παίζει στην Ελλάδα. Η απορία μου είναι άλλη. Είναι αυτό που χρειαζόμαστε ή το κάνουμε για να φτιάξουμε ομάδα αργότερα; Δεν έχω πρόβλημα αρκεί να ξέρουμε. Αν θέλουμε να κυνηγήσουμε φέτος το πρωτάθλημα χρειαζόμαστε επιθετικό και αριστερό μπακ. Ίσως και ένα αμυντικό μέσο.

Αν θέλουμε να επενδύσουμε ας πάρουμε και άλλους μικρούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν βρήκαμε επιθετικό το καλοκαίρι θα βρούμε το χειμώνα ρε man? Την μαλακία την κάναμε που δεν πήραμε τον Ογκουνσότο. Μήπως να κόψει το κάπνισμα ο Ντέμης και ο Ήλια τα πούρα και να φορέσουν τα κιτρινόμαυρα μπας και κάνουμε τίποτα μπροστά?

 

Ο Φερέρ διάβασα τους τσακίζει στο τελείωμα φάσεων.

 

Άσχετο: Ρε παιδιά έχω φάει το μυαλό μου. Τον τυπάκο τον σέρβο που είχαμε με το τσουλούφι αλλά παναγιωταρέα πριν από πολλά πολλά χρόνια πως τον έλεγαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ δεν βρήκαμε επιθετικό το καλοκαίρι θα βρούμε το χειμώνα ρε man? Την μαλακία την κάναμε που δεν πήραμε τον Ογκουνσότο. Μήπως να κόψει το κάπνισμα ο Ντέμης και ο Ήλια τα πούρα και να φορέσουν τα κιτρινόμαυρα μπας και κάνουμε τίποτα μπροστά?

 

Ο Φερέρ διάβασα τους τσακίζει στο τελείωμα φάσεων.

 

Άσχετο: Ρε παιδιά έχω φάει το μυαλό μου. Τον τυπάκο τον σέρβο που είχαμε με το τσουλούφι αλλά παναγιωταρέα πριν από πολλά πολλά χρόνια πως τον έλεγαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί να φαίνεται πολύ το 1 εκ. για Τοροσίδη. Από τη άλλη πλευρά όμως είναι επένδυση. Μπορεί να μην είναι μεγάλο όνομα αλλά μην ξεχνάμε και την περίπτωση Κατσουράνη. Όταν τον είχαμε πάρει μέχρι και η Ώρα για σπορ είχε την είδηση σε μια μικρή γωνίτσα με μικρά φράμματα στο πρωτοσέλιδο αν και τον διεκδικούσαν και οι άλλοι. Το τι προσέφερε όμως ο Κατσού στην ομάδα το ξέρουμε όλοι. Εξάλλου και ο Τοροσίδης είναι μόνο 21 χρονών.

 

Όσο για επιθετικό νομίζο ότι μπορεί να βρεθεί μία καλή λυση. Τουλάχιστον να είναι αξιόπιστος. Δεν θέλουμε κανέναν παιχταρά. Από τον Delibasic πάντως καλύτερος θα είναι που δώσαμε και μάχη για να τον αποκτήσουμε. Ο Delibasic όμως πιστεύω ότι θα μπορούσε να αποδόσει καλύτερα ως δεξί εξτρέμ. Έχει την θέληση, μπορεί να προκαλέσει μια κάποια ανακατωσούρα, αλλά το γκολ δεν το έχει με τίποτα ο άνθρωπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το λες...τα πρωταθλήματα Λατ.Αμερικής βρίσκονται στα τελειώματα τους και πολλοί λατινοαμερικάνοι παίχτες βλέπουν πάντα με καλό μάτι την προοπτική της Ευρώπης. Πάντως οι τελευταίες μεταγραφές της ΑΕΚ σε επιθετικούς (Καπετάνος, Ντελίμπασιτς) ήταν αποτυχίες ως τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει και ο Ιντζάγι μου κάνει!

 

Ρεεεεεεεεε ουυυυυυυυυυυυυυυυστ απο δωωω...

 

και μενα μου κανει, αλιμονο...αλλα δεν μπορω να παραβλεψω το γεγονος οτι ειναι Μιλανεζος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιλιάρας και Τοροσίδης αν τα βρούνε οι ομάδες έρχονται στην ΑΕΚ αφού η επιθυμία και των δύο είναι να φορέσουν τα κιτρινόμαυρα \0/. 12 χρόνια χωρίς τίτλο και οι νέοι ελπιδοφόροι παίκτες προτιμούν την ΑΕΚάρα. Αυτά είναι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα ειναι τι να τους κανετε τους τιτλους.....?

μαζεψτε εκει νεους ελπιδοφορους παιχτες, παρτε και τον μπατζανακη του ΙΒΙΤΣ, βγαλτε κανα cdaki με τον υμνο σε hιp hοp αλα βανδη και ειστε μια χαρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...