Προς το περιεχόμενο

ΑΕΚ


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

antreaslam περαστικά στον ξάδερφο σου, εύχομαι να γίνει γρήγορα καλά το παιδί. Για την πράξη των "δικών μας" τι να σχολιάσει κανείς? Έλεος απλά. Και εγώ είμαι την άποψης να μην το τραβήξεις το θέμα γιατί από τέτοιους θρασύδειλους όλα να τα περιμένεις. Αν ποτέ μάθεις τα στοιχεία τους μήνυσε τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

αντρεα , αυτοι που αναφερεις με κανουν να ντρεπομαι...

 

για μενα λυση ειναι να πανε φυλακη, μονο που δε θα κατσουν οσο τους αξιζει γιατι δεν ειναι απλα το ξυλο και ο τραμπουκισμος, ειναι η τρομοκρατια...

 

δικη μου αποψη, αν οχι εσυ (για να μη στιγματιστεις και τρεχεις) υπαρχουν πολλα παλικαρια στην παραλιακη που μπορουν να κανουν τη δουλεια σου...

 

το λεω γιατι εχω και γω μικρο ξαδερφο και δεν προκειται να αφησω (παροτι γαυρος αυτος) να τον πειραξει κανεις, και αν το κανει, δε θα μου εφτανε 1 μηνας φυλακη για "τιμωρια"

 

περαστικα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ πιστεύω ότι στο δεύτερο ημίχρονο θα έρθουν τα πάνω κάτω.Αρκεί να το πιστέψει η ΑΕΚ.Μάλλον η Μίλαν το πούλησε το παιχνιδάκι με τη Λιλ και πολύ μου τη σπάει αυτό....:evil:

 

ΥΣ:όντως πολύ μούφα γκολ αυτό της Άντερλεχτ....:-?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σουπερσπορτ που δειχνει τη Μιλαν λενε οτι δεν εχει κανει ουτε μια ευκαιρια, αντιθετα με τη Λιλ που εχασε ευκαιριες για περισσοτερα γκολ. παντως θα ειναι πολυ λαθος να ριξουν το διαφαινομενο αποκλεισμο στη Μιλαν τα ΜΜΕ απο τη στιγμη που η Αεκ εχει ηδη δεχθει 2 αστεια γκολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαλαμε μονοι μας τα ματια μας αλλα και η Μιλαν βοηθησε στο να περασει η Λιλ .Μετα απο οσα εχουν ακουσει οι παικτες της για τα ατυχα αποτελεσματα στο campionato καθονται και χανουν απο τους Γαλλους για να τους αφησουν να περασουν.

Και μετα λεμε οτι γινονται αδικιες μονο στην Ελλαδα.Πριν λιγο στο δευτερο γκολ της Λιλ εσπασα το ασυρματο ποντικι μου πανω στον τοιχο.Θα κλεισω την τηλεοραση μου φαινεται γιατι κινδυνευει ο υπολογιστης μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...