Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά της ΑΕΚ!!! Τα έδωσαν όλα και αν ήταν λίγο πιο τυχεροί θα τα κατάφερναν. Ρωτούσα ένα Ιταλό φίλο μου πως έπαιξε η Μίλαν και μου έλεγε ότι το παιχνίδι ήταν για 0-5 και οι Ιταλοί ήταν λες και παίζανε σε άλλο γήπεδο. :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αυτο απο που προκυπτει??

 

No comments....Υποθέτω είσαι γάβρος.Αν δεν είσαι sorry,αλλά έτσι δείχνεις......

 

Όσον αφορά τη Μίλαν,νομίζω είναι ολοφάνερο ότι το έδωσε το ματς.Δεν αμφισβητώ την τεράστια αξία της σαν ομάδα,αλλά για το σημερινό επιμένω:ντροπή της...

 

Αυτά από μένα και καληνύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

No comments....Υποθέτω είσαι γάβρος.Αν δεν είσαι sorry,αλλά έτσι δείχνεις......

 

μπαααααα.... καμια σχεση. και το No comments το εκλαμβανω ως ελλειψη επιχειρηματων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπαααααα.... καμια σχεση. και το No comments το εκλαμβανω ως ελλειψη επιχειρηματων...

 

Θα σου απαντούσα τώρα,αλλά προτιμώ να σε γράψω εκεί που δεν πιάνει μελάνη.:) Αλλά τώρα θυμήθηκα ότι είσαι Παναθηναϊκός και δε γουστάρω τσακωμούς με....συναδέρφους.:) Άντε καλό βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην βρίζετε και μην τσακώνεστε. Ολοι οι Αεκτζήδες έχουμε πίκρα. Εντάξει συνεχίζουμε. Και ναι η άμυνα ήταν χάλια αλλά είμαστε και άτυχοι. Θα ήταν άλλο παιχνίδι με Δέλλα και Εμερσον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντούσα τώρα,αλλά προτιμώ να σε γράψω εκεί που δεν πιάνει μελάνη.:) Αλλά τώρα θυμήθηκα ότι είσαι Παναθηναϊκός και δε γουστάρω τσακωμούς με....συναδέρφους.:) Άντε καλό βράδυ.

 

Γραψε με οπου θες, δεν προσβαλλομαι. Αλλα το να μου λεει ενας αντικειμενικος κριτης οτι αξιζε την προκριση η Αεκ μου φαινεται λιγο ατοπο. Αλλο βεβαια τι πιστευει ενας οπαδος της Αεκ. Αν ηταν ο Παο στη θεση της Αεκ και εγω θα ελεγα οτι αξιζαμε πρωτοι να βγουμε.

 

Απλουστατα οταν στο πιο κρισιμο ματς εμφανιζεσαι κατωτερος των περιστασεων και εχεις το μυαλο στο τι κανει η Μιλαν με αποτελεσμα να τρως 2 γκολ δεν νομιζω να αξιζεις την προκριση.

 

Και για να μην παρεξηγηθω δεν τα γραφω αυτα για πικαρισμα στους φιλους της Αεκ που ξερω τι βραδυα θα περασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψε με οπου θες, δεν προσβαλλομαι. Αλλα το να μου λεει ενας αντικειμενικος κριτης οτι αξιζε την προκριση η Αεκ μου φαινεται λιγο ατοπο. Αλλο βεβαια τι πιστευει ενας οπαδος της Αεκ. Αν ηταν ο Παο στη θεση της Αεκ και εγω θα ελεγα οτι αξιζαμε πρωτοι να βγουμε.

 

Απλουστατα οταν στο πιο κρισιμο ματς εμφανιζεσαι κατωτερος των περιστασεων και εχεις το μυαλο στο τι κανει η Μιλαν με αποτελεσμα να τρως 2 γκολ δεν νομιζω να αξιζεις την προκριση.

 

Και για να μην παρεξηγηθω δεν τα γραφω αυτα για πικαρισμα στους φιλους της Αεκ που ξερω τι βραδυα θα περασουν

 

Ωχ ρε παιδί πολύ δεν το κουράζεις;Και ναι,επιμένω ότι η ΑΕΚ άξιζε τη πρόκριση.Δημοκρατία έχουμε, ό,τι θέλει πιστεύει και υποστηρίζει ο καθένας. :mrgreen:

Αν τώρα θες να λες ότι δεν είμαι αντικειμενικός,παρομοίως δικαίωμά σου.Άντε το λήγω εδώ γιατί χαλάμε το topic των αεκτζήδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν εκανα κανενα πραξικοπημα εναντιον της Δημοκρατιας. Ρωτησα απο που προκυπτει οτι αξιζε την προκριση, και τα ακουσα και απο πανω (ακους εκει γαυρος)

 

τεσπα, κομμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν εκανα κανενα πραξικοπημα εναντιον της Δημοκρατιας. Ρωτησα απο που προκυπτει οτι αξιζε την προκριση, και τα ακουσα και απο πανω (ακους εκει γαυρος)

 

τεσπα, κομμενο

 

ΟΚ έληξε.Το τελευταίο το είπα και σε στυλ αστείου.Πάντως για το το ότι σε είπα γάβρο,ζητάω ειλικρινά και ταπεινά συγγνώμη γιατί όντως ήταν πολύ μεγάλη προσβολή......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην ΑΕΚ,απέδειξε ότι είναι μεγάλη ομάδα.

Το γύρισε παλικαρίσια και το πάλεψε μέχρι τέλος.

Κατά τη γνώμη μου άξιζε τη πρόκριση.Λυπάμαι για τη Μίλαν,ούτε την ιστορία της δε σεβάστηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να προσθέσει κανείς; Πάντως και εγώ σήμερα το έβλεπα το παιχνίδι λες και ήμουν ΑΕΚτζής. Στο γκολ της ισοφάρισης σηκώθηκα και ούρλιαξα!

 

Κρίμα, αλλά καλή επιτυχία στο UEFA mates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα μεγαλο μπραβο και απο εμενα. Κριμα που ομαδες σαν την Μιλαν καταστρεφουν την ιστορια τους. Η Αεκ αποψη μου αξιζε να περασει.

 

ΥΓ antreaslam περαστικα στον ξαδελφο σου, ειναι κριμα να την πληρωνουν καθε φορα ασχετοι επειδη εχει γεμισει ο κοσμος ανεγκεφαλους. Λυπαμαι γιατι δυστυχως καφροι και δειλοι υπαρχουν παντου. Αν θελουν να το παιξουν μαγκες 10 ατομα ας πανε να το κανουν σε αλλους 10 και οχι σε 1. Περα απο τις κοντρες στα λογια (που γινονται περισσοτερο για καζουρα και πλακα) οι πραξεις βιας ειναι ανεπιτρεπτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...