Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ματσάκι αύριο το φοβάμαι. Πολλές απουσίες και η Ξάνθη είναι στα φόρτε της. Μέχρι και ο Σόρε είναι εκτός, το κέρατο μου. Αν περάσουμε ωστόσο και κάνουμε και το διπλό στην Τούμπα στην 1η αγωνιστική του δεύτερου γύρου τότε ναι θα μπορούμε να μιλάμε για πρωτάθλημα :). Μην ξεχνάτε ότι στο δεύτερο γύρο έχουμε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Θα ήθελα να συμπληρώσω και να θυμίσω και κάτι άλλο. Στο euro 2004 οι Ιταλοί είχαν το θράσσος να σηκώσουν ένα πανό που έγραφε "Σουηδία - Δανία 2-2" και φώναζαν για την ακατάφορη αδικία εναντίον της εθνικής τους ομάδας. Κοίτα ποιοι μιλάνε για στημένα!

 

Το πανό θυμάμαι να το είχαν σηκώσει οπαδοί ή της Σουηδίας ή της Δανίας, αφού το είχαν σηκώσει στο συγκεκριμένο παιχνίδι. Είναι δυνατόν οι Ιταλοί φίλαθλοι αντί να πάνε να δούνε τη δική τους ομάδα, να πήγαν να δούνε τον άλλο αγώνα μόνο και μόνο για να σηκώσουν το πανό;

 

Επίσης διαμαρτύρομαι για το ότι θα βάλουμε σε όλους τους Ιταλούς ταμπέλα από τη συμπεριφορά της Μίλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Manuel νομίζω ότι ένα τέτοιο πανό είχαν σηκωσει και οι Ιταλοί στο ματς της Ιταλίας που γινότανε την ίδια ώρα (με την Βουλγαρία αν θυμάμαι καλά).

Και δεν βάζω καμία ταμπέλα στους Ιταλούς με βάση αυτό που έκανε η Μίλαν, αλλά με βάση τα όσα έχουμε δει από το ιταλικό ποδόσφαιρο γενικότερα.

Δεν λέω ότι μόνο στην Ιταλία γίνονται τέτοια πράγματα, αλλά εκεί το έχουν ξεφτιλίσει εντελώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Τζένοα κατέθεσε πρόταση στην ΑΕΚ για τον Σορε και ενδεχομένως να τον χάσουμε τον Γενάρη. Καλά τα λεφτά δεν λέω αλλά είναι εντελώς ηλίθιο να πουλάς τον βασικό σου τερματοφύλακα και στυλοβάτη της ομάδας στα μέσα της χρονιάς. Αλήθεια πίσω από τον Χιώτη ποιος βρίσκεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίσω από τον Χιώτη είναι ο Αραμπατζής. Τον έχω δει μόνο στο φιλικό με την Νλικη Βόλου που είχαμε παίξει στην αρχή της χρονιάς. Σε περίπτωση που δώσουμε τον Σόρε πιστεύω ότι η ομάδα θα κινηθεί για απόκτηση τερματοφύλακα, γιατί με τον Χιώτη δεν το γλιτώνουμε το έμφραγμα (προσωπικά όταν τον βλέπω να κάνει έξοδο τρέμω!).

Πάντως συμφωνώ ότι δεν είναι και ό,τι καλύτερο να παραχωρήσουμε τον Σορεντίνο στη μέση της περιόδου. Από τουσ κορυφαίους και πιο σταθερούς παίχτες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω, ειναι υπερβολικα μεγαλο το ποσο για τον Τοροσιδη...προτιμω να παρουμε καναν επιθετικο που να σκοραρει κιολας με αυτα τα λεφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ! Πολλά είναι τα 1εκ για τον Τοροσίδη;! Εγώ τόσα είχα δώσει στο FM07 για να τον φέρω στην West Brom (β' αγγλίας)! Με ξεγέλασαν λέτε; Ψιλοαπέδωσε βέβαια, δε λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...