Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators

Κρίμα. :(

Έπρεπε να το πάρει, έπαιξε πολύ ποδόσφαιρο και έτρεχαν συνέχεια με ευκαιρίες οι παίκτες.

Καλή τύχη τώρα στο UEFA πάντως.

Θα μας κάνετε παρέα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΞΙΖΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!!Κρίμα που δε δικαιώθηκα γι αυτό που είπα ότι θα έρθουν τα πάνω κάτω.........

Ήταν ένα από τα ωραιότερα παιχνίδια που έχω δει.Πραγματικά λυπάμαι για το "πούλημα" της Μίλαν.Ντροπή τους.....:evil:

Καλή συνέχεια στο UEFA παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος ο τερματοφυλακας ο βελγος ηθελε ξυλο τρελο. τον ειδατε τι εκανε στον

 

αλλον που ειχε χτυπησει το κεφαλι του?

 

ΝΑΙ ΡΕ Ο ΑΛΗΤΗΣ!!!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΑΜ...Ν ΤΟ Α....Ι!!!!!!:evil: :evil: :evil:

Sorry αλλά δεν μπορούσα να κρατηθώ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τον κ@ριολη. Ισως να ειναι καλυτερα στο ουεφα, μπας και παμε παραπανω. Αλλα σιγουρα αξιζαμε κατι καλυτερο. Τουλαχιστον ειδαμε ωραια μπαλιτσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΞΙΖΑΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΡΙΣΗ!!!.

 

αυτο απο που προκυπτει??

 

Δυστυχως για την Αεκ η αμυνα της στα εκτος εδρας φανηκε ανεπαρκης. 3 γκολ στο Μιλανο, 3 στο Λιλ και αλλα 2 σημερα (που θα μπορουσαν να ειναι περισσοτερα). Κερδος σιγουρα οι εμπειριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την εκλεισα τελικα και πανυγηρισα τις 2 γκολαρες που βαλαμε.Ειμασταν ατυχοι ρε γαμωτο.Παιξαμε πολυ καλη μπαλα,με ηρεμια , κατοχη αλλα οι αλλοι οι κολοφαρδοι 2 ευκαιριες κανανε και βαλαν 2 γκολ.Την πιστευω αυτην την ομαδα και την γουσταρω πάρα πολύ.

Και στο ουεφα καλα ειναι.Με αυτη την ομάδα που έχουμε μπορούμε να προχωρήσουμε πολύ ψηλά.

Μαλλον δεν θα κοιμηθω απόψε απο την υπερενταση που εχω.Πρωτη φορα με πιανει τετοια υπερενταση σε ματς της Αεκ.Οχι πως στα προηγουμενα δεν με επιανε αλλα τωρα πινω ενα γαλατακι να ηρεμησω.

Αντε να κερδισει και ο βαζελος αν και εχει ηδη προκριθει.Καλη επιτυχια στα βαζελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΑΕΚ δεν πέρασε δυστυχώς αλλά νομίζω ότι όλη η ομάδα χρειάζεται ένα μεγάλο χειροκρότημα γιατί έχει ψυχή και αγωνίζεται μέχρι τέλους. Την Μίλαν δεν αξίζει να την κατηγορήσει κανένας, η πρόκριση ήταν στα πόδια μας, δεν το καταφέραμε κοιτάμε μπροστά. Καλή συνέχεια στην ομάδα μας και όλοι ΟΑΚΑ γιατί το αξίζει.

 

P.s. Είναι η ιδέα μου ή θα έπρεπε να είχε δοθεί κόκκινη κάρτα στον τερματοφύλακα των Βέλγων και πέναλτι όταν τράβηξε από τα μαλλιά τον Περπαρίμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην τρελαθούμε καλύτερα ήταν στο cl.Νιώθω μεγάλη πίκρα.Δεν μπορώ να πιστέψω ότι χάσαμε την προκρίση. Ναι ο τερματοφύλακας έπρεπε να πάρει κόκκινη και πενάλτι. (Πολύ μου στοίχησε η πρόκριση τελικά!)

 

 

Υ.Γ. Η Μίλαν θα πρέπει να ντρέπεται που δεν σέβεται την ιστορία της και πούλησε ματς στην έδρα της και εδώ μέσα ήρθε με τα πρώτα για τη νίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

P.s. Είναι η ιδέα μου ή θα έπρεπε να είχε δοθεί κόκκινη κάρτα στον τερματοφύλακα των Βέλγων και πέναλτι όταν τράβηξε από τα μαλλιά τον Περπαρίμ?

 

 

Αυτο ηταν 2χρονος αποκλισμος απο τα γηπεδα:-)

Σοβαρα τωρα, κοκκινουλα αξιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που ειμαι βαζελος και χτυπιομουν και στεναχωρηθηκα τι να πω. απλα ειδα οτι

 

παιζανε με ψυχη. τον πουστη τον τερματοφυλακα επρεπε να τον τσακισουνε

 

στην φυσουνα. τσαντιστηκα ειναι ανεντιμο αυτο που εκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...